Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Rusija, Olimp FNL

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
19.09. (Ned) 10:00 Jenisej-Tom 1.80 3.32 4.37 1.62 2.18 (9)
19.09. (Ned) 11:00 Olimp Dolgoprudni-SKA-Habarovsk 3.29 3.07 2.20 1.58 2.27 (9)
19.09. (Ned) 12:00 Spartak Moskva II-Baltika 2.94 3.14 2.34 1.74 2.00 (9)
19.09. (Ned) 13:00 Tekstilčik-Volgar Astrahan 2.67 2.94 2.71 1.48 2.51 (9)
19.09. (Ned) 14:00 Kamaz-Neftehimik Niž. 3.11 3.09 2.28 1.60 2.23 (9)
19.09. (Ned) 14:00 Krasnodar II-Akron 2.11 3.24 3.32 1.70 2.05 (9)
19.09. (Ned) 14:00 Torpedo-Orenburg 2.61 3.15 2.62 1.70 2.07 (9)
19.09. (Ned) 15:00 Alanija-Metalurg Lipeck 1.17 6.38 15.27 2.31 1.56 (9)
19.09. (Ned) 15:00 Kubanj-Fakel 4.41 3.34 1.77 1.66 2.10 (5)
20.09. (Pon) 15:30 Veles-Rotor 2.49 3.23 2.68 1.79 1.94 (3)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Torpedo 11 7 4 0 26 : 9 (+17) 25
2 Orenburg 11 8 1 2 21 : 8 (+13) 25
3 Spartak Moskva II 11 7 1 3 13 : 14 (-1) 22
4 Fakel 11 6 3 2 16 : 11 (+5) 21
5 SKA-Habarovsk 11 6 2 3 14 : 10 (+4) 20
6 Alanija 11 5 4 2 24 : 15 (+9) 19
7 Kamaz 11 5 3 3 12 : 11 (+1) 18
8 Neftehimik Niž. 11 5 2 4 15 : 8 (+7) 17
9 Veles 11 5 2 4 13 : 10 (+3) 17
10 Rotor 11 3 6 2 12 : 8 (+4) 15
11 Krasnodar II 11 4 3 4 10 : 11 (-1) 15
12 Jenisej 11 4 2 5 14 : 17 (-3) 14
13 Baltika 11 2 7 2 9 : 9 (0) 13
14 Tom 11 3 2 6 13 : 17 (-4) 11
15 Akron 11 2 4 5 9 : 13 (-4) 10
16 Olimp Dolgoprudni 11 2 3 6 7 : 13 (-6) 9
17 Tekstilčik 11 2 3 6 7 : 14 (-7) 9
18 Kubanj 11 2 2 7 9 : 16 (-7) 8
19 Metalurg Lipeck 11 2 1 8 10 : 30 (-20) 7
20 Volgar Astrahan 11 1 3 7 5 : 15 (-10) 6
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Torpedo 7 4 3 0 21 : 7 15 4 3 1 0 5 : 2 10
2. Orenburg 8 6 0 2 14 : 6 18 3 2 1 0 7 : 2 7
3. Spartak Moskva II 6 3 1 2 6 : 7 10 5 4 0 1 7 : 7 12
4. Fakel 7 5 2 0 11 : 4 17 4 1 1 2 5 : 7 4
5. SKA-Habarovsk 5 3 0 2 6 : 5 9 6 3 2 1 8 : 5 11
6. Alanija 3 3 0 0 10 : 3 9 8 2 4 2 14 : 12 10
7. Kamaz 8 4 1 3 10 : 10 13 3 1 2 0 2 : 1 5
8. Neftehimik Niž. 6 3 1 2 10 : 4 10 5 2 1 2 5 : 4 7
9. Veles 5 2 2 1 6 : 5 8 6 3 0 3 7 : 5 9
10. Rotor 6 0 5 1 4 : 5 5 5 3 1 1 8 : 3 10
11. Krasnodar II 5 3 1 1 7 : 5 10 6 1 2 3 3 : 6 5
12. Jenisej 5 2 2 1 6 : 7 8 6 2 0 4 8 : 10 6
13. Baltika 5 1 4 0 4 : 3 7 6 1 3 2 5 : 6 6
14. Tom 4 2 1 1 5 : 4 7 7 1 1 5 8 : 13 4
15. Akron 5 1 2 2 3 : 5 5 6 1 2 3 6 : 8 5
16. Olimp Dolgoprudni 4 1 2 1 3 : 4 5 7 1 1 5 4 : 9 4
17. Tekstilčik 5 2 0 3 6 : 7 6 6 0 3 3 1 : 7 3
18. Kubanj 5 1 0 4 3 : 9 3 6 1 2 3 6 : 7 5
19. Metalurg Lipeck 6 1 1 4 6 : 11 4 5 1 0 4 4 : 19 3
20. Volgar Astrahan 5 1 1 3 2 : 5 4 6 0 2 4 3 : 10 2
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno