POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(12)
Španija
(53)
Engleska
(184)
Nemačka
(42)
Italija
(63)
Francuska
(38)
Srbija
(11)
Afrika
(4)
Albanija
(3)
Argentina
(57)
Australija
(13)
Austrija
(29)
Azerbejdžan
(3)
Bangladeš
(3)
Belgija
(17)
Belorusija
(5)
BIH
(6)
Bolivija
(3)
Brazil
(25)
Bugarska
(27)
Češka
(25)
Čile
(16)
Crna Gora
(1)
Danska
(14)
Egipat
(7)
Ekvador
(8)
Estonija
(6)
Evr. Prvenstvo
(12)
Gana
(1)
Grčka
(21)
Gvatemala
(3)
Holandija
(37)
Hrvatska
(9)
Indija
(6)
Indonezija
(5)
Irska
(10)
Izrael
(12)
Japan
(20)
Jordan
(2)
Južna Afrika
(7)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(19)
Katar
(11)
Kina
(8)
Kipar
(9)
Kolumbija
(11)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(1)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Malta
(1)
Mađarska
(21)
Meksiko
(21)
Norveška
(16)
Paragvaj
(3)
Peru
(9)
Poljska
(25)
Portugalija
(29)
Prijateljski (kl.)
(1)
Rumunija
(24)
Rusija
(31)
SAD
(15)
Saud. Arabija
(17)
Severna Irska
(4)
Škotska
(21)
Slovačka
(13)
Slovenija
(13)
Švajcarska
(11)
Švedska
(45)
Tajland
(5)
Turska
(18)
U.A.Emirati
(5)
Uganda
(2)
Ukrajina
(21)
Urugvaj
(8)
Vels
(4)
Venecuela
(5)
Vijetnam
(3)
Rezultati po danu
<
12.10.2019. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
Engleska 6 (Jug)
Slou Taun 11
3:1
Bilerikej Taun
Tonbridž Ejndžels
5:1
Breintri Taun
Veling Junajted
0:1
Hempton i Ričmond Boro
Engleska 6 (Sever)
Bradford Park Avenju
3:2
Hereford FC
Darlington
2:1
Boston Junajted
Gejtshed
1:0
Gloster Siti
Guisli
1:1
Altrinčem
Ketering Taun
0:2
Spenimur Taun
Kings Lin Taun
2:2
Čester FK
Kurzon Ešton
0:1
Blajt Spartans
Limington
0:1
Alfreton Taun
Sautport
1:0
Brekli Taun
Telford Junajted
1:1
Jork Siti
Engleska 7 (Central)
Barvel
5:0
Liston
Biglsvejd Taun
2:1
Temvort
Hednsford Taun
4:1
Rojston Taun
Hitčin Taun
2:2
Bromsgrouv Sporting
Kings Lengli
4:0
Rašal Olimpik
Naniton Boro
3:0
Redič Junajted
Nidem Market
1:1
Alvečerč
Rašden i Dajmonds
0:3
Kolvil Taun
St Ajvs Taun
0:3
Piterboro Sports
Stourbridž
1:1
Banberi Junajted
Stratford Taun
0:3
Lovestoft Taun
Engleska 7 (Istok)
AFC Hornčerč
2:1
Bouers i Pitsea
Bišops Stortford
2:0
Horshem
Bognor Redžis Taun
0:4
Poters Bar Taun
Brajtlingsi Ridžent
1:1
Vingejt i Finčli
Česhant
1:2
Vorting
Heringej Boro
1:0
Margejt
Ist Tarok Junajted
1:0
Luvs
Karšelton Atletik
2:2
Kingstonian
Korintijan Kežuals
0:1
Folkestoun Invikta
Krej Vonderers
3:5
Enfild Taun
Mersthem
1:4
Literhed
Engleska 7 (Jug)
Gosport Borou
2:1
Česhem Junajted
Hartli Vitni
1:0
Volton Kežuals
Hendon
0:3
Solzberi
Herou Boro
1:2
Truro Siti
Jejt Taun
1:0
Metropolitan Polis
Merter Taun
2:0
Blekfild I Lengli
Svindon Supermarin
3:2
Farnboro
Taunton Taun
2:1
Hejs i Jeding Junajted
Veston Super Mer
6:0
Dorčester Taun
Vimborn Taun
0:3
Tiverton Taun
Engleska 7 (Sever)
Gejnsboro Triniti
0:2
Aterton Kolieris
Grantam Taun
2:2
Hajd Junajted
Junajted of Mančester
7:0
Bakston
Lankaster Siti
3:0
Ešton Junajted
Metlok Taun
3:1
Miklover Sports
Morpet Taun
1:1
Basford Junajted
Nantvič Taun
0:1
Redklif
Skarboro Atletik
1:1
Staford Rendžers
Stalibridž Seltik
3:2
Bamber Bridž
Vitbi Taun
0:1
Vorington Taun
Viton Albion
3:1
Saut Šilds
EP do 21 kvalifikacije
Švedska do 21
5:0
Island do 21
EP kvalifikacije
Bosna i Hercegovina
4:1
Finska
Danska
1:0
Švajcarska
Farska Ostrva
0:3
Rumunija
Gruzija
0:0
Irska
Italija
2:0
Grčka
Lihtenštajn
1:1
Jermenija
Malta
0:4
Švedska
Norveška
1:1
Španija
Filipini 1
Kaja
3:1
Stalion
Seres - Negros
3:1
Grin Arčers Junajted
Finska 3 Plej of
JIPPO Joensu
8:1
JaPS Jarvenpaa
KaaPo
3:1
Espo
MP Mikeli
0:0
Vikingit
RoPS Rovaniemi II
5:0
JBK Jakobstad
SJK Akatemia
1:1
KuFu 98
Grčka 3
Aspropirgos Enozis
1:0
Kavala
Holandija 2
Roda
4:0
Helmond Sport
TOP Os
2:2
Telstar
Holandija 3
AFC
4:0
ASVH
HHC Hardenberg
3:3
Rijnsburgse Bojs
Ijselmervogels
2:2
SV Spakenburg
Jong Sparta Roterdam
1:0
Kozaken Bojs
Koninklijke HFC
1:0
Kvik Bojs
Nordvijk
1:3
Ekscelzior Masluis
SVV Ševeningen
0:1
GVVV
TEC
1:0
Katvijk
Volendam II
0:1
De Trefers
Honduras 1 Apertura
Maraton
3:2
Platense Puerto Kortes
Iran 2
Niroj Zamini
2:0
Elmoadab Tabriz
Italija 3 B
Padova
1:2
Ravena
Italija 3 C
Ređina
1:0
Katancaro
Japan 2
Renofa Jamaguči
1:0
Kjoto Sanga
Rjukju
1:5
Tokio Verdi
V-Varen Nagasaki
0:2
Džef Junajted
Japan 3
Blaublic Akita
2:2
Tespakusacu Gunma
Kanada 1 - 2.deo
Jork9
4:0
Forž
Kanada 2 Plej of
četvrtfinale
SC Skarboro
1:1
CSC Misisauga
2:1 nakon produžetaka.
Vaterlo Region
1:1
Srpski Beli Orlovi
1:1 nakon produžetaka.
Penalima - 5:4.
Vorkuta
2:2
Kingsman
2:2 nakon produžetaka.
Penalima - 2:4.
Katar, Stars Kup gr.
Al Duhail Sports Klub
2:2
Al Garafa
Al Kor
1:1
Al Arabi Doha
Al Sailija
0:4
Katar Sports Klub
Kolumbija 1, 2.deo
Alijanca Petrolera
0:1
Deportes Tolima
1
2
3
4
5
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
28.03.2024.
27.03.2024.
26.03.2024.
25.03.2024.
24.03.2024.
23.03.2024.
22.03.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno