Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Rusija, Olimp FNL

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
23.10. (Sre) 11:30 Tom-Mordovija 1.58 3.35 6.00 1.53 2.42 (1)
23.10. (Sre) 12:00 Jenisej-Avangard Kursk 1.91 3.15 3.90 1.60 2.26 (1)
23.10. (Sre) 12:00 Spartak Moskva II-Fakel 1.79 3.30 4.25 1.69 2.12 (1)
23.10. (Sre) 13:00 Krasnodar II-Nižnji Novgorod 3.55 3.20 1.98 1.68 2.12 (1)
23.10. (Sre) 15:00 Neftehimik Niž.-SKA-Habarovsk 2.52 3.05 2.71 1.69 2.11 (1)
23.10. (Sre) 15:00 Rotor-Luč 1.44 3.90 6.80 1.68 2.12 (1)
23.10. (Sre) 15:30 Himki-FK Armavir 1.40 4.10 7.25 1.76 2.01 (1)
23.10. (Sre) 15:30 Šinjik-Baltika 2.20 3.10 3.10 1.69 2.11 (1)
23.10. (Sre) 16:00 Čertanovo-Tekstilčik 1.43 3.90 7.00 1.65 2.17 (1)
23.10. (Sre) 16:00 Torpedo-Čajka Peščanokopskoje 1.45 3.80 6.85 1.77 2.00 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Torpedo 18 14 1 3 30 : 13 (+17) 43
2 Himki 18 11 4 3 34 : 10 (+24) 37
3 Rotor 18 11 2 5 29 : 18 (+11) 35
4 Čertanovo 18 8 8 2 19 : 13 (+6) 32
5 Šinjik 18 8 5 5 29 : 24 (+5) 29
6 Neftehimik Niž. 18 8 5 5 24 : 17 (+7) 29
7 Baltika 18 8 5 5 24 : 16 (+8) 29
8 SKA-Habarovsk 18 7 6 5 26 : 20 (+6) 27
9 Tom 18 6 8 4 19 : 13 (+6) 26
10 Čajka Peščanokopskoje 18 6 6 6 19 : 19 (0) 24
11 Nižnji Novgorod 18 6 6 6 16 : 19 (-3) 24
12 Avangard Kursk 18 4 8 6 18 : 25 (-7) 20
13 FK Armavir 18 4 8 6 15 : 19 (-4) 20
14 Luč 18 4 7 7 21 : 26 (-5) 19
15 Krasnodar II 18 4 6 8 20 : 24 (-4) 18
16 Jenisej 18 4 6 8 15 : 27 (-12) 18
17 Spartak Moskva II 18 4 5 9 24 : 30 (-6) 17
18 Tekstilčik 18 4 2 12 21 : 40 (-19) 14
19 Mordovija 18 3 4 11 13 : 28 (-15) 13
20 Fakel 18 2 6 10 9 : 24 (-15) 12
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Torpedo 11 9 1 1 21 : 8 28 7 5 0 2 9 : 5 15
2. Himki 8 7 0 1 19 : 3 21 10 4 4 2 15 : 7 16
3. Rotor 7 4 1 2 15 : 12 13 11 7 1 3 14 : 6 22
4. Čertanovo 8 2 4 2 9 : 9 10 10 6 4 0 10 : 4 22
5. Šinjik 8 3 2 3 10 : 11 11 10 5 3 2 19 : 13 18
6. Neftehimik Niž. 8 3 3 2 9 : 8 12 10 5 2 3 15 : 9 17
7. Baltika 8 4 1 3 10 : 7 13 10 4 4 2 14 : 9 16
8. SKA-Habarovsk 11 5 3 3 13 : 7 18 7 2 3 2 13 : 13 9
9. Tom 10 4 4 2 11 : 6 16 8 2 4 2 8 : 7 10
10. Čajka Peščanokopskoje 8 3 2 3 8 : 8 11 10 3 4 3 11 : 11 13
11. Nižnji Novgorod 10 4 3 3 10 : 12 15 8 2 3 3 6 : 7 9
12. Avangard Kursk 10 3 5 2 11 : 12 14 8 1 3 4 7 : 13 6
13. FK Armavir 10 3 6 1 9 : 7 15 8 1 2 5 6 : 12 5
14. Luč 12 2 4 6 13 : 19 10 6 2 3 1 8 : 7 9
15. Krasnodar II 7 0 4 3 6 : 9 4 11 4 2 5 14 : 15 14
16. Jenisej 7 1 3 3 8 : 13 6 11 3 3 5 7 : 14 12
17. Spartak Moskva II 8 2 1 5 9 : 14 7 10 2 4 4 15 : 16 10
18. Tekstilčik 8 2 1 5 11 : 21 7 10 2 1 7 10 : 19 7
19. Mordovija 10 2 1 7 5 : 14 7 8 1 3 4 8 : 14 6
20. Fakel 11 1 5 5 4 : 14 8 7 1 1 5 5 : 10 4
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno