POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(31)
Engleska
(132)
Nemačka
(82)
Italija
(62)
Francuska
(41)
Srbija
(10)
Afrika
(2)
Albanija
(2)
Alžir
(6)
Argentina
(36)
Australija
(12)
Austrija
(25)
Azerbejdžan
(1)
Azija
(2)
Bahrein
(1)
Bangladeš
(2)
Belgija
(18)
Belorusija
(8)
BIH
(6)
Brazil
(31)
Bugarska
(18)
Češka
(17)
Čile
(16)
Crna Gora
(5)
Danska
(23)
Egipat
(8)
Ekvador
(4)
Estonija
(6)
Evr. Prvenstvo
(12)
Farska Ostrva
(1)
Finska
(25)
Grčka
(15)
Gruzija
(1)
Holandija
(20)
Honduras
(4)
Hong Kong
(1)
Hrvatska
(11)
Indija
(2)
Indonezija
(2)
Irak
(2)
Iran
(2)
Irska
(13)
Island
(6)
Izrael
(15)
Japan
(21)
Jermenija
(1)
Južna Afrika
(9)
Južna Amerika
(31)
Južna Koreja
(16)
Kanada
(4)
Kazahstan
(4)
Kenija
(9)
Kina
(12)
Kipar
(7)
Kolumbija
(24)
Kostarika
(7)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Litvanija
(5)
Malta
(3)
Maroko
(1)
Mađarska
(15)
Meksiko
(18)
Nigerija
(1)
Nikaragva
(1)
Norveška
(16)
Oman
(1)
Panama
(1)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(27)
Portugalija
(21)
Prijateljski (kl.)
(1)
Rep. Srpska
(1)
Rumunija
(25)
Rusija
(31)
SAD
(26)
Saud. Arabija
(6)
Severna Irska
(10)
Škotska
(23)
Slovačka
(9)
Slovenija
(12)
Švajcarska
(11)
Švedska
(28)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(8)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(6)
Uganda
(1)
Ukrajina
(20)
Urugvaj
(9)
Vels
(3)
Venecuela
(4)
Rezultati po danu
<
12.09.2020. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
Izrael 1 - 1.deo
Makabi Petah Tikva
2:0
Hapoel Kfar Saba
Japan 1
Šimicu S-Puls
1:2
Kašima Antlers
Visel Kobe
2:2
FK Tokio
Japan 2
Ehim
0:2
Džef Junajted
Tokušima Vortis
1:1
Cvajgen Kanazava
Japan 3
Fudžieda MYFC
2:1
Kamatamare Sanuki
Gainare Totori
1:0
Azul Klaro Numacu
Ivate Grulja Morioka
1:3
Jokohama SCC
Kataler Tojama
1:0
Gamba Osaka U23
Roaso Kumamoto
2:0
Sagamihara
Jordan 1
Al Džazira Aman
1:1
Al Ahli Aman
Južna Afrika 1 Plej of/aut
Tsakuma Tsa Madzivhandila
1:3
Blek Leopards
Južna Afrika, Kup
finale
Blemfontejn Seltik
0:1
Mamelodi Sandauns
Južna Koreja 1 - 1.deo
Gvangju FK
3:3
Jeonbuk Hjundai Motors
Sangju Sangmu
0:0
Seongnam
Ulsan Hjundai Horang-i
1:1
Daegu
Južna Koreja 2
Jeonam Dragons
2:2
Gjeongnam
Seul E-Land
0:1
Čungnam Asan
Južna Koreja 3 - 1.deo
Čangvon Siti
2:2
Čeongdžu
Čeonan Siti
3:0
Pjongtek Sitizen
Čunčeon
2:2
Jeondžu
Daejeon Korail
1:1
Hvaseong
Gangneung Siti
2:0
Mokpo
Gimhae
0:2
Busan Transportejšn Korporejšn
Gimpo Sitizen
1:4
Gjongdžu KHNP
Gjongdžu Sitizen
0:1
Jangžu Sitizen
Kanada 1 - 2.deo
Forž
2:0
Pacifik
Kavalri
1:2
HFX Vonderers
Katar 1
Al Karitijat
0:2
Al Sailija
Al Vakra
2:0
Um Salal
Katar Sports Klub
1:0
Al Rajan
Kazahstan 1
Kairat
2:1
Kajzar
Ordabasi
1:2
Astana
Tobol
2:0
Kizilžar
Kina 2 - 1.deo
Čangčun Jatai
2:1
Heilongjiang Lava Spring
Čengdu Beter Siti
3:2
Beidžing Rene
Guizou Hengfeng
1:1
Džeđang Grintaun
Kipar 1
Anortozis
1:1
Omonija
APOEL
1:0
AEL Limasol
Apolon Limasol
1:0
Pafos
Kipar 2
AE Zakaki
4:1
Omonija Aradipou
Aja Napa
1:1
Otelo Atinou
Akritas Hlorakas
2:0
Podosfairikos Omilos Ksilotumbu 2006
Anagenisis Derinia
3:0
Ipsonas
ASIL Lusi
1:1
THOI Lakatamias
Digenis Akritas Morfou
0:0
Alki
Kouris Erimis
2:3
Omonia Psevda
PAEEK
3:0
Ahironas Liopetriou
Kolumbija 1
Deportivo Kali
1:1
Miljonarios
Kolumbija, Superkup
Amerika Kali
0:2
Junior
Kostarika 1 Apertura
Munisipal Perez Zeledon
1:0
Herediano
Letonija 1
Liepaja
3:1
Jelgava
Spartaks Jurmala
3:3
BFC Daugavpils
Ventspils
0:2
Riga
Luksemburg 1
Fola Eš
4:1
UNA Strasen
Progres Niderkorn
1:2
F91 Didelanž
Malezija 1
Felda Junajted
1:2
Kedah
Pahang
2:1
PDRM
Petaling Džaja Siti
1:1
Sabah
Malezija 2
Johor Darul Takzim II
1:2
Penang
Kelantan
1:0
Perak II
Kuala Lumpur Siti
4:1
Terenganu II
Kučing Siti
2:1
Saravak Junajted
Negeri Sembilan
2:1
Selangor II
Mađarska 1
Diožđer
2:4
Budapešt Honved
Mezekevešd
1:0
Budafok
MOL Fehervar
3:1
Puškaš Akademija
Meksiko 1 Apertura
Atlas
1:1
Mazatlan
Huarez
1:0
Puebla
Nekaksa
1:2
Gvadalahara Čivas
Mjanmar 1
ISPE
0:5
Ajejavadi Junajted
Jangon Junajted
3:0
Sautern Mjanmar Junajted
Moldavija 1
Dačia Bujučani
0:3
Šerif
Petrokub
2:0
Zimbru
Nemačka 4 (Jugozapad)
Ajntraht Stadtalendorf
0:0
Pirmasens
Astorija Valdorf
2:2
Frajburg II
Balinger
1:0
1899 Hofenhajm II
Frankfurt 1899
2:1
Bajern Alzenau
Gisen
3:2
Rot Vajs Koblenc
Hesen Kasel
2:1
Šot Majnc
Majnc 05 II
2:1
TSG Balingen
Nemačka 4 (Sever)
Hajder SV
0:1
Vejče Flensburg 08
Verder II
0:0
Atlas Delmenhorst
Nemačka 4 (Zapad)
Bor. Menhen. II
2:0
Rodinghauzen
Borusija Dortmund II
2:1
Keln II
Fortuna 95 Dizeldorf II
4:0
VfB Homberg
Fortuna Keln
3:0
SV Štraelen
Lipštad 08
2:2
Vupertaler SV
Projsen Minster
4:0
Bergiš Gladbah 09
Rot Vajs Ahlen
0:1
Alemanija Ahen
Sportfrojnde Lote
2:2
Boner SK
Nemačka, Kup
1/32 finala
1860 Minhen
1:2
Ajntraht Frankfurt
Ajntraht Cele
0:7
Augsburg
FV Engers 07
0:3
Bohum
Ingolštat 04
0:1
Fortuna 95 Dizeldorf
Karl Cajs Jena
0:2
Verder
Karlsrue
0:0
Union Berlin
0:1 nakon produžetaka.
Nirnberg
0:3
RB Lajpcig
Obernojland
0:8
Bor. Menhengladbah
RSV Majnerchagen
1:1
Grojter Firt
1:6 nakon produžetaka.
1
2
3
4
5
6
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
18.04.2024.
17.04.2024.
16.04.2024.
15.04.2024.
14.04.2024.
13.04.2024.
12.04.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno