Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Španija, Segunda Division B - Part 1

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
03.03. (Sre) 11:00 Atletiko Baleares-Navalkarnero 1.90 3.34 3.88 1.72 1.97 (4)
03.03. (Sre) 12:00 Las Palmas At.-Rekreativo Huelva 2.48 2.70 2.98 1.57 2.17 (2)
03.03. (Sre) 15:30 Numansija-Real Oviedo B 1.67 3.35 5.21 1.61 2.12 (5)
03.03. (Sre) 16:00 Barakaldo-Amorebieta 2.82 3.00 2.43 1.73 1.94 (3)
03.03. (Sre) 17:00 Real Mad. Kastilja-R. Mahadahonda 2.31 3.18 2.99 1.67 2.03 (4)
03.03. (Sre) 17:30 Leioa-Arenas 2.27 2.80 3.35 1.52 2.28 (3)
03.03. (Sre) 19:00 Jeklano Deportivo-Lorka 2.15 3.08 3.15 1.82 1.82 (2)
06.03. (Sub) 11:00 Ebro-Tarazona 2.17 2.93 3.40 1.53 2.26 (2)
06.03. (Sub) 15:00 Lealtad-Valjadolid B 2.37 2.65 3.33 1.38 2.70 (2)
06.03. (Sub) 15:30 Atletik Bilbao B-Laredo 1.61 3.38 5.73 1.59 2.15 (2)
06.03. (Sub) 16:00 Kompostela-Selta B 2.33 2.83 3.18 1.48 2.39 (2)
06.03. (Sub) 16:00 Portugalete-Barakaldo 2.05 2.97 3.65 1.57 2.20 (2)
06.03. (Sub) 16:00 UCAM Mursija-Jeklano Deportivo 1.70 3.15 5.18 1.48 2.39 (2)
06.03. (Sub) 16:00 Viljareal B-Herkules 2.14 2.90 3.75 1.49 2.32 (1)
06.03. (Sub) 16:30 Kultural Leonesa-Langreo 1.86 3.08 4.30 1.57 2.20 (2)
06.03. (Sub) 17:00 Marino Arona-Rekreativo Huelva 3.85 3.03 1.98 1.60 2.14 (2)
07.03. (Ned) 10:00 UD Ibiza-Orihuela 1.63 3.35 6.00 1.63 2.06 (1)
07.03. (Ned) 10:30 Osasuna B-SD Logronjes 2.55 2.80 2.83 1.53 2.26 (2)
07.03. (Ned) 10:30 Sevilja Atletiko-Betis B 2.55 2.85 3.00 1.52 2.26 (1)
07.03. (Ned) 11:00 Alkojano-Penja Deportiva 2.11 2.75 4.10 1.43 2.50 (1)
07.03. (Ned) 11:00 Badalona-Andora KF 2.55 2.85 3.00 1.54 2.22 (1)
07.03. (Ned) 11:00 Ehea-Kalahora 2.88 2.65 2.70 1.42 2.55 (2)
07.03. (Ned) 11:00 Granada B-Lorka 2.03 3.05 3.85 1.49 2.32 (1)
07.03. (Ned) 11:00 Himnastik-Ljeida 2.07 2.95 3.85 1.54 2.22 (1)
07.03. (Ned) 11:00 Kadiz B-Algeciras 2.70 2.80 2.85 1.45 2.44 (1)
07.03. (Ned) 11:00 Korukso-Rasing Ferol 2.58 2.65 2.98 1.38 2.70 (2)
07.03. (Ned) 11:00 La Nusia-Atzeneta 2.43 2.80 3.20 1.54 2.22 (1)
07.03. (Ned) 11:00 Marbelja-Las Palmas At. 2.09 2.85 3.95 1.49 2.32 (1)
07.03. (Ned) 11:00 RB Linense-San Fernando 2.50 2.80 3.05 1.45 2.44 (1)
07.03. (Ned) 11:00 Tamarasite-Atletiko Sanlukenjo 2.42 2.80 3.20 1.40 2.60 (1)
07.03. (Ned) 11:00 Tudeljano-Izara 1.85 3.03 4.48 1.53 2.27 (2)
07.03. (Ned) 15:00 Real Oviedo B-Real Sporting B 2.53 2.93 2.78 1.67 2.03 (2)
07.03. (Ned) 15:30 Amorebieta-Leioa 1.83 3.08 4.45 1.55 2.22 (2)
07.03. (Ned) 15:30 Numansija-Burgos 2.60 2.80 2.95 1.43 2.49 (1)
07.03. (Ned) 15:30 UE Olot-Hospitalet 2.60 2.90 2.85 1.57 2.15 (1)
07.03. (Ned) 16:00 Barselona B-Ljagostera 1.97 2.95 4.30 1.54 2.22 (1)
07.03. (Ned) 16:00 Guihuelo-Unionistas de Salamanka 3.15 2.70 2.45 1.35 2.83 (2)
07.03. (Ned) 16:00 Haro Deportivo-Mutilvera 2.43 2.85 2.95 1.53 2.26 (2)
07.03. (Ned) 16:00 Linares-El Ehido 2012 2.33 2.90 3.25 1.40 2.60 (1)
07.03. (Ned) 16:00 Marino Luanko-Kovadonga 1.86 3.18 4.05 1.73 1.93 (2)
07.03. (Ned) 16:00 Rasing Santander-Real Sosijedad B 2.26 2.88 3.23 1.59 2.16 (2)
07.03. (Ned) 16:00 Salamanka-Zamora 2.80 2.78 2.60 1.48 2.39 (2)
07.03. (Ned) 17:00 Arenas-Real Union 2.65 2.88 2.68 1.53 2.26 (2)
07.03. (Ned) 17:00 Kordoba-Mursija 2.50 2.80 3.10 1.42 2.50 (1)
07.03. (Ned) 17:00 Kornelja-Espanjol B 2.42 2.90 3.10 1.59 2.13 (1)
07.03. (Ned) 18:00 Dep. La Korunja-Pontevedra 1.97 2.93 4.05 1.41 2.60 (2)
10.03. (Sre) 11:00 Algeciras-Las Palmas At. 1.80 3.25 4.60 1.47 2.50 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Grupa 1A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Zamora 15 8 4 3 16 : 13 (+3) 28
2 Unionistas de Salamanka 15 7 5 3 14 : 7 (+7) 26
3 Selta B 15 7 3 5 18 : 15 (+3) 24
4 Kompostela 15 5 8 2 17 : 12 (+5) 23
5 Rasing Ferol 15 6 5 4 19 : 13 (+6) 23
6 Dep. La Korunja 15 5 5 5 8 : 10 (-2) 20
7 Pontevedra 15 4 6 5 15 : 16 (-1) 18
8 Korukso 15 5 2 8 12 : 17 (-5) 17
9 Salamanka 15 4 2 9 13 : 20 (-7) 14
10 Guihuelo 15 1 6 8 10 : 19 (-9) 9
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Zamora 8 4 2 2 9 : 8 14 7 4 2 1 7 : 5 14
2. Unionistas de Salamanka 8 5 0 3 9 : 5 15 7 2 5 0 5 : 2 11
3. Selta B 8 3 2 3 7 : 9 11 7 4 1 2 11 : 6 13
4. Kompostela 7 2 5 0 9 : 5 11 8 3 3 2 8 : 7 12
5. Rasing Ferol 8 3 2 3 12 : 8 11 7 3 3 1 7 : 5 12
6. Dep. La Korunja 7 4 1 2 6 : 5 13 8 1 4 3 2 : 5 7
7. Pontevedra 8 2 3 3 6 : 6 9 7 2 3 2 9 : 10 9
8. Korukso 7 4 2 1 8 : 2 14 8 1 0 7 4 : 15 3
9. Salamanka 7 2 2 3 9 : 10 8 8 2 0 6 4 : 10 6
10. Guihuelo 7 1 4 2 4 : 5 7 8 0 2 6 6 : 14 2

Grupa 1B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Burgos 15 9 3 3 21 : 12 (+9) 30
2 Kultural Leonesa 15 6 7 2 22 : 13 (+9) 25
3 Valjadolid B 15 6 5 4 20 : 16 (+4) 23
4 Langreo 15 5 6 4 18 : 16 (+2) 21
5 Lealtad 15 4 7 4 10 : 11 (-1) 19
6 Numansija 14 4 6 4 13 : 11 (+2) 18
7 Real Oviedo B 14 5 3 6 15 : 21 (-6) 18
8 Marino Luanko 15 5 3 7 15 : 19 (-4) 18
9 Real Sporting B 15 3 6 6 16 : 21 (-5) 15
10 Kovadonga 15 3 2 10 19 : 29 (-10) 11
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Burgos 8 6 1 1 14 : 5 19 7 3 2 2 7 : 7 11
2. Kultural Leonesa 7 2 5 0 7 : 4 11 8 4 2 2 15 : 9 14
3. Valjadolid B 8 3 3 2 9 : 8 12 7 3 2 2 11 : 8 11
4. Langreo 8 2 5 1 12 : 11 11 7 3 1 3 6 : 5 10
5. Lealtad 7 3 3 1 4 : 2 12 8 1 4 3 6 : 9 7
6. Numansija 6 3 2 1 8 : 6 11 8 1 4 3 5 : 5 7
7. Real Oviedo B 7 3 1 3 7 : 10 10 7 2 2 3 8 : 11 8
8. Marino Luanko 7 4 1 2 9 : 6 13 8 1 2 5 6 : 13 5
9. Real Sporting B 8 2 3 3 11 : 14 9 7 1 3 3 5 : 7 6
10. Kovadonga 8 3 0 5 9 : 13 9 7 0 2 5 10 : 16 2

Grupa 2A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Real Union 16 10 2 4 26 : 13 (+13) 32
2 Atletik Bilbao B 15 8 6 1 25 : 13 (+12) 30
3 Amorebieta 16 8 4 4 21 : 16 (+5) 28
4 Real Sosijedad B 16 8 4 4 26 : 14 (+12) 28
5 Rasing Santander 16 8 4 4 26 : 15 (+11) 28
6 Arenas 15 4 8 3 13 : 13 (0) 20
7 Laredo 17 5 3 9 13 : 24 (-11) 18
8 Alaves B 17 4 5 8 17 : 24 (-7) 17
9 Portugalete 15 3 4 8 10 : 15 (-5) 13
10 Barakaldo 15 3 2 10 13 : 32 (-19) 11
11 Leioa 14 1 6 7 9 : 20 (-11) 9
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Real Union 8 6 1 1 20 : 7 19 8 4 1 3 6 : 6 13
2. Atletik Bilbao B 7 4 2 1 10 : 3 14 8 4 4 0 15 : 10 16
3. Amorebieta 8 6 1 1 14 : 8 19 8 2 3 3 7 : 8 9
4. Real Sosijedad B 8 6 0 2 16 : 5 18 8 2 4 2 10 : 9 10
5. Rasing Santander 8 4 2 2 14 : 7 14 8 4 2 2 12 : 8 14
6. Arenas 7 3 4 0 10 : 5 13 8 1 4 3 3 : 8 7
7. Laredo 9 4 3 2 9 : 7 15 8 1 0 7 4 : 17 3
8. Alaves B 9 3 2 4 8 : 8 11 8 1 3 4 9 : 16 6
9. Portugalete 8 1 3 4 4 : 7 6 7 2 1 4 6 : 8 7
10. Barakaldo 7 3 1 3 9 : 12 10 8 0 1 7 4 : 20 1
11. Leioa 7 1 5 1 8 : 8 8 7 0 1 6 1 : 12 1

Grupa 2B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Kalahora 15 8 5 2 12 : 4 (+8) 29
2 Tudeljano 15 7 6 2 23 : 13 (+10) 27
3 SD Logronjes 15 6 7 2 17 : 8 (+9) 25
4 Mutilvera 15 6 5 4 22 : 13 (+9) 23
5 Ebro 15 5 7 3 12 : 15 (-3) 22
6 Osasuna B 15 5 5 5 17 : 17 (0) 20
7 Tarazona 15 5 3 7 12 : 19 (-7) 18
8 Ehea 15 3 5 7 10 : 17 (-7) 14
9 Izara 15 3 3 9 12 : 22 (-10) 12
10 Haro Deportivo 15 1 6 8 12 : 21 (-9) 9
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Kalahora 8 4 3 1 6 : 3 15 7 4 2 1 6 : 1 14
2. Tudeljano 7 3 3 1 12 : 8 12 8 4 3 1 11 : 5 15
3. SD Logronjes 8 5 2 1 12 : 3 17 7 1 5 1 5 : 5 8
4. Mutilvera 8 3 3 2 10 : 7 12 7 3 2 2 12 : 6 11
5. Ebro 7 3 4 0 7 : 4 13 8 2 3 3 5 : 11 9
6. Osasuna B 7 3 3 1 10 : 7 12 8 2 2 4 7 : 10 8
7. Tarazona 8 4 1 3 7 : 6 13 7 1 2 4 5 : 13 5
8. Ehea 7 1 4 2 3 : 6 7 8 2 1 5 7 : 11 7
9. Izara 8 2 2 4 8 : 11 8 7 1 1 5 4 : 11 4
10. Haro Deportivo 7 1 1 5 7 : 12 4 8 0 5 3 5 : 9 5

Grupa 3A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Himnastik 16 7 8 1 28 : 12 (+16) 29
2 Andora KF 17 8 5 4 21 : 16 (+5) 29
3 Barselona B 16 8 2 6 23 : 15 (+8) 26
4 Badalona 17 6 6 5 15 : 14 (+1) 24
5 Ljagostera 16 5 8 3 14 : 14 (0) 23
6 Ljeida 16 7 1 8 20 : 19 (+1) 22
7 Espanjol B 16 5 5 6 17 : 19 (-2) 20
8 Kornelja 16 5 4 7 19 : 21 (-2) 19
9 Hospitalet 17 5 3 9 17 : 31 (-14) 18
10 Prat 17 3 8 6 10 : 16 (-6) 17
11 UE Olot 16 3 6 7 15 : 22 (-7) 15
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Himnastik 8 5 3 0 20 : 6 18 8 2 5 1 8 : 6 11
2. Andora KF 9 5 3 1 13 : 6 18 8 3 2 3 8 : 10 11
3. Barselona B 8 6 1 1 17 : 4 19 8 2 1 5 6 : 11 7
4. Badalona 8 3 2 3 6 : 5 11 9 3 4 2 9 : 9 13
5. Ljagostera 8 4 4 0 10 : 5 16 8 1 4 3 4 : 9 7
6. Ljeida 8 4 1 3 10 : 9 13 8 3 0 5 10 : 10 9
7. Espanjol B 8 3 2 3 8 : 10 11 8 2 3 3 9 : 9 9
8. Kornelja 7 2 2 3 6 : 5 8 9 3 2 4 13 : 16 11
9. Hospitalet 9 4 2 3 14 : 12 14 8 1 1 6 3 : 19 4
10. Prat 9 2 4 3 5 : 7 10 8 1 4 3 5 : 9 7
11. UE Olot 8 3 4 1 12 : 9 13 8 0 2 6 3 : 13 2

Grupa 3B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 UD Ibiza 15 10 3 2 20 : 4 (+16) 33
2 Alkojano 15 7 4 4 13 : 13 (0) 25
3 Herkules 15 6 6 3 13 : 9 (+4) 24
4 Viljareal B 15 5 7 3 15 : 9 (+6) 22
5 Atzeneta 15 4 6 5 18 : 16 (+2) 18
6 Penja Deportiva 15 3 8 4 7 : 9 (-2) 17
7 La Nusia 15 4 5 6 12 : 17 (-5) 17
8 Orihuela 15 3 6 6 10 : 17 (-7) 15
9 Levante B 15 3 4 8 10 : 19 (-9) 13
10 Valensija B 15 1 9 5 18 : 23 (-5) 12
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. UD Ibiza 7 6 0 1 11 : 1 18 8 4 3 1 9 : 3 15
2. Alkojano 7 4 1 2 8 : 6 13 8 3 3 2 5 : 7 12
3. Herkules 8 5 3 0 10 : 3 18 7 1 3 3 3 : 6 6
4. Viljareal B 7 3 3 1 9 : 3 12 8 2 4 2 6 : 6 10
5. Atzeneta 8 2 5 1 11 : 7 11 7 2 1 4 7 : 9 7
6. Penja Deportiva 8 2 5 1 5 : 4 11 7 1 3 3 2 : 5 6
7. La Nusia 7 1 3 3 4 : 6 6 8 3 2 3 8 : 11 11
8. Orihuela 8 2 3 3 6 : 8 9 7 1 3 3 4 : 9 6
9. Levante B 7 2 2 3 6 : 5 8 8 1 2 5 4 : 14 5
10. Valensija B 8 1 4 3 11 : 12 7 7 0 5 2 7 : 11 5

Grupa 4A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 San Fernando 15 8 2 5 21 : 15 (+6) 26
2 Algeciras 14 7 5 2 16 : 12 (+4) 26
3 Tamarasite 15 6 7 2 17 : 11 (+6) 25
4 RB Linense 15 6 6 3 15 : 10 (+5) 24
5 Atletiko Sanlukenjo 15 7 3 5 13 : 14 (-1) 24
6 Kadiz B 15 5 4 6 15 : 15 (0) 19
7 Rekreativo Huelva 14 5 2 7 21 : 18 (+3) 17
8 Marbelja 15 4 4 7 19 : 17 (+2) 16
9 Las Palmas At. 13 2 7 4 6 : 10 (-4) 13
10 Marino Arona 15 1 4 10 8 : 29 (-21) 7
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. San Fernando 8 4 1 3 9 : 7 13 7 4 1 2 12 : 8 13
2. Algeciras 7 4 2 1 10 : 7 14 7 3 3 1 6 : 5 12
3. Tamarasite 7 5 2 0 10 : 4 17 8 1 5 2 7 : 7 8
4. RB Linense 7 3 4 0 5 : 2 13 8 3 2 3 10 : 8 11
5. Atletiko Sanlukenjo 8 3 2 3 8 : 10 11 7 4 1 2 5 : 4 13
6. Kadiz B 7 3 1 3 11 : 9 10 8 2 3 3 4 : 6 9
7. Rekreativo Huelva 8 5 0 3 17 : 8 15 6 0 2 4 4 : 10 2
8. Marbelja 7 2 2 3 9 : 7 8 8 2 2 4 10 : 10 8
9. Las Palmas At. 7 1 4 2 5 : 6 7 6 1 3 2 1 : 4 6
10. Marino Arona 7 0 4 3 1 : 6 4 8 1 0 7 7 : 23 3

Grupa 4B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Linares 15 8 3 4 19 : 12 (+7) 27
2 UCAM Mursija 15 7 5 3 18 : 13 (+5) 26
3 Sevilja Atletiko 15 6 5 4 22 : 19 (+3) 23
4 Betis B 15 5 8 2 17 : 14 (+3) 23
5 Kordoba 15 6 5 4 17 : 12 (+5) 23
6 Mursija 15 6 4 5 17 : 16 (+1) 22
7 El Ehido 2012 15 4 6 5 15 : 16 (-1) 18
8 Granada B 15 4 5 6 14 : 15 (-1) 17
9 Jeklano Deportivo 14 2 5 7 12 : 21 (-9) 11
10 Lorka 14 0 6 8 11 : 24 (-13) 6
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Linares 7 4 2 1 7 : 4 14 8 4 1 3 12 : 8 13
2. UCAM Mursija 7 4 2 1 10 : 7 14 8 3 3 2 8 : 6 12
3. Sevilja Atletiko 7 3 2 2 10 : 7 11 8 3 3 2 12 : 12 12
4. Betis B 8 3 4 1 9 : 6 13 7 2 4 1 8 : 8 10
5. Kordoba 7 3 2 2 10 : 6 11 8 3 3 2 7 : 6 12
6. Mursija 8 3 2 3 9 : 8 11 7 3 2 2 8 : 8 11
7. El Ehido 2012 8 2 4 2 8 : 6 10 7 2 2 3 7 : 10 8
8. Granada B 7 1 3 3 5 : 6 6 8 3 2 3 9 : 9 11
9. Jeklano Deportivo 7 1 2 4 7 : 12 5 7 1 3 3 5 : 9 6
10. Lorka 8 0 3 5 9 : 16 3 6 0 3 3 2 : 8 3

Grupa 5A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 S.S. los Rejes 15 9 4 2 19 : 11 (+8) 31
2 Internasional Madrid 15 7 5 3 21 : 14 (+7) 26
3 R. Mahadahonda 14 7 4 3 14 : 11 (+3) 25
4 Real Mad. Kastilja 14 6 4 4 23 : 18 (+5) 22
5 Atletiko Baleares 14 5 4 5 20 : 16 (+4) 19
6 Navalkarnero 14 3 8 3 14 : 14 (0) 17
7 Atletiko Madrid B 15 3 6 6 12 : 16 (-4) 15
8 Las Rozas 15 3 4 8 10 : 21 (-11) 13
9 Poblense 15 2 7 6 14 : 19 (-5) 13
10 Hetafe B 15 2 6 7 9 : 16 (-7) 12
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. S.S. los Rejes 7 5 1 1 10 : 4 16 8 4 3 1 9 : 7 15
2. Internasional Madrid 7 3 3 1 10 : 6 12 8 4 2 2 11 : 8 14
3. R. Mahadahonda 8 4 3 1 7 : 3 15 6 3 1 2 7 : 8 10
4. Real Mad. Kastilja 7 3 3 1 14 : 9 12 7 3 1 3 9 : 9 10
5. Atletiko Baleares 7 4 1 2 14 : 6 13 7 1 3 3 6 : 10 6
6. Navalkarnero 8 1 6 1 9 : 7 9 6 2 2 2 5 : 7 8
7. Atletiko Madrid B 7 2 3 2 4 : 4 9 8 1 3 4 8 : 12 6
8. Las Rozas 7 2 2 3 7 : 9 8 8 1 2 5 3 : 12 5
9. Poblense 7 0 4 3 6 : 11 4 8 2 3 3 8 : 8 9
10. Hetafe B 8 1 0 7 4 : 12 3 7 1 6 0 5 : 4 9

Grupa 5B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Badahoz 15 10 4 1 28 : 9 (+19) 34
2 Merida 15 6 5 4 12 : 9 (+3) 23
3 Melilja 15 6 4 5 13 : 13 (0) 22
4 Ekstremadura 15 5 7 3 18 : 14 (+4) 22
5 Viljanovense 15 6 4 5 13 : 7 (+6) 22
6 Don Benito 15 5 5 5 13 : 17 (-4) 20
7 Talavera 15 5 5 5 18 : 18 (0) 20
8 Viljarubia 15 3 8 4 15 : 20 (-5) 17
9 Sokueljamos 15 3 4 8 10 : 20 (-10) 13
10 Viljarobledo 15 1 4 10 12 : 25 (-13) 7
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Badahoz 8 7 1 0 18 : 4 22 7 3 3 1 10 : 5 12
2. Merida 7 3 2 2 5 : 2 11 8 3 3 2 7 : 7 12
3. Melilja 7 3 2 2 7 : 5 11 8 3 2 3 6 : 8 11
4. Ekstremadura 8 3 4 1 10 : 6 13 7 2 3 2 8 : 8 9
5. Viljanovense 7 4 2 1 9 : 3 14 8 2 2 4 4 : 4 8
6. Don Benito 8 4 2 2 9 : 6 14 7 1 3 3 4 : 11 6
7. Talavera 7 1 3 3 5 : 9 6 8 4 2 2 13 : 9 14
8. Viljarubia 8 2 4 2 10 : 12 10 7 1 4 2 5 : 8 7
9. Sokueljamos 7 2 2 3 8 : 7 8 8 1 2 5 2 : 13 5
10. Viljarobledo 8 1 3 4 7 : 10 6 7 0 1 6 5 : 15 1
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno