Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Argentina, El Campeonato de Primera Division - Superliga Quilmes Clasica

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
24.01. (Pet) 20:35 Aldosivi-Lanus 3.85 3.16 2.02 1.61 2.22 (11)
24.01. (Pet) 22:40 Himnazia La Plata-Velez Sarsfild 3.10 3.00 2.41 1.53 2.43 (11)
25.01. (Sub) 00:45 Rozario Sentral-Hurakan B.Aires 1.67 3.41 5.55 1.57 2.34 (11)
25.01. (Sub) 00:45 Union Santa Fe-Arg. Juniors 2.43 2.91 3.19 1.43 2.70 (11)
25.01. (Sub) 20:35 Arsenal Sarandi-Njuels Old Bojs 2.49 3.16 2.82 1.73 2.04 (10)
25.01. (Sub) 22:40 San Lorenco-Estudijantes LP 2.54 3.00 2.89 1.55 2.37 (10)
25.01. (Sub) 22:40 Sentral Kordoba SdE-Kolon 2.22 3.06 3.35 1.57 2.34 (10)
26.01. (Ned) 00:45 Godoj Kruz-River Plata 9.54 5.07 1.30 2.18 1.65 (10)
26.01. (Ned) 20:35 Banfild-Patronato 1.74 3.37 4.99 1.60 2.28 (10)
26.01. (Ned) 20:35 Defensa Husticia-Taljeres 2.28 2.95 3.40 1.45 2.63 (10)
26.01. (Ned) 22:40 Rasing Klub-Atletiko Tukuman 1.75 3.36 4.86 1.68 2.11 (10)
27.01. (Pon) 00:45 Boka Juniors-Independiente 1.76 3.22 5.16 1.57 2.34 (10)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije Tabela za opstanak


Ukupno O P N P D : P GR B
1 River Plata 16 9 3 4 31 : 15 (+16) 30
2 Arg. Juniors 16 8 6 2 16 : 11 (+5) 30
3 Boka Juniors 16 8 5 3 19 : 7 (+12) 29
4 Lanus 16 8 5 3 23 : 19 (+4) 29
5 Velez Sarsfild 16 8 4 4 17 : 11 (+6) 28
6 Arsenal Sarandi 16 8 3 5 27 : 20 (+7) 27
7 Rozario Sentral 16 6 8 2 23 : 16 (+7) 26
8 Rasing Klub 16 6 8 2 20 : 18 (+2) 26
9 San Lorenco 16 8 2 6 23 : 22 (+1) 26
10 Njuels Old Bojs 16 7 4 5 25 : 20 (+5) 25
11 Atletiko Tukuman 16 7 4 5 17 : 15 (+2) 25
12 Taljeres 16 7 3 6 22 : 18 (+4) 24
13 Estudijantes LP 16 7 3 6 16 : 13 (+3) 24
14 Defensa Husticia 16 6 3 7 13 : 14 (-1) 21
15 Independiente 16 6 3 7 18 : 21 (-3) 21
16 Banfild 16 5 5 6 13 : 13 (0) 20
17 Union Santa Fe 16 5 5 6 15 : 20 (-5) 20
18 Sentral Kordoba SdE 16 4 6 6 17 : 19 (-2) 18
19 Kolon 16 5 1 10 16 : 26 (-10) 16
20 Hurakan B.Aires 16 3 6 7 8 : 16 (-8) 15
21 Himnazia La Plata 16 4 2 10 18 : 19 (-1) 14
22 Patronato 16 3 4 9 11 : 23 (-12) 13
23 Aldosivi 16 3 3 10 13 : 25 (-12) 12
24 Godoj Kruz 16 3 0 13 16 : 36 (-20) 9
1. do 3.mesto, pobednik Kupa i pobednik Liga Kupa - Kopa Libertadores
4.mesto - Kvalifikacije za Kopa Libertadores
5. do 10.mesto - Kopa Sudamerikana

Iz lige se ispada na osnovu tabele za opstanak.
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. River Plata 8 3 1 4 8 : 6 10 8 6 2 0 23 : 9 20
2. Arg. Juniors 8 6 2 0 13 : 6 20 8 2 4 2 3 : 5 10
3. Boka Juniors 8 4 3 1 12 : 4 15 8 4 2 2 7 : 3 14
4. Lanus 8 5 2 1 12 : 7 17 8 3 3 2 11 : 12 12
5. Velez Sarsfild 8 4 3 1 11 : 5 15 8 4 1 3 6 : 6 13
6. Arsenal Sarandi 8 4 3 1 16 : 10 15 8 4 0 4 11 : 10 12
7. Rozario Sentral 8 4 3 1 15 : 7 15 8 2 5 1 8 : 9 11
8. Rasing Klub 8 4 3 1 10 : 9 15 8 2 5 1 10 : 9 11
9. San Lorenco 8 4 1 3 14 : 14 13 8 4 1 3 9 : 8 13
10. Njuels Old Bojs 8 5 1 2 14 : 8 16 8 2 3 3 11 : 12 9
11. Atletiko Tukuman 8 4 2 2 11 : 8 14 8 3 2 3 6 : 7 11
12. Taljeres 8 4 3 1 12 : 10 15 8 3 0 5 10 : 8 9
13. Estudijantes LP 8 5 2 1 10 : 2 17 8 2 1 5 6 : 11 7
14. Defensa Husticia 8 2 2 4 4 : 6 8 8 4 1 3 9 : 8 13
15. Independiente 8 3 1 4 12 : 12 10 8 3 2 3 6 : 9 11
16. Banfild 8 2 2 4 7 : 9 8 8 3 3 2 6 : 4 12
17. Union Santa Fe 7 3 2 2 7 : 6 11 9 2 3 4 8 : 14 9
18. Sentral Kordoba SdE 8 3 3 2 7 : 6 12 8 1 3 4 10 : 13 6
19. Kolon 9 5 1 3 11 : 11 16 7 0 0 7 5 : 15 0
20. Hurakan B.Aires 8 2 3 3 5 : 8 9 8 1 3 4 3 : 8 6
21. Himnazia La Plata 8 1 0 7 3 : 10 3 8 3 2 3 15 : 9 11
22. Patronato 8 2 2 4 6 : 11 8 8 1 2 5 5 : 12 5
23. Aldosivi 8 2 3 3 7 : 8 9 8 1 0 7 6 : 17 3
24. Godoj Kruz 8 2 0 6 8 : 19 6 8 1 0 7 8 : 17 3
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno