POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(49)
Engleska
(43)
Nemačka
(72)
Italija
(31)
Francuska
(32)
Srbija
(17)
Albanija
(5)
Alžir
(1)
Andora
(3)
Angola
(2)
Argentina
(44)
Australija
(1)
Austrija
(17)
Azerbejdžan
(4)
Azija
(2)
Bahrein
(3)
Bangladeš
(1)
Belgija
(17)
Belorusija
(6)
BIH
(5)
Bolivija
(1)
Brazil
(46)
Bugarska
(8)
Češka
(14)
Čile
(14)
Crna Gora
(5)
Danska
(16)
Egipat
(7)
Ekvador
(8)
Estonija
(6)
Evr. Prvenstvo
(23)
Farska Ostrva
(4)
Finska
(23)
Gana
(3)
Gibraltar
(1)
Grčka
(9)
Gvatemala
(2)
Holandija
(26)
Honduras
(3)
Hong Kong
(3)
Hrvatska
(9)
Indija
(1)
Irak
(6)
Iran
(1)
Irska
(10)
Island
(9)
Izrael
(7)
Japan
(20)
Jermenija
(1)
Jordan
(1)
Južna Afrika
(9)
Južna Amerika
(33)
Južna Koreja
(9)
Kanada
(3)
Kazahstan
(3)
Kenija
(9)
Kina
(13)
Kipar
(8)
Kolumbija
(8)
Kostarika
(5)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Luksemburg
(4)
Malavi
(4)
Malta
(1)
Mađarska
(15)
Meksiko
(1)
Moldavija
(2)
Norveška
(27)
Obala Slonovače
(3)
Oman
(2)
Paragvaj
(3)
Peru
(6)
Poljska
(19)
Portugalija
(26)
Rep. Srpska
(3)
Rumunija
(8)
Rusija
(31)
SAD
(39)
Salvador
(6)
San Marino
(2)
Saud. Arabija
(8)
Sev. Makedonija
(6)
Severna Irska
(2)
Singapur
(2)
Škotska
(17)
Slovačka
(9)
Slovenija
(7)
Švajcarska
(9)
Švedska
(61)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(8)
Tajvan
(2)
Tunis
(4)
Turska
(34)
U.A.Emirati
(7)
Ukrajina
(13)
Urugvaj
(6)
Uzbekistan
(3)
Vels
(2)
Venecuela
(4)
Vijetnam
(5)
Rezultati po danu
<
22.02.2019. (Petak)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
Albanija 1
Skenderbeu
1:2
Tirana
Alžir 1
Čabab Ahli Bordž Bu Areridž
2:0
Ženes Sportiv de la Saoura
Argentina 1
Tigre
2:1
Patronato
Argentina 3, Primera B Metropolitana
Atletiko San Miguel
0:0
Deportivo Riestra
Barakas Sentral
6:0
Komunicasiones Buenos Aires
Estudijantes Kaseros
2:0
Taljeres Remedios
Australija 1
Central Koust Mariners
3:5
Brizbejn Rour
Austrija 1 - 1.deo
LASK
2:0
Austrija Beč
Austrija 2
Austrija Beč Am.
1:3
Kapfenberger SV
Blau Vajs Linc
0:2
Viener Nojštat
Floridsdorfer
2:0
Amšteten
Lifering
4:0
Horn
Bangladeš 1
Mohamedan Daka
1:1
Šeik Džamal Danmondi
Šeik Rasel
2:0
Abahani Limited Daka
Belgija 1
Gent
2:1
Standard
Belgija 2 - 2.deo
Vasterlo
2:2
Lomel SK
Bolivija 1 (Apertura)
Orijente Petrolero
4:3
San Hoze
Brazil, Karioka Plej aut
Makae
0:4
Nova Iguaku
Brazil, Karioka Rio
Rezende
0:1
Volta Redonda
Brazil, Paulista
Mirasol
2:1
Sao Bento
Bugarska 2
Montana
1:0
Černomorec Balčik
Češka 1 - 1.deo
Slovan Liberec
2:0
Dukla
Čile 1
Antofagasta
1:2
Union Espanjola
Kolo Kolo
1:0
Universidad Konsepsion
Čile 2
Barnečea
2:1
Puerto Mont
Deportes Temuko
0:0
San Luis Kiljota
Danska 1 - 1.deo
Alborg
3:0
Sonderjisk
Egipat 1
Haras El Hodud
0:0
Misr El Makaša
Nogom El Mostakbal
0:1
El Masri Klub
Engleska 1
Kardif Siti
1:5
Votford
Vest Hem Junajted
3:1
Fulam
Finska, Kup gr.
SJK Seinajoen
1:1
KPV Kokola
Francuska 1
Dižon
0:1
Sent Etjen
Rasing Strazbur
1:1
Lil Metropol
Francuska 2
Ajačio
2:1
Okser
Bezije
1:1
Berišon Šateru
Brest
3:1
Grenobl Fut 38
Klermon Fut
0:1
Lorien
Mec
2:0
Pariz
Nansi Loren
3:1
Gazelek Ajačio
Orlean
2:0
Sošo Monbeliar
Red Star
1:0
Valensijen
Troa
2:1
Avr
Francuska 3
Burž Peron
3:0
Marinjan
Konkarno
1:2
Lion Dušer
Kvevili
1:3
Avranšez
Laval
3:2
Šole
Rodez
4:1
Dankerk
Tur
2:0
Le Man
Viljefranš
2:1
Po
Žan d Ars Dransi
2:1
Entente Sanoa
Gibraltar 1
Gibraltar Junajted
1:1
Gibraltar Finiks
Holandija 1
VVV Venlo
0:1
Herakles
Holandija 2
Den Boš
1:2
MVV Mastriht
Helmond Sport
1:3
Jong AZ Alkmar
Jong PSV
2:2
Roda
Kambur
1:3
Dordreht
NEC Nijmegen
5:0
Almere Siti
RKC Valvajk
3:3
Volendam
Telstar
0:2
Jong Ajaks
Tvente
1:0
Ajndhoven
Hrvatska 1
Rudeš
2:4
Rijeka
Indija 1 - I Liga
Šilong Ladžong
1:1
Gokulam Kerala
Indija 1 - Superliga
ATK
1:3
Mumbai Siti
Irak 1
Al Husein Bagdad
2:2
Al Naft
Iran 1
Esteglal Kuzestan
1:1
Sanat Naft
Mašin Sazi Tabriz
0:1
Pajkan
Nasaji Mazandaran
2:0
Fulad
Padideh Horasan
2:0
Sepidrud Rašt
Irska 1
Fin Harps
1:1
Dandalk
Kork Siti
0:2
Voterford
Šamrok Rovers
2:0
Deri Siti
Slajgo Rovers
0:1
Sent Patriks Atletik
UCD Dablin
0:2
Bohemijans
Irska 2
Atlon Taun
4:2
Veksford
Drogeda Junajted
4:0
Kob Remblers
Galvej Junajted
2:3
Šelburn
Kebintili
0:3
Brej Vonderers
Limerik FK
0:0
Longford Taun
Island, Liga Kup gr.
Fjolnir
2:2
Valur
Grota
1:0
Haukar
HK Kopavogur
1:1
Afturelding
Italija 1
Milan
3:0
Empoli
Italija 2
Helas Verona
1:0
Salernitana
Izrael 2 - 1.deo
Beitar Tel Aviv Ramla
0:0
Hapoel Kfar Saba
Hapoel Aškelon
4:2
Hapoel Marmorek
Hapoel Iksal
2:0
Hapoel Afula
Hapoel Nir Ramat HaŠaron
0:1
Hapoel Bnei Lod
Hapoel Rišon LeZion
3:1
Hapoel Akre
Japan 1
Serezo Osaka
1:0
Visel Kobe
Jordan 1
Al Buka
1:1
Al Akaba
Al Sarih
2:4
Al Vihdat
Južna Afrika 1
Čipa Junajted
1:1
Golden Erouz
Južna Afrika 2
Kejp Umoja Junajted
1:1
Tsakuma Tsa Madzivhandila
Katar 1
Al Kor
3:1
Katar Sports Klub
Um Salal
0:1
Al Karitijat
Kipar 2
Aris Limasol
2:1
Anagenisis Derinia
THOI Lakatamias
2:4
Onsilos Sotira
Kolumbija 2, 1.deo
Deportes Kindio
0:0
Itagui Leones
KONKAKAF LŠ
1/8 finala
Herediano
3:1
Atlanta Junajted
1
2
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
04.05.2024.
03.05.2024.
02.05.2024.
01.05.2024.
30.04.2024.
29.04.2024.
28.04.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno