Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Argentina, El Campeonato de Primera Division - Liga Profesional Torneo Binance

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
02.10. (Ned) 18:30 Patronato-Atletiko Tukuman 2.61 3.04 2.82 1.63 2.19 (12)
02.10. (Ned) 21:00 Boka Juniors-Velez Sarsfild 1.97 3.16 4.08 1.52 2.41 (12)
02.10. (Ned) 21:30 Taljeres-Lanus 2.01 3.19 3.88 1.56 2.32 (12)
02.10. (Ned) 23:30 Arg. Juniors-River Plata 3.13 3.08 2.36 1.59 2.28 (12)
03.10. (Pon) 23:00 Rozario Sentral-Union Santa Fe 2.45 3.00 3.05 1.54 2.36 (10)
04.10. (Uto) 17:00 Aldosivi-Barakas Sentral 2.70 3.11 2.64 1.64 2.17 (8)
04.10. (Uto) 19:30 Godoj Kruz-San Lorenco 2.20 3.15 3.35 1.62 2.19 (8)
04.10. (Uto) 19:30 Njuels Old Bojs-Arsenal Sarandi 2.24 3.11 3.29 1.57 2.30 (7)
04.10. (Uto) 22:00 Sarmiento-Tigre 2.84 3.09 2.53 1.62 2.18 (7)
05.10. (Sre) 00:30 Velez Sarsfild-Banfild 2.19 3.26 3.24 1.63 2.16 (7)
05.10. (Sre) 19:30 Kolon-Patronato 2.69 3.15 2.64 1.63 2.17 (7)
05.10. (Sre) 22:00 Atletiko Tukuman-Platense 2.17 3.16 3.36 1.63 2.16 (7)
05.10. (Sre) 22:00 Defensa Husticia-Rasing Klub 2.93 3.14 2.45 1.63 2.16 (7)
06.10. (Čet) 00:30 Independiente-Sentral Kordoba SdE 1.94 3.33 3.97 1.62 2.19 (7)
06.10. (Čet) 00:30 River Plata-Estudijantes LP 1.48 4.05 6.91 1.82 1.91 (7)
06.10. (Čet) 22:00 Hurakan B.Aires-Taljeres 2.04 3.20 3.71 1.60 2.23 (7)
06.10. (Čet) 22:00 Lanus-Arg. Juniors 2.71 3.07 2.67 1.60 2.21 (7)
07.10. (Pet) 00:30 Himnazia La Plata-Boka Juniors 2.97 3.11 2.42 1.60 2.23 (7)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije Za opstanak Zbirna tabela


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Atletiko Tukuman 21 11 8 2 26 : 12 (+14) 41
2 Rasing Klub 22 11 7 4 32 : 19 (+13) 40
3 Boka Juniors 21 12 3 6 26 : 22 (+4) 39
4 Hurakan B.Aires 22 9 10 3 26 : 16 (+10) 37
5 Himnazia La Plata 22 10 7 5 22 : 13 (+9) 37
6 Tigre 22 8 9 5 32 : 24 (+8) 33
7 Arg. Juniors 21 10 3 8 26 : 20 (+6) 33
8 Godoj Kruz 22 9 6 7 24 : 23 (+1) 33
9 River Plata 21 9 5 7 29 : 18 (+11) 32
10 Njuels Old Bojs 22 9 5 8 20 : 19 (+1) 32
11 Platense 22 7 10 5 19 : 16 (+3) 31
12 San Lorenco 22 6 12 4 24 : 21 (+3) 30
13 Independiente 22 8 6 8 24 : 23 (+1) 30
14 Sarmiento 22 8 5 9 22 : 24 (-2) 29
15 Defensa Husticia 22 7 8 7 20 : 22 (-2) 29
16 Patronato 21 7 7 7 24 : 22 (+2) 28
17 Sentral Kordoba SdE 21 8 4 9 26 : 25 (+1) 28
18 Barakas Sentral 22 7 7 8 25 : 30 (-5) 28
19 Estudijantes LP 22 7 6 9 22 : 27 (-5) 27
20 Banfild 22 6 8 8 22 : 25 (-3) 26
21 Union Santa Fe 21 7 5 9 22 : 27 (-5) 26
22 Taljeres 20 6 7 7 17 : 17 (0) 25
23 Rozario Sentral 22 6 7 9 19 : 24 (-5) 25
24 Arsenal Sarandi 22 4 11 7 21 : 25 (-4) 23
25 Kolon 22 5 7 10 19 : 30 (-11) 22
26 Lanus 21 4 5 12 19 : 30 (-11) 17
27 Velez Sarsfild 20 2 10 8 20 : 27 (-7) 16
28 Aldosivi 22 3 4 15 12 : 39 (-27) 13
1.mesto, pobednik Kupa, Boka Juniors (pobednik Liga Kupa) i još 2 tima po plasmanu u Zbirnoj tabeli - Kopa Libertadores
Jedan tim po plasmanu u Zbirnoj tabeli - Kvalifikacije za Kopa Libertadores
6 timova po plasmanu u Zbirnoj tabeli - Kopa Sudamerikana

Zbirna tabela se dobija sabiranjem bodova osvojenih u Ligi i grupnoj fazi Liga Kupa

Iz lige se ispada na osnovu tabele za opstanak
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Atletiko Tukuman 11 7 4 0 18 : 5 25 10 4 4 2 8 : 7 16
2. Rasing Klub 12 8 3 1 23 : 10 27 10 3 4 3 9 : 9 13
3. Boka Juniors 11 7 2 2 17 : 12 23 10 5 1 4 9 : 10 16
4. Hurakan B.Aires 10 6 3 1 16 : 6 21 12 3 7 2 10 : 10 16
5. Himnazia La Plata 10 7 2 1 14 : 3 23 12 3 5 4 8 : 10 14
6. Tigre 11 5 5 1 17 : 7 20 11 3 4 4 15 : 17 13
7. Arg. Juniors 11 7 1 3 15 : 10 22 10 3 2 5 11 : 10 11
8. Godoj Kruz 10 6 3 1 13 : 6 21 12 3 3 6 11 : 17 12
9. River Plata 10 5 1 4 14 : 9 16 11 4 4 3 15 : 9 16
10. Njuels Old Bojs 10 3 4 3 9 : 7 13 12 6 1 5 11 : 12 19
11. Platense 12 4 7 1 10 : 5 19 10 3 3 4 9 : 11 12
12. San Lorenco 12 3 8 1 15 : 12 17 10 3 4 3 9 : 9 13
13. Independiente 10 4 3 3 10 : 8 15 12 4 3 5 14 : 15 15
14. Sarmiento 10 5 2 3 14 : 10 17 12 3 3 6 8 : 14 12
15. Defensa Husticia 11 4 6 1 11 : 8 18 11 3 2 6 9 : 14 11
16. Patronato 11 6 4 1 13 : 5 22 10 1 3 6 11 : 17 6
17. Sentral Kordoba SdE 11 5 2 4 14 : 12 17 10 3 2 5 12 : 13 11
18. Barakas Sentral 12 6 3 3 18 : 14 21 10 1 4 5 7 : 16 7
19. Estudijantes LP 12 6 3 3 15 : 13 21 10 1 3 6 7 : 14 6
20. Banfild 12 2 5 5 13 : 17 11 10 4 3 3 9 : 8 15
21. Union Santa Fe 11 4 2 5 10 : 13 14 10 3 3 4 12 : 14 12
22. Taljeres 10 5 2 3 12 : 9 17 10 1 5 4 5 : 8 8
23. Rozario Sentral 11 5 3 3 9 : 8 18 11 1 4 6 10 : 16 7
24. Arsenal Sarandi 11 3 6 2 13 : 11 15 11 1 5 5 8 : 14 8
25. Kolon 11 3 4 4 10 : 16 13 11 2 3 6 9 : 14 9
26. Lanus 10 3 3 4 11 : 11 12 11 1 2 8 8 : 19 5
27. Velez Sarsfild 9 2 4 3 8 : 8 10 11 0 6 5 12 : 19 6
28. Aldosivi 10 2 1 7 7 : 16 7 12 1 3 8 5 : 23 6
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno