Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Holandija, Eredivisie

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
18.01. (Pet) 19:00 Vitese-Ekscelzior Roter. 1.31 5.29 8.69 2.58 1.48 (7)
19.01. (Sub) 17:30 AZ Alkmar-Utreht 1.91 3.89 3.51 2.66 1.46 (7)
19.01. (Sub) 18:45 ADO Den Hag-VVV Venlo 1.96 3.48 3.76 1.93 1.85 (7)
19.01. (Sub) 18:45 PEC Cvole-Fejenord 5.04 4.17 1.59 2.45 1.54 (7)
19.01. (Sub) 19:45 Groningen-Herakles 2.16 3.65 3.04 2.34 1.58 (7)
20.01. (Ned) 11:15 Viljem II-NAC Breda 1.89 3.56 3.90 2.04 1.75 (7)
20.01. (Ned) 13:30 De Grafšap-Fortuna Sitard 3.12 3.69 2.10 2.52 1.51 (7)
20.01. (Ned) 13:30 Emen-PSV Ajndhoven 11.19 6.37 1.22 3.10 1.35 (7)
20.01. (Ned) 15:45 Ajaks-Herenven 1.05 11.92 32.67 4.61 1.18 (6)
25.01. (Pet) 19:00 NAC Breda-ADO Den Hag 2.38 3.43 2.79 2.07 1.72 (2)
26.01. (Sub) 17:30 Herakles-PEC Cvole 1.87 3.88 3.59 2.53 1.49 (2)
26.01. (Sub) 18:45 Ekscelzior Roter.-De Grafšap 1.84 3.88 3.70 2.40 1.54 (2)
26.01. (Sub) 18:45 PSV Ajndhoven-Groningen 1.10 9.15 18.75 3.95 1.23 (2)
26.01. (Sub) 19:45 VVV Venlo-Emen 1.86 3.60 3.89 1.99 1.78 (2)
27.01. (Ned) 11:15 Fortuna Sitard-Vitese 3.16 3.65 2.07 2.34 1.57 (2)
27.01. (Ned) 13:30 Fejenord-Ajaks 4.13 4.20 1.68 2.92 1.39 (2)
27.01. (Ned) 13:30 Utreht-Viljem II 1.56 4.13 5.19 2.32 1.58 (2)
27.01. (Ned) 15:45 Herenven-AZ Alkmar 3.06 3.68 2.11 2.55 1.48 (2)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 PSV Ajndhoven 17 16 0 1 60 : 8 (+52) 48
2 Ajaks 17 15 1 1 60 : 8 (+52) 46
3 Fejenord 17 11 3 3 35 : 20 (+15) 36
4 Utreht 17 8 4 5 30 : 23 (+7) 28
5 Vitese 17 7 5 5 27 : 21 (+6) 26
6 Herakles 17 8 2 7 33 : 35 (-2) 26
7 AZ Alkmar 17 7 4 6 30 : 26 (+4) 25
8 VVV Venlo 17 6 5 6 21 : 24 (-3) 23
9 Fortuna Sitard 17 5 5 7 29 : 30 (-1) 20
10 Herenven 17 5 5 7 36 : 39 (-3) 20
11 ADO Den Hag 17 5 5 7 23 : 34 (-11) 20
12 Viljem II 17 5 4 8 26 : 34 (-8) 19
13 Emen 17 4 5 8 19 : 36 (-17) 17
14 Ekscelzior Roter. 17 4 4 9 23 : 45 (-22) 16
15 Groningen 17 4 3 10 18 : 28 (-10) 15
16 PEC Cvole 17 4 3 10 17 : 30 (-13) 15
17 NAC Breda 17 4 3 10 21 : 38 (-17) 15
18 De Grafšap 17 3 3 11 14 : 43 (-29) 12
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (3.kolo)
2.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (2.kolo)
3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Evrope (2.kolo)
Pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope (3.kolo)
Pobednik Plej ofa za Ligu Evrope - Kvalifikacije za Ligu Evrope (2.kolo)
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. PSV Ajndhoven 9 9 0 0 36 : 2 27 8 7 0 1 24 : 6 21
2. Ajaks 8 7 1 0 32 : 2 22 9 8 0 1 28 : 6 24
3. Fejenord 9 8 0 1 20 : 7 24 8 3 3 2 15 : 13 12
4. Utreht 9 6 1 2 20 : 9 19 8 2 3 3 10 : 14 9
5. Vitese 8 5 2 1 17 : 10 17 9 2 3 4 10 : 11 9
6. Herakles 8 6 0 2 21 : 13 18 9 2 2 5 12 : 22 8
7. AZ Alkmar 8 3 3 2 13 : 9 12 9 4 1 4 17 : 17 13
8. VVV Venlo 8 4 3 1 13 : 6 15 9 2 2 5 8 : 18 8
9. Fortuna Sitard 9 3 3 3 15 : 13 12 8 2 2 4 14 : 17 8
10. Herenven 8 1 3 4 14 : 21 6 9 4 2 3 22 : 18 14
11. ADO Den Hag 8 2 3 3 8 : 14 9 9 3 2 4 15 : 20 11
12. Viljem II 8 1 2 5 10 : 16 5 9 4 2 3 16 : 18 14
13. Emen 9 1 3 5 10 : 18 6 8 3 2 3 9 : 18 11
14. Ekscelzior Roter. 9 2 3 4 15 : 25 9 8 2 1 5 8 : 20 7
15. Groningen 8 2 1 5 11 : 12 7 9 2 2 5 7 : 16 8
16. PEC Cvole 9 1 2 6 11 : 18 5 8 3 1 4 6 : 12 10
17. NAC Breda 9 4 1 4 15 : 16 13 8 0 2 6 6 : 22 2
18. De Grafšap 9 3 1 5 12 : 18 10 8 0 2 6 2 : 25 2
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno