POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(50)
Engleska
(132)
Nemačka
(69)
Italija
(58)
Francuska
(39)
Srbija
(32)
Afrika
(2)
Albanija
(3)
Alžir
(1)
Andora
(1)
Argentina
(36)
Australija
(10)
Austrija
(18)
Azerbejdžan
(4)
Azija
(2)
Bahrein
(1)
Bangladeš
(3)
Belgija
(20)
Belorusija
(6)
BIH
(6)
Bolivija
(1)
Brazil
(27)
Bugarska
(17)
Češka
(17)
Čile
(15)
Crna Gora
(11)
Danska
(19)
Egipat
(7)
Ekvador
(2)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(12)
Farska Ostrva
(3)
Finska
(26)
Gana
(1)
Grčka
(18)
Gruzija
(4)
Gvatemala
(6)
Holandija
(25)
Honduras
(4)
Hong Kong
(5)
Hrvatska
(9)
Indija
(1)
Indonezija
(7)
Irak
(1)
Irska
(9)
Island
(5)
Izrael
(7)
Japan
(13)
Jermenija
(1)
Južna Afrika
(10)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(11)
Kamerun
(2)
Kanada
(2)
Katar
(6)
Kazahstan
(4)
Kenija
(9)
Kina
(11)
Kipar
(7)
Kolumbija
(21)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Luksemburg
(2)
Malavi
(1)
Malta
(4)
Maroko
(6)
Mađarska
(15)
Meksiko
(15)
Moldavija
(1)
Nigerija
(1)
Norveška
(25)
Obala Slonovače
(1)
Panama
(5)
Paragvaj
(4)
Peru
(6)
Poljska
(21)
Portoriko
(1)
Portugalija
(19)
Rep. Srpska
(2)
Rumunija
(23)
Rusija
(30)
SAD
(26)
Salvador
(6)
San Marino
(1)
Saud. Arabija
(7)
Sev. Makedonija
(1)
Severna Irska
(10)
Singapur
(1)
Škotska
(22)
Slovačka
(10)
Slovenija
(10)
Švajcarska
(10)
Švedska
(61)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(8)
Turska
(33)
U.A.Emirati
(6)
Uganda
(1)
Ukrajina
(18)
Urugvaj
(6)
Vels
(6)
Venecuela
(3)
Zambija
(2)
Rezultati po danu
<
27.02.2021. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
Engleska, FA Trofej
četvrtfinale
Darlington
1:2
Hornčerč
Nots Kaunti
3:1
Oksford Siti
Voking
1:0
Torki Junajted
Francuska 1
Dižon
0:4
Pari Sen Žermen
Žirondins Bordo
1:2
Mec
Francuska 2
Berišon Šateru
1:4
Nansi Loren
Dankerk
1:1
Šambli
Grenobl Fut 38
1:1
Šamoa Nior
Kaen
0:2
Pariz
Klermon Fut
4:0
Valensijen
Okser
0:1
Rodez
Po
2:0
Avr
Sošo Monbeliar
0:0
Avan Gengan
Troa
1:0
Ajačio
Tuluz
3:0
Amijen
Francuska 3
Avranšez
1:1
Sporting Klub Lion
Bastija-Borgo
1:3
Briošin
Burž Peron
2:0
Le Man
Kretej Lusitanos
4:1
Anesi
Orlean
1:0
Šole
Set 34
0:0
Bastija
Viljefranš
1:1
Bulonj
Gibraltar 1 - 1.deo
Koledž 1975
0:3
Brunos Megpis
Lajnks FK
0:1
Mons Kalpe
Grčka 1 - 1.deo
Apolon Smirnis
2:1
OFI Krit
Asteras Tripolis
2:1
PAOK
Grčka 2 - 1.deo
Diagoras
1:0
AE Karaiskakis
Hanija Kisamikos
0:1
Jonikos
Jerapetra
1:1
Trikala
Gruzija 1
Dinamo Tbilisi
1:1
Samgurali
Torpedo Kutaisi
0:1
Dinamo Batumi
Gvatemala 1 Klausura
Antigva
1:2
Komunikasiones
CSD Munisipal
0:1
Deportivo Guastatoja
Malakateko
0:0
Santa Lusija Kocumalguapa
Holandija 1
ADO Den Hag
0:0
RKC Valvajk
Herakles
2:2
Tvente
Utreht
0:1
Emen
Vitese
4:1
VVV Venlo
Holandija 2
Ajndhoven
1:1
Volendam
Dordreht
2:1
Helmond Sport
Honduras 1 Klausura
Lobos UPNFM
2:0
Real de Minas
Maraton
1:2
Real Espanja
Vida
2:2
Real Sosijedad Tokoa
Hong Kong 1
Hepi Veli
1:1
Istern
Kvon Čung Sautern
1:2
Kiči
Hrvatska 1
Rijeka
0:1
Hajduk Split
Šibenik
0:0
Lokomotiva Zagreb
Hrvatska 2
Cibalia
1:1
Inter Zaprešić
Orijent
0:1
Dugopolje
Rudeš
1:2
Kustošija
Solin
1:1
Opatija
Indija 1 - Superliga
Odisa
6:5
Ist Bengal
Island, Liga Kup gr.
Grota
2:3
Stjernan
KA Akerejri
2:1
HK Kopavogur
Tor
0:4
KR Rejkjavik
Italija 1
Bolonja
2:0
Lacio
Helas Verona
1:1
Juventus
Specija
2:2
Parma
Italija 2
Kozenca
1:0
Kievo Verona
Kremoneze
4:0
Frozinone
Monca
0:0
Ćitadela
Peskara
1:1
Leće
Piza
2:2
Vićenca
Pordenone
1:1
Askoli Kalčo 1898
Spal
1:4
Ređina
Virtus Entela
1:1
Breša
Italija 3 A
Lukeze
1:1
Olbia
Novara
0:0
Pro Sesto
Pistojeze
0:0
AlbinoLefe
Pro Patria
2:1
Komo
Đana Erminio
1:2
Pro Verćeli
Italija 3 B
Feralpi Salo
1:0
Lenjano
Gubio
1:1
Vis Pezaro
Imoleze
1:5
Mantova
Matelika
1:0
Virtus Verona
Peruđa
3:0
Modena
Sambenedeteze
0:4
Sudtirol
Italija 3 C
Bari
1:0
Fođa
Bišelje
0:1
Juve Stabija
Katancaro
2:1
Ternana
Turis
2:1
Kasertana
Virtus Frankavila
1:2
Monopoli
Viterbeze
1:0
Palermo
Izrael 1 - 1.deo
Bnei Jehuda
0:1
Makabi Petah Tikva
Bnei Sahnin
0:1
Hapoel Haifa
Hapoel Kfar Saba
0:1
Hapoel Hadera
Makabi Haifa
4:2
Hapoel Ironi Kirjat Šmona
Makabi Netanija
0:1
Hapoel Tel Aviv
Japan 1
Hokaido Konsadole Saporo
5:1
Jokohama
Kašima Antlers
1:3
Šimicu S-Puls
Oita Trinita
1:1
Tokušima Vortis
Sanfreće Hirošima
1:1
Vegalta Sendai
Serezo Osaka
2:0
Kašiva Rejsol
Šonan Belmare
0:1
Sagan Tosu
Urava Red Dajmonds
1:1
FK Tokio
Visel Kobe
1:0
Gamba Osaka
Japan 2
Giravanc Kitakjušu
1:4
Albireks Nigata
V-Varen Nagasaki
2:1
Cvajgen Kanazava
Južna Afrika, Kup
1/8 finala
Blek Leopards
1:0
AmaZulu
Maricburg Junajted
1:3
Orlando Pajrats
1
2
3
4
5
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
20.04.2024.
19.04.2024.
18.04.2024.
17.04.2024.
16.04.2024.
15.04.2024.
14.04.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno