Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Španija, Segunda Division B - Part 2

Tabele: Glavna Golovi


Plej of - Grupa 1

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Burgos 24 15 5 4 31 : 14 (+17) 50
2 Selta B 24 12 4 8 34 : 26 (+8) 40
3 Zamora 24 11 7 6 27 : 26 (+1) 40
4 Unionistas de Salamanka 24 11 6 7 24 : 17 (+7) 39
5 Valjadolid B 24 11 6 7 32 : 30 (+2) 39
6 Kultural Leonesa 24 9 7 8 34 : 28 (+6) 34
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Burgos 12 10 1 1 21 : 5 31 12 5 4 3 10 : 9 19
2. Selta B 12 4 3 5 11 : 17 15 12 8 1 3 23 : 9 25
3. Zamora 12 6 4 2 15 : 11 22 12 5 3 4 12 : 15 18
4. Unionistas de Salamanka 12 7 1 4 14 : 8 22 12 4 5 3 10 : 9 17
5. Valjadolid B 12 6 3 3 14 : 15 21 12 5 3 4 18 : 15 18
6. Kultural Leonesa 12 4 5 3 15 : 13 17 12 5 2 5 19 : 15 17

Plej of - Grupa 2

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Real Sosijedad B 26 16 5 5 46 : 22 (+24) 53
2 Atletik Bilbao B 26 15 6 5 46 : 25 (+21) 51
3 Amorebieta 26 14 7 5 34 : 21 (+13) 49
4 Kalahora 24 11 9 4 22 : 11 (+11) 42
5 Tudeljano 24 9 7 8 35 : 31 (+4) 34
6 SD Logronjes 24 8 10 6 23 : 23 (0) 34
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Real Sosijedad B 13 10 0 3 28 : 9 30 13 6 5 2 18 : 13 23
2. Atletik Bilbao B 13 9 2 2 24 : 8 29 13 6 4 3 22 : 17 22
3. Amorebieta 13 9 2 2 23 : 12 29 13 5 5 3 11 : 9 20
4. Kalahora 12 6 4 2 13 : 7 22 12 5 5 2 9 : 4 20
5. Tudeljano 12 4 4 4 17 : 17 16 12 5 3 4 18 : 14 18
6. SD Logronjes 12 6 4 2 14 : 8 22 12 2 6 4 9 : 15 12

Plej of - Grupa 3

Ukupno O P N P D : P GR B
1 UD Ibiza 24 16 4 4 36 : 10 (+26) 52
2 Barselona B 26 15 4 7 42 : 27 (+15) 49
3 Andora KF 26 12 8 6 34 : 25 (+9) 44
4 Himnastik 26 11 10 5 38 : 24 (+14) 43
5 Alkojano 24 9 6 9 22 : 25 (-3) 33
6 Viljareal B 24 7 8 9 31 : 32 (-1) 29
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. UD Ibiza 12 10 1 1 22 : 4 31 12 6 3 3 14 : 6 21
2. Barselona B 13 10 2 1 28 : 10 32 13 5 2 6 14 : 17 17
3. Andora KF 13 7 5 1 18 : 8 26 13 5 3 5 16 : 17 18
4. Himnastik 13 8 4 1 26 : 9 28 13 3 6 4 12 : 15 15
5. Alkojano 12 5 2 5 15 : 15 17 12 4 4 4 7 : 10 16
6. Viljareal B 12 4 3 5 16 : 16 15 12 3 5 4 15 : 16 14

Plej of - Grupa 4

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Linares 24 14 5 5 28 : 17 (+11) 47
2 UCAM Mursija 24 12 7 5 31 : 23 (+8) 43
3 Algeciras 24 11 7 6 25 : 23 (+2) 40
4 Betis B 24 10 9 5 33 : 22 (+11) 39
5 San Fernando 24 11 5 8 29 : 23 (+6) 38
6 Atletiko Sanlukenjo 24 10 4 10 23 : 28 (-5) 34
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Linares 12 8 3 1 13 : 5 27 12 6 2 4 15 : 12 20
2. UCAM Mursija 12 7 3 2 19 : 13 24 12 5 4 3 12 : 10 19
3. Algeciras 12 6 4 2 16 : 11 22 12 5 3 4 9 : 12 18
4. Betis B 12 7 4 1 21 : 8 25 12 3 5 4 12 : 14 14
5. San Fernando 12 6 2 4 13 : 9 20 12 5 3 4 16 : 14 18
6. Atletiko Sanlukenjo 12 5 2 5 12 : 15 17 12 5 2 5 11 : 13 17

Plej of - Grupa 5

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Badahoz 24 16 6 2 43 : 13 (+30) 54
2 S.S. los Rejes 24 12 7 5 28 : 23 (+5) 43
3 Real Mad. Kastilja 24 11 7 6 40 : 31 (+9) 40
4 Ekstremadura 24 10 9 5 28 : 21 (+7) 39
5 Internasional Madrid 24 10 6 8 27 : 22 (+5) 36
6 Talavera 24 9 7 8 33 : 29 (+4) 34
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Badahoz 12 10 2 0 23 : 5 32 12 6 4 2 20 : 8 22
2. S.S. los Rejes 12 8 2 2 17 : 10 26 12 4 5 3 11 : 13 17
3. Real Mad. Kastilja 12 6 5 1 24 : 14 23 12 5 2 5 16 : 17 17
4. Ekstremadura 12 6 5 1 15 : 7 23 12 4 4 4 13 : 14 16
5. Internasional Madrid 12 5 4 3 14 : 10 19 12 5 2 5 13 : 12 17
6. Talavera 12 5 3 4 17 : 14 18 12 4 4 4 16 : 15 16

Promocija - Grupa 1

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Rasing Ferol 24 11 7 6 31 : 23 (+8) 40
2 Dep. La Korunja 24 11 6 7 22 : 13 (+9) 39
3 Numansija 24 10 8 6 34 : 19 (+15) 38
4 Langreo 24 7 9 8 25 : 30 (-5) 30
5 Kompostela 24 5 13 6 22 : 23 (-1) 28
6 Marino Luanko 24 7 6 11 19 : 26 (-7) 27
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Rasing Ferol 12 6 3 3 17 : 9 21 12 5 4 3 14 : 14 19
2. Dep. La Korunja 12 9 1 2 17 : 6 28 12 2 5 5 5 : 7 11
3. Numansija 12 8 2 2 24 : 9 26 12 2 6 4 10 : 10 12
4. Langreo 12 3 7 2 16 : 15 16 12 4 2 6 9 : 15 14
5. Kompostela 12 2 7 3 13 : 12 13 12 3 6 3 9 : 11 15
6. Marino Luanko 12 5 4 3 12 : 8 19 12 2 2 8 7 : 18 8

Promocija - Grupa 2

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Real Union 26 14 3 9 34 : 21 (+13) 45
2 Rasing Santander 26 12 6 8 40 : 28 (+12) 42
3 Arenas 26 9 12 5 23 : 19 (+4) 39
4 Deportivo Ebro 26 10 9 7 24 : 28 (-4) 39
5 Osasuna B 26 10 7 9 33 : 32 (+1) 37
6 Tarazona 26 9 4 13 22 : 33 (-11) 31
7 Laredo 26 8 5 13 23 : 36 (-13) 29
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Real Union 13 8 1 4 24 : 11 25 13 6 2 5 10 : 10 20
2. Rasing Santander 13 5 3 5 18 : 13 18 13 7 3 3 22 : 15 24
3. Arenas 13 5 6 2 13 : 9 21 13 4 6 3 10 : 10 18
4. Deportivo Ebro 13 6 4 3 15 : 13 22 13 4 5 4 9 : 15 17
5. Osasuna B 13 6 4 3 19 : 13 22 13 4 3 6 14 : 19 15
6. Tarazona 13 6 2 5 15 : 14 20 13 3 2 8 7 : 19 11
7. Laredo 13 6 5 2 14 : 9 23 13 2 0 11 9 : 27 6

Promocija - Grupa 3

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Kornelja 26 12 6 8 36 : 29 (+7) 42
2 Ljagostera 26 10 9 7 27 : 26 (+1) 39
3 Herkules 26 10 8 8 28 : 23 (+5) 38
4 Ljeida 26 10 5 11 28 : 28 (0) 35
5 Badalona 26 8 9 9 23 : 23 (0) 33
6 La Nusia 26 8 7 11 20 : 28 (-8) 31
7 Levante B 26 8 6 12 20 : 29 (-9) 30
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Kornelja 13 7 2 4 20 : 12 23 13 5 4 4 16 : 17 19
2. Ljagostera 13 8 5 0 19 : 8 29 13 2 4 7 8 : 18 10
3. Herkules 13 8 3 2 17 : 7 27 13 2 5 6 11 : 16 11
4. Ljeida 13 6 4 3 15 : 12 22 13 4 1 8 13 : 16 13
5. Badalona 13 5 4 4 13 : 9 19 13 3 5 5 10 : 14 14
6. La Nusia 13 5 4 4 9 : 8 19 13 3 3 7 11 : 20 12
7. Levante B 13 5 3 5 13 : 9 18 13 3 3 7 7 : 20 12

Promocija - Grupa 4

Ukupno O P N P D : P GR B
1 RB Linense 24 10 8 6 24 : 22 (+2) 38
2 Sevilja Atletiko 24 10 8 6 37 : 27 (+10) 38
3 Kordoba 24 10 7 7 31 : 22 (+9) 37
4 Mursija 24 9 8 7 27 : 25 (+2) 35
5 Tamarasite 24 7 12 5 23 : 20 (+3) 33
6 Kadiz B 24 8 5 11 27 : 29 (-2) 29
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. RB Linense 12 5 5 2 9 : 9 20 12 5 3 4 15 : 13 18
2. Sevilja Atletiko 12 5 4 3 15 : 10 19 12 5 4 3 22 : 17 19
3. Kordoba 12 4 4 4 17 : 14 16 12 6 3 3 14 : 8 21
4. Mursija 12 5 4 3 15 : 12 19 12 4 4 4 12 : 13 16
5. Tamarasite 12 6 4 2 12 : 8 22 12 1 8 3 11 : 12 11
6. Kadiz B 12 5 2 5 18 : 16 17 12 3 3 6 9 : 13 12

Promocija - Grupa 5

Ukupno O P N P D : P GR B
1 R. Mahadahonda 24 12 5 7 26 : 21 (+5) 41
2 Atletiko Baleares 24 11 6 7 36 : 24 (+12) 39
3 Viljanovense 24 10 6 8 21 : 14 (+7) 36
4 Merida 24 8 6 10 19 : 19 (0) 30
5 Navalkarnero 24 5 12 7 20 : 25 (-5) 27
6 Don Benito 24 6 7 11 18 : 31 (-13) 25
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. R. Mahadahonda 12 7 3 2 13 : 7 24 12 5 2 5 13 : 14 17
2. Atletiko Baleares 12 8 2 2 21 : 8 26 12 3 4 5 15 : 16 13
3. Viljanovense 12 5 4 3 11 : 8 19 12 5 2 5 10 : 6 17
4. Merida 12 5 3 4 10 : 5 18 12 3 3 6 9 : 14 12
5. Navalkarnero 12 2 7 3 11 : 11 13 12 3 5 4 9 : 14 14
6. Don Benito 12 5 2 5 13 : 14 17 12 1 5 6 5 : 17 8

Plej aut - Grupa 1

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Korukso 26 10 6 10 32 : 32 (0) 36
2 Salamanka 26 9 8 9 29 : 26 (+3) 35
3 Pontevedra 26 8 10 8 31 : 25 (+6) 34
4 Real Oviedo B 26 8 6 12 22 : 39 (-17) 30
5 Lealtad 26 5 13 8 20 : 23 (-3) 28
6 Real Sporting B 26 5 11 10 26 : 35 (-9) 26
7 Guihuelo 26 5 7 14 24 : 38 (-14) 22
8 Kovadonga 26 4 3 19 31 : 57 (-26) 15
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Korukso 13 8 3 2 22 : 9 27 13 2 3 8 10 : 23 9
2. Salamanka 13 6 4 3 22 : 14 22 13 3 4 6 7 : 12 13
3. Pontevedra 13 5 4 4 15 : 9 19 13 3 6 4 16 : 16 15
4. Real Oviedo B 13 5 4 4 11 : 12 19 13 3 2 8 11 : 27 11
5. Lealtad 13 3 7 3 9 : 9 16 13 2 6 5 11 : 14 12
6. Real Sporting B 13 3 6 4 17 : 20 15 13 2 5 6 9 : 15 11
7. Guihuelo 13 4 4 5 11 : 13 16 13 1 3 9 13 : 25 6
8. Kovadonga 13 4 1 8 16 : 24 13 13 0 2 11 15 : 33 2

Plej aut - Grupa 2

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Mutilvera 26 10 9 7 32 : 21 (+11) 39
2 Ehea 26 10 7 9 24 : 26 (-2) 37
3 Izara 26 10 4 12 29 : 31 (-2) 34
4 Portugalete 28 7 7 14 22 : 28 (-6) 28
5 Haro Deportivo 26 5 10 11 25 : 31 (-6) 25
6 Alaves B 28 5 7 16 26 : 42 (-16) 22
7 Barakaldo 28 5 7 16 26 : 51 (-25) 22
8 Leioa 28 3 7 18 18 : 47 (-29) 16
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Mutilvera 13 6 4 3 16 : 9 22 13 4 5 4 16 : 12 17
2. Ehea 13 5 5 3 12 : 11 20 13 5 2 6 12 : 15 17
3. Izara 13 7 2 4 21 : 15 23 13 3 2 8 8 : 16 11
4. Portugalete 14 3 6 5 10 : 10 15 14 4 1 9 12 : 18 13
5. Haro Deportivo 13 5 2 6 15 : 15 17 13 0 8 5 10 : 16 8
6. Alaves B 14 4 4 6 13 : 13 16 14 1 3 10 13 : 29 6
7. Barakaldo 14 5 4 5 19 : 20 19 14 0 3 11 7 : 31 3
8. Leioa 14 3 6 5 13 : 15 15 14 0 1 13 5 : 32 1

Plej aut - Grupa 3

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Espanjol B 28 10 7 11 33 : 34 (-1) 37
2 Penja Deportiva 26 8 12 6 20 : 20 (0) 36
3 Prat 28 8 12 8 23 : 27 (-4) 36
4 UE Olot 28 9 7 12 29 : 35 (-6) 34
5 Hospitalet 28 8 6 14 31 : 48 (-17) 30
6 Atzeneta 26 7 7 12 27 : 29 (-2) 28
7 Orihuela 26 6 7 13 25 : 40 (-15) 25
8 Valensija Mestalja 26 2 12 12 24 : 35 (-11) 18
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Espanjol B 14 7 3 4 17 : 14 24 14 3 4 7 16 : 20 13
2. Penja Deportiva 13 4 6 3 11 : 11 18 13 4 6 3 9 : 9 18
3. Prat 14 4 6 4 11 : 12 18 14 4 6 4 12 : 15 18
4. UE Olot 14 6 5 3 18 : 15 23 14 3 2 9 11 : 20 11
5. Hospitalet 14 5 3 6 20 : 18 18 14 3 3 8 11 : 30 12
6. Atzeneta 13 3 5 5 15 : 13 14 13 4 2 7 12 : 16 14
7. Orihuela 13 4 4 5 16 : 18 16 13 2 3 8 9 : 22 9
8. Valensija Mestalja 13 2 6 5 14 : 16 12 13 0 6 7 10 : 19 6

Plej aut - Grupa 4

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Las Palmas At. 26 8 11 7 27 : 25 (+2) 35
2 El Ehido 2012 26 9 8 9 30 : 27 (+3) 35
3 Granada B 26 9 8 9 25 : 23 (+2) 35
4 Marbelja 26 9 7 10 31 : 27 (+4) 34
5 Jeklano Deportivo 26 8 5 13 29 : 40 (-11) 29
6 Rekreativo Huelva 26 6 5 15 36 : 38 (-2) 23
7 Lorka Deportiva 26 4 7 15 26 : 49 (-23) 19
8 Marino Arona 26 2 6 18 18 : 50 (-32) 12
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Las Palmas At. 13 4 6 3 17 : 14 18 13 4 5 4 10 : 11 17
2. El Ehido 2012 13 5 4 4 17 : 10 19 13 4 4 5 13 : 17 16
3. Granada B 13 3 4 6 11 : 13 13 13 6 4 3 14 : 10 22
4. Marbelja 13 5 4 4 16 : 10 19 13 4 3 6 15 : 17 15
5. Jeklano Deportivo 13 5 2 6 19 : 21 17 13 3 3 7 10 : 19 12
6. Rekreativo Huelva 13 6 1 6 24 : 14 19 13 0 4 9 12 : 24 4
7. Lorka Deportiva 13 2 4 7 17 : 27 10 13 2 3 8 9 : 22 9
8. Marino Arona 13 1 5 7 6 : 14 8 13 1 1 11 12 : 36 4

Plej aut - Grupa 5

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Melilja 26 9 10 7 28 : 26 (+2) 37
2 Sokueljamos 26 9 6 11 20 : 27 (-7) 33
3 Poblense 26 6 12 8 29 : 28 (+1) 30
4 Atletiko Madrid B 26 7 8 11 23 : 30 (-7) 29
5 Viljarubia 26 6 11 9 24 : 33 (-9) 29
6 Las Rozas 26 6 10 10 21 : 31 (-10) 28
7 Hetafe B 26 4 11 11 18 : 30 (-12) 23
8 Viljarobledo 26 2 6 18 20 : 44 (-24) 12
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Melilja 13 5 5 3 15 : 12 20 13 4 5 4 13 : 14 17
2. Sokueljamos 13 7 2 4 16 : 10 23 13 2 4 7 4 : 17 10
3. Poblense 13 3 7 3 16 : 14 16 13 3 5 5 13 : 14 14
4. Atletiko Madrid B 13 4 5 4 10 : 11 17 13 3 3 7 13 : 19 12
5. Viljarubia 13 5 5 3 15 : 15 20 13 1 6 6 9 : 18 9
6. Las Rozas 13 4 6 3 15 : 15 18 13 2 4 7 6 : 16 10
7. Hetafe B 13 3 3 7 10 : 16 12 13 1 8 4 8 : 14 11
8. Viljarobledo 13 1 4 8 11 : 19 7 13 1 2 10 9 : 25 5
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno