Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Argentina, El Campeonato de Primera Division - Liga Profesional Torneo Binance

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
27.06. (Pon) 18:30 Patronato-Independiente 3.09 2.95 2.46 1.47 2.56 (12)
27.06. (Pon) 23:00 Atletiko Tukuman-Godoj Kruz 2.69 3.13 2.67 1.70 2.08 (12)
01.07. (Pet) 22:00 Sentral Kordoba SdE-Arg. Juniors 2.67 3.03 2.68 1.57 2.28 (5)
02.07. (Sub) 00:30 Boka Juniors-Banfild 1.85 3.26 4.36 1.54 2.34 (4)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije Za opstanak Zbirna tabela


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Njuels Old Bojs 5 4 1 0 6 : 1 (+5) 13
2 Himnazia La Plata 5 3 2 0 8 : 3 (+5) 11
3 Boka Juniors 5 3 0 2 11 : 8 (+3) 9
4 Platense 5 2 3 0 4 : 2 (+2) 9
5 River Plata 5 2 2 1 7 : 3 (+4) 8
6 Banfild 5 2 2 1 5 : 4 (+1) 8
7 Hurakan B.Aires 5 2 2 1 4 : 3 (+1) 8
8 San Lorenco 5 1 4 0 7 : 5 (+2) 7
9 Independiente 4 2 1 1 5 : 4 (+1) 7
10 Sentral Kordoba SdE 5 2 1 2 5 : 5 (0) 7
11 Sarmiento 5 2 1 2 5 : 5 (0) 7
12 Estudijantes LP 5 2 1 2 5 : 6 (-1) 7
13 Union Santa Fe 5 2 1 2 8 : 11 (-3) 7
14 Godoj Kruz 4 2 0 2 5 : 4 (+1) 6
15 Atletiko Tukuman 4 1 3 0 3 : 2 (+1) 6
16 Rasing Klub 4 2 0 2 5 : 5 (0) 6
17 Arg. Juniors 4 2 0 2 4 : 4 (0) 6
18 Kolon 5 1 2 2 4 : 5 (-1) 5
19 Lanus 5 1 2 2 4 : 5 (-1) 5
20 Velez Sarsfild 5 1 2 2 4 : 5 (-1) 5
21 Tigre 5 1 2 2 7 : 9 (-2) 5
22 Defensa Husticia 5 0 4 1 4 : 5 (-1) 4
23 Taljeres 5 1 1 3 3 : 5 (-2) 4
24 Patronato 4 1 1 2 3 : 6 (-3) 4
25 Rozario Sentral 5 1 1 3 1 : 5 (-4) 4
26 Arsenal Sarandi 4 0 3 1 5 : 6 (-1) 3
27 Barakas Sentral 5 0 3 2 5 : 8 (-3) 3
28 Aldosivi 4 0 1 3 1 : 4 (-3) 1
1.mesto, pobednik Kupa, Boka Juniors (pobednik Liga Kupa) i još 2 tima po plasmanu u Zbirnoj tabeli - Kopa Libertadores
Jedan tim po plasmanu u Zbirnoj tabeli - Kvalifikacije za Kopa Libertadores
6 timova po plasmanu u Zbirnoj tabeli - Kopa Sudamerikana

Zbirna tabela se dobija sabiranjem bodova osvojenih u Ligi i grupnoj fazi Liga Kupa

Iz lige se ispada na osnovu tabele za opstanak
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Njuels Old Bojs 2 1 1 0 1 : 0 4 3 3 0 0 5 : 1 9
2. Himnazia La Plata 2 2 0 0 5 : 1 6 3 1 2 0 3 : 2 5
3. Boka Juniors 3 2 0 1 8 : 6 6 2 1 0 1 3 : 2 3
4. Platense 3 1 2 0 3 : 2 5 2 1 1 0 1 : 0 4
5. River Plata 2 1 1 0 2 : 1 4 3 1 1 1 5 : 2 4
6. Banfild 3 1 1 1 4 : 4 4 2 1 1 0 1 : 0 4
7. Hurakan B.Aires 2 1 1 0 2 : 0 4 3 1 1 1 2 : 3 4
8. San Lorenco 3 0 3 0 5 : 5 3 2 1 1 0 2 : 0 4
9. Independiente 2 2 0 0 3 : 1 6 2 0 1 1 2 : 3 1
10. Sentral Kordoba SdE 2 1 0 1 1 : 2 3 3 1 1 1 4 : 3 4
11. Sarmiento 2 2 0 0 4 : 1 6 3 0 1 2 1 : 4 1
12. Estudijantes LP 3 1 1 1 3 : 4 4 2 1 0 1 2 : 2 3
13. Union Santa Fe 2 0 0 2 2 : 7 0 3 2 1 0 6 : 4 7
14. Godoj Kruz 2 2 0 0 4 : 1 6 2 0 0 2 1 : 3 0
15. Atletiko Tukuman 2 1 1 0 3 : 2 4 2 0 2 0 0 : 0 2
16. Rasing Klub 2 2 0 0 4 : 0 6 2 0 0 2 1 : 5 0
17. Arg. Juniors 2 2 0 0 4 : 2 6 2 0 0 2 0 : 2 0
18. Kolon 3 1 1 1 3 : 3 4 2 0 1 1 1 : 2 1
19. Lanus 2 1 1 0 2 : 1 4 3 0 1 2 2 : 4 1
20. Velez Sarsfild 2 1 0 1 2 : 1 3 3 0 2 1 2 : 4 2
21. Tigre 2 0 1 1 1 : 2 1 3 1 1 1 6 : 7 4
22. Defensa Husticia 3 0 3 0 2 : 2 3 2 0 1 1 2 : 3 1
23. Taljeres 3 1 0 2 2 : 3 3 2 0 1 1 1 : 2 1
24. Patronato 2 1 1 0 2 : 1 4 2 0 0 2 1 : 5 0
25. Rozario Sentral 3 1 1 1 1 : 1 4 2 0 0 2 0 : 4 0
26. Arsenal Sarandi 2 0 2 0 1 : 1 2 2 0 1 1 4 : 5 1
27. Barakas Sentral 3 0 1 2 3 : 6 1 2 0 2 0 2 : 2 2
28. Aldosivi 2 0 1 1 0 : 1 1 2 0 0 2 1 : 3 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno