Škotska, Scottish Betfred League Cup - Group stage

Tabele: Glavna Golovi


Grupa A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Piterhed 4 2 1 1 8 : 6 (+2) 8
2 Ist Fajf 4 2 1 1 5 : 4 (+1) 8
3 FK Dandi 4 2 1 1 15 : 5 (+10) 7
4 Forfar Atletik 4 1 1 2 4 : 11 (-7) 5
5 Dambarton 4 0 2 2 7 : 13 (-6) 2
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Piterhed 2 2 0 0 4 : 1 6 2 0 1 1 4 : 5 1
2. Ist Fajf 2 1 1 0 3 : 2 4 2 1 0 1 2 : 2 3
3. FK Dandi 2 2 0 0 13 : 2 6 2 0 1 1 2 : 3 1
4. Forfar Atletik 2 1 1 0 4 : 2 4 2 0 0 2 0 : 9 0
5. Dambarton 2 0 1 1 3 : 5 1 2 0 1 1 4 : 8 1

Group B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Sent Džonston 4 3 1 0 11 : 2 (+9) 10
2 Falkirk 4 2 0 2 5 : 4 (+1) 6
3 Stirling Albion 4 2 0 2 6 : 7 (-1) 6
4 Brešin Siti 4 1 1 2 5 : 8 (-3) 5
5 Eldžin Siti 4 1 0 3 6 : 12 (-6) 3
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Sent Džonston 2 2 0 0 7 : 0 6 2 1 1 0 4 : 2 4
2. Falkirk 2 2 0 0 5 : 0 6 2 0 0 2 0 : 4 0
3. Stirling Albion 2 2 0 0 5 : 1 6 2 0 0 2 1 : 6 0
4. Brešin Siti 2 1 1 0 3 : 2 4 2 0 0 2 2 : 6 0
5. Eldžin Siti 2 1 0 1 5 : 5 3 2 0 0 2 1 : 7 0

Group C

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Inv. Kaledonijen 4 3 1 0 15 : 3 (+12) 10
2 Dandi Junajted 4 2 2 0 10 : 3 (+7) 10
3 Danfermlajn Atl. 4 2 0 2 7 : 7 (0) 6
4 Kaudenbit 4 1 0 3 4 : 11 (-7) 3
5 Erbrot 4 0 1 3 1 : 13 (-12) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Inv. Kaledonijen 2 1 1 0 8 : 1 4 2 2 0 0 7 : 2 6
2. Dandi Junajted 2 2 0 0 8 : 1 6 2 0 2 0 2 : 2 2
3. Danfermlajn Atl. 2 1 0 1 4 : 5 3 2 1 0 1 3 : 2 3
4. Kaudenbit 2 0 0 2 1 : 5 0 2 1 0 1 3 : 6 3
5. Erbrot 2 0 1 1 1 : 3 1 2 0 0 2 0 : 10 0

Group D

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Aloa Atletik 4 4 0 0 10 : 2 (+8) 12
2 Rejt Rovers 4 2 1 1 5 : 4 (+1) 8
3 Ros Kaunti 4 2 1 1 11 : 4 (+7) 7
4 Kouv Rendžers 4 1 0 3 4 : 13 (-9) 3
5 Montrouz 4 0 0 4 1 : 8 (-7) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Aloa Atletik 2 2 0 0 7 : 2 6 2 2 0 0 3 : 0 6
2. Rejt Rovers 2 1 0 1 2 : 2 3 2 1 1 0 3 : 2 4
3. Ros Kaunti 2 1 1 0 8 : 1 4 2 1 0 1 3 : 3 3
4. Kouv Rendžers 2 1 0 1 4 : 2 3 2 0 0 2 0 : 11 0
5. Montrouz 2 0 0 2 0 : 3 0 2 0 0 2 1 : 5 0

Group E

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Partik Tistl 4 4 0 0 9 : 2 (+7) 12
2 Kvin of Saut 4 3 0 1 6 : 2 (+4) 9
3 Erdrioniens 4 1 1 2 5 : 7 (-2) 5
4 Kvins Park 4 1 1 2 5 : 7 (-2) 4
5 Stenhausmir 4 0 0 4 2 : 9 (-7) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Partik Tistl 2 2 0 0 4 : 1 6 2 2 0 0 5 : 1 6
2. Kvin of Saut 2 2 0 0 3 : 0 6 2 1 0 1 3 : 2 3
3. Erdrioniens 2 1 0 1 2 : 2 3 2 0 1 1 3 : 5 1
4. Kvins Park 2 0 1 1 3 : 5 1 2 1 0 1 2 : 2 3
5. Stenhausmir 2 0 0 2 1 : 6 0 2 0 0 2 1 : 3 0

Group F

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Rendžers 4 4 0 0 10 : 0 (+10) 12
2 Madervel 4 3 0 1 9 : 3 (+6) 9
3 Stranrer 4 2 0 2 5 : 8 (-3) 6
4 Anan Atletik 4 1 0 3 4 : 7 (-3) 3
5 Ist Stirlingšajr 4 0 0 4 1 : 11 (-10) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Rendžers 2 2 0 0 5 : 0 6 2 2 0 0 5 : 0 6
2. Madervel 2 1 0 1 3 : 2 3 2 2 0 0 6 : 1 6
3. Stranrer 2 1 0 1 3 : 4 3 2 1 0 1 2 : 4 3
4. Anan Atletik 2 0 0 2 2 : 5 0 2 1 0 1 2 : 2 3
5. Ist Stirlingšajr 2 0 0 2 0 : 5 0 2 0 0 2 1 : 6 0

Group G

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Hamilton Akad. 4 3 0 1 10 : 5 (+5) 9
2 Er Junajted 4 3 0 1 5 : 2 (+3) 9
3 Sent Miren 4 3 0 1 7 : 5 (+2) 9
4 Livingston 4 1 0 3 6 : 7 (-1) 3
5 Edinburg Siti 4 0 0 4 2 : 11 (-9) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Hamilton Akad. 2 2 0 0 5 : 1 6 2 1 0 1 5 : 4 3
2. Er Junajted 2 2 0 0 3 : 1 6 2 1 0 1 2 : 1 3
3. Sent Miren 2 2 0 0 4 : 0 6 2 1 0 1 3 : 5 3
4. Livingston 2 0 0 2 2 : 5 0 2 1 0 1 4 : 2 3
5. Edinburg Siti 2 0 0 2 2 : 7 0 2 0 0 2 0 : 4 0

Group H

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Grinok Morton 4 3 1 0 5 : 0 (+5) 11
2 Kilmarnok 4 2 1 1 5 : 5 (0) 7
3 Klajd 4 1 1 2 4 : 5 (-1) 5
4 Albion Rovers 4 0 3 1 1 : 2 (-1) 5
5 Bervik Rendžers 4 0 2 2 3 : 6 (-3) 2
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Grinok Morton 2 2 0 0 3 : 0 6 2 1 1 0 2 : 0 4
2. Kilmarnok 2 0 1 1 0 : 2 1 2 2 0 0 5 : 3 6
3. Klajd 2 0 1 1 2 : 3 1 2 1 0 1 2 : 2 3
4. Albion Rovers 2 0 1 1 1 : 2 1 2 0 2 0 0 : 0 2
5. Bervik Rendžers 2 0 1 1 2 : 3 1 2 0 1 1 1 : 3 1
U narednu fazu plasiraće se i 4 najbolje drugoplasirane ekipe.

Posle nerešenih rezultata izvode se penali i pobednik dobija bonus bod.
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno