Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Rusija, Olimp FNL

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
06.03. (Sub) 09:00 Akron-SKA-Habarovsk 2.81 2.99 2.48 1.60 2.22 (8)
06.03. (Sub) 10:00 Jenisej-Fakel 2.69 2.93 2.69 1.51 2.41 (6)
06.03. (Sub) 11:00 Alanija-Irtiš Omsk 1.53 3.97 5.65 2.01 1.73 (6)
06.03. (Sub) 11:00 Krasnodar II-Veles 3.20 3.17 2.17 1.73 2.01 (6)
06.03. (Sub) 11:00 Krila Sovjetov-Čertanovo 1.11 8.43 17.75 3.39 1.28 (6)
06.03. (Sub) 11:00 Šinjik-Orenburg 5.73 3.59 1.59 1.70 2.05 (6)
06.03. (Sub) 11:00 Volgar Astrahan-Nižnji Novgorod 3.16 2.89 2.36 1.51 2.43 (6)
06.03. (Sub) 12:00 Tekstilčik-Tom 3.47 3.05 2.11 1.52 2.38 (6)
06.03. (Sub) 13:00 Neftehimik Niž.-Dinamo Briansk 1.47 3.72 7.39 1.57 2.27 (6)
06.03. (Sub) 13:00 Torpedo-Čajka 1.55 3.77 5.75 1.84 1.88 (6)
06.03. (Sub) 15:00 Baltika-Spartak Moskva II 1.65 3.48 5.18 1.62 2.18 (6)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Krila Sovjetov 27 18 4 5 56 : 19 (+37) 58
2 Nižnji Novgorod 27 18 4 5 39 : 16 (+23) 58
3 Torpedo 27 16 6 5 51 : 20 (+31) 54
4 Orenburg 27 15 9 3 40 : 21 (+19) 54
5 Veles 27 14 8 5 38 : 29 (+9) 50
6 Alanija 27 14 7 6 54 : 28 (+26) 49
7 Neftehimik Niž. 27 13 4 10 40 : 28 (+12) 43
8 Baltika 27 12 7 8 30 : 24 (+6) 43
9 SKA-Habarovsk 27 12 5 10 34 : 32 (+2) 41
10 Volgar Astrahan 27 11 5 11 35 : 30 (+5) 38
11 Jenisej 27 11 4 12 27 : 39 (-12) 37
12 Čajka 27 9 9 9 33 : 35 (-2) 36
13 Spartak Moskva II 27 10 5 12 30 : 38 (-8) 35
14 Tekstilčik 27 9 7 11 23 : 31 (-8) 34
15 Fakel 27 7 10 10 27 : 27 (0) 31
16 Irtiš Omsk 27 8 6 13 25 : 36 (-11) 30
17 Krasnodar II 27 7 8 12 35 : 46 (-11) 29
18 Akron 27 6 5 16 21 : 40 (-19) 23
19 Čertanovo 27 7 2 18 20 : 41 (-21) 23
20 Dinamo Briansk (-3) 27 7 4 16 15 : 42 (-27) 22
21 Tom 27 5 5 17 17 : 34 (-17) 20
22 Šinjik 27 4 4 19 26 : 60 (-34) 16
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Krila Sovjetov 14 12 1 1 36 : 5 37 13 6 3 4 20 : 14 21
2. Nižnji Novgorod 14 10 2 2 22 : 7 32 13 8 2 3 17 : 9 26
3. Torpedo 14 8 3 3 25 : 11 27 13 8 3 2 26 : 9 27
4. Orenburg 13 6 5 2 20 : 13 23 14 9 4 1 20 : 8 31
5. Veles 15 7 6 2 24 : 19 27 12 7 2 3 14 : 10 23
6. Alanija 14 9 3 2 37 : 17 30 13 5 4 4 17 : 11 19
7. Neftehimik Niž. 13 7 3 3 23 : 7 24 14 6 1 7 17 : 21 19
8. Baltika 12 6 2 4 13 : 8 20 15 6 5 4 17 : 16 23
9. SKA-Habarovsk 13 7 3 3 15 : 10 24 14 5 2 7 19 : 22 17
10. Volgar Astrahan 14 7 5 2 21 : 12 26 13 4 0 9 14 : 18 12
11. Jenisej 12 7 0 5 15 : 15 21 15 4 4 7 12 : 24 16
12. Čajka 13 5 2 6 16 : 20 17 14 4 7 3 17 : 15 19
13. Spartak Moskva II 13 3 3 7 10 : 20 12 14 7 2 5 20 : 18 23
14. Tekstilčik 14 5 5 4 10 : 14 20 13 4 2 7 13 : 17 14
15. Fakel 15 5 7 3 16 : 9 22 12 2 3 7 11 : 18 9
16. Irtiš Omsk 15 4 2 9 10 : 24 14 12 4 4 4 15 : 12 16
17. Krasnodar II 13 5 4 4 25 : 19 19 14 2 4 8 10 : 27 10
18. Akron 12 5 1 6 13 : 15 16 15 1 4 10 8 : 25 7
19. Čertanovo 13 3 1 9 7 : 16 10 14 4 1 9 13 : 25 13
20. Dinamo Briansk (-3) 14 5 1 8 11 : 21 16 13 2 3 8 4 : 21 9
21. Tom 13 2 2 9 10 : 18 8 14 3 3 8 7 : 16 12
22. Šinjik 14 3 3 8 14 : 23 12 13 1 1 11 12 : 37 4
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno