Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Argentina, Liga Profesional Torneo Binance

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
01.06. (Sub) 21:00 Rasing Klub-Deportivo Riestra 1.32 4.91 9.45 2.00 1.74 (11)
01.06. (Sub) 23:00 Belgrano-Arg. Juniors 2.82 2.99 2.65 1.54 2.36 (11)
01.06. (Sub) 23:15 Velez Sarsfild-Atletiko Tukuman 1.84 3.30 4.53 1.54 2.37 (11)
02.06. (Ned) 17:30 Platense-Boka Juniors 3.61 2.96 2.21 1.44 2.65 (11)
02.06. (Ned) 21:00 Rozario Sentral-Lanus 2.42 3.01 3.11 1.48 2.52 (11)
02.06. (Ned) 21:00 Sentral Kordoba SdE-Taljeres 4.15 3.43 1.87 1.73 2.02 (11)
02.06. (Ned) 23:30 Instituto-Himnazia La Plata 2.19 3.05 3.53 1.50 2.47 (11)
02.06. (Ned) 23:30 River Plata-Tigre 1.23 5.91 12.08 2.32 1.56 (11)
03.06. (Pon) 22:00 San Lorenco-Sarmiento 1.78 3.21 5.12 1.47 2.55 (11)
04.06. (Uto) 00:15 Defensa Husticia-Independiente 2.79 3.03 2.64 1.55 2.34 (11)
04.06. (Uto) 00:15 Estudijantes LP-Godoj Kruz 1.86 3.24 4.50 1.47 2.53 (11)
04.06. (Uto) 18:30 Barakas Sentral-Hurakan B.Aires 3.41 3.13 2.20 1.53 2.38 (11)
04.06. (Uto) 23:00 Banfild-Njuels Old Bojs 2.32 2.92 3.36 1.42 2.70 (10)
04.06. (Uto) 23:00 Indep. Rivadavia-Union Santa Fe 3.05 3.00 2.47 1.48 2.50 (10)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije Za opstanak Zbirna tabela


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Rasing Klub 3 2 1 0 11 : 4 (+7) 7
2 Himnazia La Plata 3 2 1 0 7 : 2 (+5) 7
3 Taljeres 3 2 1 0 5 : 1 (+4) 7
4 Hurakan B.Aires 3 2 1 0 5 : 2 (+3) 7
5 Union Santa Fe 3 2 1 0 4 : 1 (+3) 7
6 Indep. Rivadavia 3 2 1 0 3 : 0 (+3) 7
7 River Plata 3 2 0 1 6 : 1 (+5) 6
8 Estudijantes LP 3 2 0 1 4 : 2 (+2) 6
9 Njuels Old Bojs 3 2 0 1 3 : 1 (+2) 6
10 Arg. Juniors 3 2 0 1 4 : 5 (-1) 6
11 Rozario Sentral 3 1 1 1 5 : 4 (+1) 4
12 Boka Juniors 3 1 1 1 4 : 3 (+1) 4
13 Instituto 3 1 1 1 3 : 3 (0) 4
14 Lanus 3 1 1 1 3 : 4 (-1) 4
15 Velez Sarsfild 3 1 1 1 3 : 4 (-1) 4
16 Atletiko Tukuman 3 1 1 1 2 : 3 (-1) 4
17 Barakas Sentral 3 1 1 1 2 : 3 (-1) 4
18 Belgrano 3 1 1 1 6 : 8 (-2) 4
19 Deportivo Riestra 3 1 0 2 1 : 4 (-3) 3
20 Independiente 3 0 2 1 2 : 4 (-2) 2
21 Platense 3 0 2 1 1 : 3 (-2) 2
22 San Lorenco 2 0 1 1 1 : 2 (-1) 1
23 Godoj Kruz 2 0 1 1 0 : 1 (-1) 1
24 Sarmiento 3 0 1 2 2 : 4 (-2) 1
25 Defensa Husticia 3 0 1 2 2 : 5 (-3) 1
26 Banfild 3 0 1 2 1 : 5 (-4) 1
27 Tigre 3 0 1 2 1 : 6 (-5) 1
28 Sentral Kordoba SdE 3 0 0 3 3 : 9 (-6) 0
1.mesto, Estudijantes La Plata (pobednik Liga Kupa), pobednik Kupa i 3 tima po plasmanu u Zbirnoj tabeli - Kopa Libertadores
6 timova po plasmanu u Zbirnoj tabeli - Kopa Sudamerikana

Zbirna tabela se dobija sabiranjem bodova osvojenih u Ligi i grupnoj fazi Liga Kupa

Iz lige se ispada na osnovu tabele za opstanak i zbirne tabele.
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Rasing Klub 1 1 0 0 3 : 0 3 2 1 1 0 8 : 4 4
2. Himnazia La Plata 2 2 0 0 6 : 1 6 1 0 1 0 1 : 1 1
3. Taljeres 1 1 0 0 2 : 0 3 2 1 1 0 3 : 1 4
4. Hurakan B.Aires 2 2 0 0 4 : 1 6 1 0 1 0 1 : 1 1
5. Union Santa Fe 2 2 0 0 3 : 0 6 1 0 1 0 1 : 1 1
6. Indep. Rivadavia 1 0 1 0 0 : 0 1 2 2 0 0 3 : 0 6
7. River Plata 2 2 0 0 6 : 0 6 1 0 0 1 0 : 1 0
8. Estudijantes LP 1 1 0 0 2 : 0 3 2 1 0 1 2 : 2 3
9. Njuels Old Bojs 2 2 0 0 3 : 0 6 1 0 0 1 0 : 1 0
10. Arg. Juniors 2 2 0 0 4 : 2 6 1 0 0 1 0 : 3 0
11. Rozario Sentral 1 0 1 0 1 : 1 1 2 1 0 1 4 : 3 3
12. Boka Juniors 1 0 1 0 0 : 0 1 2 1 0 1 4 : 3 3
13. Instituto 1 0 1 0 1 : 1 1 2 1 0 1 2 : 2 3
14. Lanus 2 1 0 1 2 : 3 3 1 0 1 0 1 : 1 1
15. Velez Sarsfild 1 1 0 0 1 : 0 3 2 0 1 1 2 : 4 1
16. Atletiko Tukuman 2 1 1 0 2 : 1 4 1 0 0 1 0 : 2 0
17. Barakas Sentral 1 0 1 0 1 : 1 1 2 1 0 1 1 : 2 3
18. Belgrano 2 1 1 0 6 : 5 4 1 0 0 1 0 : 3 0
19. Deportivo Riestra 2 1 0 1 1 : 2 3 1 0 0 1 0 : 2 0
20. Independiente 2 0 1 1 2 : 4 1 1 0 1 0 0 : 0 1
21. Platense 1 0 1 0 0 : 0 1 2 0 1 1 1 : 3 1
22. San Lorenco 1 0 1 0 1 : 1 1 1 0 0 1 0 : 1 0
23. Godoj Kruz 1 0 0 1 0 : 1 0 1 0 1 0 0 : 0 1
24. Sarmiento 2 0 0 2 1 : 3 0 1 0 1 0 1 : 1 1
25. Defensa Husticia 1 0 1 0 1 : 1 1 2 0 0 2 1 : 4 0
26. Banfild 1 0 1 0 1 : 1 1 2 0 0 2 0 : 4 0
27. Tigre 2 0 0 2 0 : 5 0 1 0 1 0 1 : 1 1
28. Sentral Kordoba SdE 1 0 0 1 2 : 4 0 2 0 0 2 1 : 5 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno