POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(12)
Španija
(53)
Engleska
(183)
Nemačka
(51)
Italija
(63)
Francuska
(38)
Srbija
(9)
Afrika
(1)
Argentina
(57)
Australija
(13)
Austrija
(29)
Azerbejdžan
(3)
Bangladeš
(3)
Belgija
(17)
Belorusija
(5)
BIH
(3)
Bolivija
(2)
Brazil
(25)
Bugarska
(27)
Češka
(25)
Čile
(11)
Crna Gora
(1)
Danska
(16)
Egipat
(7)
Ekvador
(8)
Estonija
(6)
Evr. Prvenstvo
(12)
Gana
(1)
Grčka
(21)
Gvatemala
(4)
Holandija
(29)
Hrvatska
(11)
Indija
(5)
Indonezija
(7)
Irska
(10)
Izrael
(12)
Japan
(20)
Jordan
(2)
Južna Afrika
(7)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(16)
Kamerun
(7)
Katar
(11)
Kina
(8)
Kipar
(9)
Kolumbija
(11)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(1)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(1)
Malta
(1)
Mađarska
(21)
Meksiko
(21)
Norveška
(16)
Paragvaj
(3)
Peru
(9)
Poljska
(28)
Portugalija
(29)
Prijateljski (kl.)
(5)
Rumunija
(25)
Rusija
(31)
SAD
(15)
Saud. Arabija
(17)
Severna Irska
(4)
Škotska
(21)
Slovačka
(14)
Slovenija
(9)
Švajcarska
(11)
Švedska
(48)
Tajland
(4)
Turska
(18)
U.A.Emirati
(7)
Uganda
(1)
Ukrajina
(21)
Urugvaj
(8)
Uzbekistan
(1)
Vels
(4)
Venecuela
(2)
Rezultati po danu
<
12.10.2019. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
S. Makedonija 2
Ohrid
1:0
Skoplje
Pelister
2:0
Kadino
Sasa
0:3
Kit-Go Pehčevo
Vlazrimi 77
1:0
Drita
SAD 2
Luisvil Siti
8:3
Svoup Park Rendzers
Otava Fjuri
1:1
Betlihem Stil
Portland Timbers 2
3:4
San Antonio FK
Tampa Bej Roudis
1:1
Indi Ileven
Severna Irska 1 - 1.deo
Balimena Junajted
1:1
Krusejders
Dangenon Svifts
1:4
Linfild
Glentoran
3:1
Kerik Rendžers
Kliftonvil
1:0
Larn
Kolrejn
3:0
Vorenpoint Taun
Severna Irska 2 - 1.deo
Belikler Komrejds
2:0
Belinamalard Junajted
Dergvju
1:2
Lafgal
Harlend i Volf Velders
2:1
Portadaun
Kvins Juniversiti Belfast
5:2
Dandela
Njuri Siti
5:1
Ards
Nokbreda
1:1
PSNI
Škotska, Čelendž Kup
1/8 finala
Erbrot
0:2
Klajd
Erdrioniens
0:2
Eldžin Siti
Invernes Kaledonijen
3:0
Aloa Atletik
Partik Tistl
2:0
Konahs Kvej Nomads
Rejt Rovers
3:1
Glenavon
Reksem
4:1
Sent Miren do 20
Slovačka 2
MFK Dubnica
0:1
Košice
MŠK Žilina B
4:2
Skalica
Partizan Bardejov
1:3
Tatran Liptovski Mikulaš
Slovan Bratislava B
2:0
Puhov
Slovenija 2
Dravograd
0:2
Fužinar
Gorica
2:1
Radomlje
Koper
3:0
Rogaška
Krka
0:0
Brežice 1919
Nafta 1903
2:2
Brda Dobrovo
Roltek Dob
1:2
Bilje
Španija 2
Almerija
0:0
Lugo
Ekstremadura
1:1
Ponferadina
Malaga
1:2
Kadiz
Real Sporting Hihon
1:3
Alkorkon
Đirona
0:2
Elče
Španija 3 I
Real Madrid Kastilja
2:1
Pontevedra
Španija 3 II
Atletik Bilbao B
3:3
Amorebieta
Leioa
3:3
Kalahora
Real Union
2:1
Valjadolid B
Union Deportiva Logronjes
4:0
Arenas
Unionistas de Salamanka
1:1
Tudeljano
Španija 3 III
Barselona B
3:0
Orihuela
Ljagostera
0:1
Sabadelj
Valensija Mestalja
1:1
Himnastik
Španija 3 IV
Granada B
1:0
Atletiko Sanlukenjo
Sevilja Atletiko
1:1
Talavera
Srbija 3 (Beograd)
BSK Borča
0:0
OFK Mladenovac
GSP Polet - Dorćol
3:2
IMT
OFK Beograd
1:0
Brodarac
Sremčica
0:1
Lokomotiva Beograd
Srbija 3 (Istok)
Dunav Prahovo
1:0
Moravac Orion
GFK Dubočica
1:2
SFS Borac
GFK Jagodina
2:0
Car Konstantin
OFK Sinđelić
1:0
Timočanin
Topličanin
2:0
Radan
Trstenik PPT
5:1
Temnić 1924
Srbija 3 (Vojvodina)
Bratstvo Prigrevica
3:1
Hajduk 1912
Dinamo 1945
5:0
OFK Vršac
Kozara B.V.Selo
2:1
Dunav
OFK Bečej 1918
2:2
Vojvodina 1928
Radnički Zrenjanin
3:0
Radnički 1912
Srbija 3 (Zapad)
Jedinstvo Ub
2:0
Tutin
Loznica
2:1
Šumadija Aranđelovac
Mačva 1929
1:1
Borac 1926
Sloga Kraljevo
0:0
Mladi Radnik
Sloga Požega
1:0
Proleter Mihajlovac
Takovo
2:1
Budućnost Krušik 2014
Trepča
1:0
Jošanica
Švedska 3 (Jug)
Asiriska Turabdin
2:2
Landskrona BoIS
Eskilsmine
2:0
Skevde
Lindome
5:1
IFK Vernamo
Lunds
3:1
Oskarshamns AIK
Torns
0:0
Trolhetan
Utsiktens
0:0
Ljungskil
Švedska 3 (Sever)
Karlstad BK
2:0
Sandvikens
Nikeping
3:0
IF Silvia
Runinge IK
1:3
Solentuna
Švedska 4 I.Getaland
Almeboda Linerid
2:2
Asarum
Dalstorps
3:0
Hesleholm IF
Esterlen
2:4
Karlskrona
IFK Berga
3:1
Huskvarna
IFK Hesleholm
3:0
Reslet
Nosabi
1:1
IFO Bromela IF
Rape GOIF
1:0
Nesje FF
Švedska 4 J.Sveland
Asiriska Fereningen
5:1
Enskede
IFK Haninge
3:3
Hudinge IF
Motala
3:0
IFK Aspuden Telus
Njuroz
2:5
AFK Linćeping
Stokholm Internacionale
13:0
Sodertalje
Tajriso FF
3:0
Sirianska Botkirka IF
Vermbols
3:1
Asiriska Fereningen Norčeping
Švedska 4 Z.Getaland
BK Olimpik
5:3
IS Halmia
Engelholm
2:1
Hitarps
IFK Malme
4:2
Ulareds IK
Kviding
6:0
Eslevs
1
2
3
4
5
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
28.03.2024.
27.03.2024.
26.03.2024.
25.03.2024.
24.03.2024.
23.03.2024.
22.03.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno