Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Holandija, Eredivisie

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
16.01. (Sub) 15:30 Emen-Vitese 5.30 4.20 1.58 2.25 1.63 (8)
16.01. (Sub) 17:45 Sparta Roterdam-PSV Ajndhoven 4.91 4.09 1.64 2.33 1.59 (9)
16.01. (Sub) 19:00 PEC Cvole-Fortuna Sitard 1.93 3.57 3.84 2.18 1.67 (9)
16.01. (Sub) 19:00 Utreht-Herakles 1.68 4.03 4.66 2.24 1.64 (8)
16.01. (Sub) 20:00 AZ Alkmar-ADO Den Hag 1.15 7.96 17.50 3.44 1.30 (8)
17.01. (Ned) 11:15 RKC Valvajk-Viljem II 2.72 3.48 2.46 2.13 1.71 (9)
17.01. (Ned) 13:30 Groningen-Tvente 2.43 3.28 2.87 1.83 1.97 (8)
17.01. (Ned) 13:30 VVV Venlo-Herenven 3.13 3.86 2.09 2.60 1.49 (8)
17.01. (Ned) 15:45 Ajaks-Fejenord 1.50 4.77 5.76 2.98 1.38 (9)
22.01. (Pet) 19:00 Viljem II-PEC Cvole 2.39 3.45 3.00 (1)
23.01. (Sub) 15:30 ADO Den Hag-Emen 2.39 3.45 3.00 (1)
23.01. (Sub) 17:45 Vitese-Groningen 1.68 4.10 5.00 (1)
23.01. (Sub) 19:00 PSV Ajndhoven-RKC Valvajk 1.10 12.00 22.00 (1)
23.01. (Sub) 20:00 Herakles-Herenven 2.29 3.60 3.05 (1)
24.01. (Ned) 11:15 Fortuna Sitard-Ajaks 22.00 12.00 1.10 (1)
24.01. (Ned) 13:30 Tvente-VVV Venlo 1.68 4.10 5.00 (1)
24.01. (Ned) 13:30 Utreht-Sparta Roterdam 1.68 4.10 5.00 (1)
24.01. (Ned) 15:45 Fejenord-AZ Alkmar 2.29 3.60 3.05 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Ajaks 16 12 2 2 57 : 13 (+44) 38
2 Fejenord 16 10 5 1 32 : 12 (+20) 35
3 Vitese 16 11 2 3 27 : 12 (+15) 35
4 PSV Ajndhoven 16 10 4 2 36 : 16 (+20) 34
5 AZ Alkmar 16 8 7 1 39 : 24 (+15) 31
6 Groningen 16 9 3 4 23 : 19 (+4) 30
7 Tvente 16 8 3 5 31 : 22 (+9) 27
8 Sparta Roterdam 16 6 3 7 25 : 25 (0) 21
9 Herenven 16 5 6 5 24 : 25 (-1) 21
10 Utreht 16 3 9 4 20 : 24 (-4) 18
11 Herakles 16 5 3 8 19 : 26 (-7) 18
12 PEC Cvole 16 3 8 5 17 : 24 (-7) 17
13 Fortuna Sitard 16 4 4 8 23 : 34 (-11) 16
14 VVV Venlo 16 4 3 9 26 : 44 (-18) 15
15 RKC Valvajk 16 3 4 9 14 : 28 (-14) 13
16 ADO Den Hag 16 2 4 10 15 : 39 (-24) 10
17 Viljem II 16 2 3 11 19 : 35 (-16) 9
18 Emen 16 0 5 11 16 : 41 (-25) 5
1.mesto - Liga Šampiona
2.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa - Liga Evrope
3.mesto i pobednik kval. za LK - Kvalifikacije za Ligu Konferencija
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Ajaks 8 6 1 1 27 : 8 19 8 6 1 1 30 : 5 19
2. Fejenord 8 4 4 0 13 : 5 16 8 6 1 1 19 : 7 19
3. Vitese 8 7 1 0 15 : 3 22 8 4 1 3 12 : 9 13
4. PSV Ajndhoven 8 7 0 1 19 : 6 21 8 3 4 1 17 : 10 13
5. AZ Alkmar 7 4 2 1 16 : 9 14 9 4 5 0 23 : 15 17
6. Groningen 8 4 2 2 8 : 6 14 8 5 1 2 15 : 13 16
7. Tvente 9 3 2 4 14 : 14 11 7 5 1 1 17 : 8 16
8. Sparta Roterdam 8 2 2 4 16 : 16 8 8 4 1 3 9 : 9 13
9. Herenven 8 3 2 3 12 : 11 11 8 2 4 2 12 : 14 10
10. Utreht 8 2 5 1 12 : 12 11 8 1 4 3 8 : 12 7
11. Herakles 8 3 1 4 13 : 9 10 8 2 2 4 6 : 17 8
12. PEC Cvole 8 2 4 2 8 : 8 10 8 1 4 3 9 : 16 7
13. Fortuna Sitard 8 2 2 4 13 : 18 8 8 2 2 4 10 : 16 8
14. VVV Venlo 8 2 2 4 10 : 26 8 8 2 1 5 16 : 18 7
15. RKC Valvajk 8 1 3 4 8 : 14 6 8 2 1 5 6 : 14 7
16. ADO Den Hag 8 0 2 6 8 : 20 2 8 2 2 4 7 : 19 8
17. Viljem II 8 2 1 5 12 : 18 7 8 0 2 6 7 : 17 2
18. Emen 8 0 3 5 12 : 24 3 8 0 2 6 4 : 17 2
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno