POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(51)
Engleska
(67)
Nemačka
(44)
Italija
(31)
Francuska
(32)
Srbija
(10)
Albanija
(2)
Alžir
(1)
Andora
(1)
Argentina
(34)
Australija
(6)
Austrija
(19)
Azerbejdžan
(2)
Azija
(2)
Belgija
(12)
Belorusija
(3)
BIH
(3)
Bolivija
(2)
Brazil
(42)
Bugarska
(17)
Češka
(17)
Čile
(15)
Crna Gora
(6)
Danska
(25)
Egipat
(7)
Ekvador
(9)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(12)
Farska Ostrva
(7)
Finska
(23)
Gibraltar
(1)
Grčka
(11)
Gvatemala
(2)
Holandija
(19)
Honduras
(4)
Hrvatska
(11)
Indija
(1)
Indonezija
(5)
Irak
(3)
Irska
(10)
Island
(18)
Izrael
(9)
Japan
(29)
Južna Afrika
(6)
Južna Amerika
(21)
Južna Koreja
(10)
Kamerun
(2)
Kanada
(4)
Katar
(6)
Kina
(9)
Kipar
(5)
Kolumbija
(16)
Kostarika
(8)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Litvanija
(9)
Luksemburg
(4)
Mađarska
(16)
Meksiko
(13)
Moldavija
(1)
Nikaragva
(2)
Norveška
(16)
Panama
(6)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(18)
Portugalija
(29)
Rep. Srpska
(3)
Rumunija
(23)
Rusija
(40)
SAD
(40)
Salvador
(7)
San Marino
(2)
Saud. Arabija
(13)
Sev. Amerika
(1)
Severna Irska
(6)
Singapur
(1)
Škotska
(22)
Slovačka
(14)
Slovenija
(8)
Švajcarska
(11)
Švedska
(43)
Tajland
(6)
Turska
(20)
U.A.Emirati
(7)
Uganda
(3)
Ukrajina
(10)
Urugvaj
(9)
Uzbekistan
(2)
Zambija
(1)
Rezultati po danu
<
08.09.2019. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
Izrael 2 - 1.deo
Hapoel Nir Ramat HaŠaron
3:1
Hapoel Bnei Lod
Kafr Kasim
0:1
Hapoel Rišon LeZion
Jamajka 1
Danbiholden
0:1
Voterhaus
Hambl Lajons
1:1
Maunt Plezent Akademi
Molines Junajted
3:2
Juniversiti of Vest Indis Pelikans
Tivoli Gardens
0:1
Arnet Gardens
Vere Junajted
2:0
Portmor Junajted
Japan 2
Ehim
0:1
Tokušima Vortis
Fađano Okajama
3:0
Kjoto Sanga
Mito Holihok
3:1
Cvajgen Kanazava
Tokio Verdi
4:0
Renofa Jamaguči
Japan 3
Azul Klaro Numacu
1:2
Vanraure Hačinohe
Jokohama SCC
3:0
Serezo Osaka U-23
Nagano Parseiro
1:2
Fukušima Junajted
Japan, Liga Kup
četvrtfinale
FK Tokio
2:1
Gamba Osaka
Kašima Antlers
2:2
Urava Red Dajmonds
Nagoja Grampus
2:2
Kavasaki Frontale
Sanfreće Hirošima
1:1
Hokaido Konsadole Saporo
Kanada 1 - 2.deo
Forž
2:1
Jork9
Kanada 2
Kingsman
3:2
Hamilton Siti
Ukrajina Junajted
5:0
Brantford Galaksi
Kirgistan 1
Nefči Kočkor-Ata
3:1
Alaj Oš
Kolumbija 1, 2.deo
Alijanca Petrolera
1:0
Jaguares Kordoba
Deportes Tolima
0:0
Atletiko Uila
Deportivo Pasto
1:0
Onse Kaldas
Independiente Medeljin
1:4
Atletiko Nasional
Santa Fe
1:0
Miljonarios
Kolumbija 2, 2.deo
Barankilja
0:0
Orsomarso
Deportes Kindio
0:0
Valedupar
Ljaneros Viljavisensio
1:0
Univerzitario Popajan
KONKAKAF LN
Kanada
6:0
Kuba
Kurasao
1:0
Haiti
Salvador
3:0
Sent Lusija
Sent Martin
1:2
SAD Devičanska Ostrva
Sent Vinsent i Grenadini
1:0
Dominika
Kostarika 1 Apertura
Herediano
4:1
Munisipal Perez Zeledon
Hikaral
0:2
Alahuelense
Kartagines
3:0
Limon
La U Univerzitarios
1:2
Santos de Guapiles
Munisipal Gresia
0:6
Saprisa
San Karlos
3:1
Gvadalupe
Litvanija, Kup
četvrtfinale
Siduva
1:0
Panevežis
Meksiko, Kup - po grupama
Oaksaka
1:4
Deportivo Toluka
Nemačka 4 (Sever)
Ajntraht Norderštet 03
1:0
Švarc-Vajs Reden
Altonaer 93
2:1
Sent Pauli 1910 II
Havelse
3:2
Hamburger SV II
Lineburger Hanza
1:1
Hajder SV
Norveška 3 I
Bjasen
2:7
Arendal
Brine
3:4
Kvik Halden
Fredrikštad
3:0
Nardo
Levanger
1:2
Hod
Norveška 3 II
Alta
2:2
Asane
Asker
2:1
Opsal
Fram Larvik
4:2
Mjolner
Senja
2:3
Floro
Peru 1 (Klausura)
Alijanca
2:0
Ajakučo
Alijanca Univerzidad
0:1
Univerzitario
Sport Bojs
2:1
Deportivo Munisipal
Sporting Kristal
1:1
Akademija Deportiva Kantolao
Union Komersio
0:0
Univ. Cezar Valjeho
Poljska 2
Zaglebje Sosnovjec
1:1
GKS Belhatov
Poljska 3
Olimpija Elblag
1:2
Žnic Pruškov
Portugalija 1
Rio Ave
1:1
Vitoria Gimaraeš
Prijateljski (rep.)
Kenija
1:1
Uganda
Rumunija 2
Farul
2:0
Čiksereda Mijerkureja Čuk
Rusija 2
Tekstilčik
1:5
Baltika
Torpedo
1:0
Himki
Rusija 3 Jug
Anži
6:1
Urožaj
Biolog
1:1
Družba
Černomorec Novorosijsk
3:0
Mašuk KMV
Krasnodar III
0:2
Volgar Astrahan
SKA Rostov
2:2
Spartak Vladikavkaz
Spartak Naljčik
1:1
Dinamo Stavropolj
SAD 1
Kolorado Rapids
2:0
Sijetl Saunders
Portland Timbers
2:1
Sporting Kanzas Siti
SAD 2
Finiks Rajzing
1:0
San Antonio FK
Kolorado Springs Svičbeks
1:1
Ostin Bold
LA Galaksi 2
3:1
Ril Monarks
Las Vegas Lajts
0:3
El Paso Lokomotiva
Memfis 901
4:2
Svoup Park Rendzers
Oklahoma Siti Enerdži
1:3
Nju Meksiko Junajted
Portland Timbers 2
1:2
Oranž Kaunti
Rino 1868
2:3
Fresno
Rio Grande Veli
0:1
Talsa Rafneks
Sakramento Ripablik
3:0
Tekoma Defajens
Sent Luis
1:0
Nešvil SC
Salvador 1 Apertura
Čalatenango
1:1
FAS
Hokoro
0:3
El Vencedor
Munisipal Limenjo
2:3
Independiente Nasional 1906
Škotska, Čelendž Kup
1/16 finala
FK Dandi
1:2
Eldžin Siti
Slovačka 2
Slovan Bratislava B
2:1
Slavoj Trebišov
SP, Kvalifikacije Afrika 1.deo
1.kolo
Ekvatorijalna Gvineja
1:0
Južni Sudan
Lesoto
1:1
Etiopija
Sijera Leone
1:0
Liberija
Tanzanija
1:1
Burundi
1:1 nakon produžetaka.
Penalima - 3:0.
Španija 2
Alkorkon
0:3
Saragosa
Elče
1:1
Lugo
Hueska
1:0
Real Sporting Hihon
Mirandes
2:1
Real Oviedo
Đirona
3:1
Rajo Valjekano
1
2
3
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
24.04.2024.
23.04.2024.
22.04.2024.
21.04.2024.
20.04.2024.
19.04.2024.
18.04.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno