Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Rusija, Olimp FNL

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
19.05. (Ned) 10:00 Sibir-Avangard Kursk 3.30 2.95 2.23 1.50 2.45 (12)
19.05. (Ned) 10:00 Tjumen-Zenit II 2.02 3.18 3.54 1.69 2.05 (12)
19.05. (Ned) 12:00 Mordovija-Baltika 2.49 2.85 2.91 1.47 2.50 (12)
19.05. (Ned) 12:00 Tambov-Rotor Volgograd 1.61 3.38 5.65 1.55 2.33 (12)
19.05. (Ned) 13:00 Čertanovo-Himki 2.15 3.13 3.22 1.69 2.05 (12)
19.05. (Ned) 13:00 PFC Soči-Šinjik 1.72 3.33 4.91 1.58 2.24 (12)
19.05. (Ned) 16:00 Krasnodar II-FK Armavir 2.81 2.89 2.54 1.54 2.32 (12)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 PFC Soči 36 19 10 7 62 : 33 (+29) 67
2 Tambov 36 19 10 7 52 : 34 (+18) 67
3 Tom 37 17 12 8 40 : 25 (+15) 63
4 Nižnji Novgorod 37 17 8 12 38 : 30 (+8) 59
5 SKA-Habarovsk 37 15 13 9 46 : 39 (+7) 58
6 Šinjik 36 15 11 10 38 : 29 (+9) 56
7 Avangard Kursk 36 16 8 12 46 : 37 (+9) 56
8 Čertanovo 36 15 10 11 61 : 51 (+10) 55
9 Rotor Volgograd 36 12 14 10 33 : 33 (0) 50
10 Himki 36 13 11 12 44 : 46 (-2) 50
11 Krasnodar II 36 12 13 11 45 : 52 (-7) 49
12 Luč Energija 37 10 17 10 28 : 26 (+2) 47
13 Spartak Moskva II 37 12 9 16 44 : 46 (-2) 45
14 Mordovija 36 11 11 14 35 : 43 (-8) 44
15 Baltika 36 10 11 15 37 : 50 (-13) 41
16 FK Armavir 36 9 13 14 30 : 44 (-14) 40
17 Fakel 37 9 13 15 36 : 40 (-4) 40
18 Sibir 36 7 12 17 27 : 45 (-18) 33
19 Zenit II 36 6 7 23 30 : 54 (-24) 25
20 Tjumen (-6) 36 5 15 16 28 : 43 (-15) 24
U junu 2018. Dinamo Sankt Peterburg je preseljen u Soči. Tako je nastao novi klub PFC Soči.
Olimpiec je promenio ime u Nižnji Novgorod.
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. PFC Soči 18 10 4 4 30 : 18 34 18 9 6 3 32 : 15 33
2. Tambov 17 9 5 3 28 : 16 32 19 10 5 4 24 : 18 35
3. Tom 19 13 5 1 28 : 7 44 18 4 7 7 12 : 18 19
4. Nižnji Novgorod 18 10 4 4 19 : 11 34 19 7 4 8 19 : 19 25
5. SKA-Habarovsk 19 10 5 4 25 : 17 35 18 5 8 5 21 : 22 23
6. Šinjik 18 8 8 2 20 : 12 32 18 7 3 8 18 : 17 24
7. Avangard Kursk 19 11 6 2 29 : 16 39 17 5 2 10 17 : 21 17
8. Čertanovo 18 9 5 4 33 : 22 32 18 6 5 7 28 : 29 23
9. Rotor Volgograd 18 8 6 4 19 : 15 30 18 4 8 6 14 : 18 20
10. Himki 18 7 7 4 27 : 20 28 18 6 4 8 17 : 26 22
11. Krasnodar II 18 6 6 6 21 : 23 24 18 6 7 5 24 : 29 25
12. Luč Energija 19 8 4 7 14 : 12 28 18 2 13 3 14 : 14 19
13. Spartak Moskva II 18 6 6 6 26 : 23 24 19 6 3 10 18 : 23 21
14. Mordovija 18 4 6 8 16 : 22 18 18 7 5 6 19 : 21 26
15. Baltika 18 8 4 6 20 : 21 28 18 2 7 9 17 : 29 13
16. FK Armavir 18 4 8 6 18 : 23 20 18 5 5 8 12 : 21 20
17. Fakel 18 5 9 4 21 : 16 24 19 4 4 11 15 : 24 16
18. Sibir 17 5 5 7 12 : 14 20 19 2 7 10 15 : 31 13
19. Zenit II 19 4 4 11 20 : 28 16 17 2 3 12 10 : 26 9
20. Tjumen (-6) 18 5 7 6 19 : 19 22 18 0 8 10 9 : 24 8
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno