Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Argentina, El Campeonato de Primera Division - Liga Profesional Torneo Binance

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
30.01. (Pon) 23:00 Banfild-Union Santa Fe 2.50 2.94 3.07 1.48 2.52 (12)
30.01. (Pon) 23:00 Velez Sarsfild-Himnazia La Plata 1.63 3.53 6.13 1.56 2.34 (11)
03.02. (Pet) 23:00 Njuels Old Bojs-Velez Sarsfild 2.43 2.90 3.15 1.46 2.55 (2)
03.02. (Pet) 23:00 Tigre-Rozario Sentral 1.75 3.45 4.71 1.69 2.06 (6)
04.02. (Sub) 20:00 Arsenal Sarandi-Estudijantes LP 3.10 3.03 2.36 1.56 2.30 (6)
04.02. (Sub) 20:00 Sarmiento-Barakas Sentral 2.19 3.07 3.45 1.55 2.30 (3)
04.02. (Sub) 22:15 Belgrano-River Plata 4.13 3.28 1.94 1.64 2.13 (3)
05.02. (Ned) 00:30 Arg. Juniors-Rasing Klub 2.44 3.00 2.99 1.58 2.24 (5)
05.02. (Ned) 00:30 Lanus-San Lorenco 2.73 2.84 2.79 1.41 2.71 (5)
05.02. (Ned) 20:00 Independiente-Platense 2.00 3.04 4.08 1.43 2.64 (5)
05.02. (Ned) 22:15 Boka Juniors-Sentral Kordoba SdE 1.53 3.83 6.30 1.74 1.98 (5)
06.02. (Pon) 00:30 Atletiko Tukuman-Taljeres 2.32 3.00 3.23 1.51 2.42 (5)
06.02. (Pon) 00:30 Godoj Kruz-Kolon 1.96 3.33 3.93 1.74 1.99 (3)
06.02. (Pon) 00:30 Union Santa Fe-Instituto 2.22 3.00 3.57 1.49 2.45 (3)
06.02. (Pon) 23:00 Himnazia La Plata-Defensa Husticia 2.45 3.13 3.00 1.63 2.16 (2)
06.02. (Pon) 23:00 Hurakan B.Aires-Banfild 1.86 3.30 4.60 1.53 2.38 (2)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije Tabela za opstanak


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Hurakan B.Aires 1 1 0 0 4 : 2 (+2) 3
2 River Plata 1 1 0 0 2 : 0 (+2) 3
3 Lanus 1 1 0 0 2 : 1 (+1) 3
4 Tigre 1 1 0 0 2 : 1 (+1) 3
5 Boka Juniors 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
6 Godoj Kruz 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
7 Independiente 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
8 Rozario Sentral 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
9 San Lorenco 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
10 Njuels Old Bojs 1 0 1 0 2 : 2 (0) 1
11 Platense 1 0 1 0 2 : 2 (0) 1
12 Belgrano 1 0 1 0 0 : 0 (0) 1
13 Instituto 1 0 1 0 0 : 0 (0) 1
14 Rasing Klub 1 0 1 0 0 : 0 (0) 1
15 Sarmiento 1 0 1 0 0 : 0 (0) 1
16 Banfild 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
17 Himnazia La Plata 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
18 Union Santa Fe 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
19 Velez Sarsfild 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
20 Kolon 1 0 0 1 1 : 2 (-1) 0
21 Estudijantes LP 1 0 0 1 1 : 2 (-1) 0
22 Arg. Juniors 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
23 Arsenal Sarandi 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
24 Atletiko Tukuman 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
25 Barakas Sentral 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
26 Taljeres 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
27 Defensa Husticia 1 0 0 1 2 : 4 (-2) 0
28 Sentral Kordoba SdE 1 0 0 1 0 : 2 (-2) 0
1. mesto, pobednik Liga Kupa, pobednik Kupa i 2 tima po plasmanu u Zbirnoj tabeli - Kopa Libertadores
Jedan tim po plasmanu u Zbirnoj tabeli - Kvalifikacije za Kopa Libertadores
6 timova po plasmanu u Zbirnoj tabeli - Kopa Sudamerikana

Zbirna tabela se dobija sabiranjem bodova osvojenih u Ligi i grupnoj fazi Liga Kupa

Iz lige se ispada na osnovu tabele za opstanak
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Hurakan B.Aires 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 4 : 2 3
2. River Plata 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 2 : 0 3
3. Lanus 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 2 : 1 3
4. Tigre 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 2 : 1 3
5. Boka Juniors 1 1 0 0 1 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
6. Godoj Kruz 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 1 : 0 3
7. Independiente 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 1 : 0 3
8. Rozario Sentral 1 1 0 0 1 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
9. San Lorenco 1 1 0 0 1 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
10. Njuels Old Bojs 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 1 0 2 : 2 1
11. Platense 1 0 1 0 2 : 2 1 0 0 0 0 0 : 0 0
12. Belgrano 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 1 0 0 : 0 1
13. Instituto 1 0 1 0 0 : 0 1 0 0 0 0 0 : 0 0
14. Rasing Klub 1 0 1 0 0 : 0 1 0 0 0 0 0 : 0 0
15. Sarmiento 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 1 0 0 : 0 1
16. Banfild 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
17. Himnazia La Plata 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
18. Union Santa Fe 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
19. Velez Sarsfild 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
20. Kolon 1 0 0 1 1 : 2 0 0 0 0 0 0 : 0 0
21. Estudijantes LP 1 0 0 1 1 : 2 0 0 0 0 0 0 : 0 0
22. Arg. Juniors 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 1 0
23. Arsenal Sarandi 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 1 0
24. Atletiko Tukuman 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 1 0
25. Barakas Sentral 1 0 0 1 0 : 1 0 0 0 0 0 0 : 0 0
26. Taljeres 1 0 0 1 0 : 1 0 0 0 0 0 0 : 0 0
27. Defensa Husticia 1 0 0 1 2 : 4 0 0 0 0 0 0 : 0 0
28. Sentral Kordoba SdE 1 0 0 1 0 : 2 0 0 0 0 0 0 : 0 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno