POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Sv. Prvenstvo
(18)
Evropa
(12)
Španija
(53)
Engleska
(126)
Nemačka
(32)
Italija
(33)
Francuska
(34)
Alžir
(3)
Argentina
(32)
Australija
(6)
Austrija
(16)
Azerbejdžan
(1)
Belgija
(8)
Bolivija
(1)
Brazil
(15)
Bugarska
(19)
Češka
(10)
Čile
(11)
Crna Gora
(5)
Ekvador
(9)
EP do 21
(16)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(15)
Gana
(1)
Grčka
(8)
Holandija
(21)
Hrvatska
(1)
Irska
(5)
Island
(1)
Jamajka
(5)
Japan
(30)
Južna Koreja
(4)
Katar
(5)
Kina
(8)
Kipar
(2)
Kolumbija
(18)
KONKAKAF Liga Nacija
(4)
Kostarika
(2)
Kup Amerike
(6)
Maroko
(1)
Mađarska
(15)
Meksiko
(17)
Peru
(9)
Poljska
(10)
Portugalija
(10)
Prijateljski (kl.)
(5)
Prijateljski (r)
(36)
Rumunija
(10)
Rusija
(22)
SAD
(24)
Salvador
(1)
Severna Irska
(6)
Škotska
(21)
Slovačka
(6)
Slovenija
(6)
Švajcarska
(6)
Švedska
(16)
Turska
(10)
UEFA Liga Nacija
(1)
Ukrajina
(13)
Urugvaj
(6)
Venecuela
(7)
Rezultati po danu
<
08.08.2022. (Ponedeljak)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
Argentina 1
Sentral Kordoba Santjago del Estero
1:0
Defensa Husticia
Tigre
3:1
Rozario Sentral
Argentina 2
Atletiko Guemes
1:1
Instituto
Himnazia Huhuj
3:1
Kilmes
San Martin San Huan
3:2
Braun
Argentina 3, Primera B Met. - Klausura
Los Andes
4:1
Argentino de Kilmes
Sportivo Dok Sud
0:1
Defensores Unidos
Azerbejdžan 1
Turan
0:2
Gabala
Brazil 1
Koritiba
1:2
Santos
Brazil 3 - 1.faza
Botafogo Paraiba
1:1
Figueirense
Bugarska 1 - 1.deo
Lokomotiva Plovdiv
1:0
Arda
Septemvri Sofija
0:3
Lokomotiva Sofija
Bugarska 2
Botev Plovdiv II
1:1
Minjor Pernik
Čile 1
Njublense
2:1
Kokimbo Unido
Uačipato
3:4
Union La Kalera
Čile 2
Barnečea
2:0
Deportes Santa Kruz
Danska 1 - 1.deo
Silkeborg
3:1
Alborg
Egipat 1
Keramika Kleopatra
0:0
ENPPI
Talaea El Džaiš
1:1
El Šarkeja
Ekvador 1 - II deo
Barselona Gvajakil
4:1
Mušuk Runa
Engleska 2
Vest Bromvič Albion
1:1
Votford
Estonija 2
Paide Linameskond II
1:2
Flora II
Filipini 1
Stalion
2:0
Mendiola
Finska 1 - 1.deo
Lahti
0:0
HIFK Helsinki
Finska 3 B
Honka II
1:2
Grankula IFK
Klubi 04 Helsinki
1:1
Tampere Junajted
Francuska 2
Kaen
1:0
Mec
Holandija 2
Jong Ajaks
1:1
Telstar
Jong AZ Alkmar
3:1
MVV Mastriht
Island 1 - 1.deo
IA Akranes
1:2
Valur
Leiknir Rejkjavik
1:2
Keflavik
Italija, Kup
1/32 finala
Bolonja
1:0
Kozenca
Kremoneze
3:2
Ternana
Modena
3:2
Sasuolo
Đenova
3:2
Benevento
Izrael, Liga Kup gr.
Hapoel Hadera
1:0
Makabi Bnei Raina
Hapoel Tel Aviv
2:3
Ašdod
Jermenija 1
Širak
0:2
Urartu
Južna Koreja 2
Gjeongnam
2:3
Anjang
Jeonam Dragons
1:1
Bučeon 1995
Kina 2
Šangaj Điading Huilong
0:0
Sužou Dongvu
Zibo Cuju
1:1
Ćingdao Hainiu
Kirgistan 1
Abdiš-Ata Kant
3:0
Nur-Batken
Dordoi Biškek
3:1
Kaganat
Kara-Balta
0:6
Nefči Kočkor-Ata
Kolumbija 1, 2.deo
Deportivo Pereira
0:1
Santa Fe
Kolumbija 2, 2.deo
Boka Juniors de Kali
2:0
Valedupar
Ljaneros Viljavisensio
1:0
Atletiko Kali
Real Santander
2:0
Bogota
Tigres Bogota
2:0
Deportes Kindio
Kostarika 1 Apertura
Santos de Guapiles
0:1
Guanakasteka
Letonija 1
Spartaks Jurmala
2:1
BFC Daugavpils
Malezija 2
Kelantan Junajted
2:3
Terenganu II
Mađarska 2
Diožđer
1:2
Soroksar
Meksiko 1 Apertura
Klub Amerika
2:1
Huarez
Meksiko 2 (Apertura)
Universidad de Guadalahara
4:0
Venados
Mjanmar 1
Sagang Junajted
0:4
Mjavadi
Nikaragva 1 (Apertura)
Juventus Managva
0:0
Real Esteli
Norveška 2
Asane
4:3
Fredrikštad
Grorud
1:2
Kongsvinger
Ranhajm
2:1
Mjondalen
Sandnes Ulf
0:0
Skeid
Start
6:0
Brine
Norveška 3 II
Asker
1:4
Valerenga 2
OFC Liga Šampiona gr.
Nikao Sokatak
0:1
Hindžen Sport
Igrano u Oklendu, N.Zeland.
Riva
0:3
Okland Siti
Igrano u Oklendu, N.Zeland.
Poljska 1
Visla Plock
4:1
Miedž Legnica
Poljska 2
Stal Režov
2:3
Ruh Hožov
Portugalija 1
Žil Visente
1:0
Pasoš Fereira
Portugalija 2
Penafiel
0:0
Leikšoeš
Rumunija 1 - 1.deo
Botošani
1:1
Farul
Hermanštad
2:1
Voluntari
Rusija 2
Baltika
1:0
Arsenal Tula
Neftehimik Nižnekamsk
2:2
Rubin
Rusija 3 gr 1 1.deo
Alanija II
0:1
Esentuki
Slovenija 1
Gorica
1:2
Koper
Srbija 1 - 1.deo
Javor Matis
2:1
Mladost GAT
Srbija 2 - 1.deo
GFK Sloboda
2:1
Mačva
RFK Novi Sad 1921
0:1
Železničar Pančevo
Švedska 1
Haken
5:0
Helsingborg
Varbergs BoIS
0:4
IFK Geteborg
Švedska 2
AFC Eskilstuna
0:2
Jenćeping Sedra
Erebro
0:1
Ergrite
Vesteras
0:1
IF Bromapojkarna
Turska 1
Ankaraguču
0:0
Konjaspor
Fenerbahče
3:3
Umranijespor
Istanbul Bašakšehir
4:0
Kasimpašaspor
Urugvaj 1 (Klausura)
Albion
1:1
Liverpul Montevideo
1
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
19.03.2024.
18.03.2024.
17.03.2024.
16.03.2024.
15.03.2024.
14.03.2024.
13.03.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno