Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Izrael, Ligat ONE ZERO - Second Stage

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
27.04. (Sub) 14:00 Makabi Bnei Raina-Makabi Tel Aviv 6.97 4.25 1.43 2.00 1.75 (6)
27.04. (Sub) 14:30 Hapoel Jerusalim-Hapoel Hadera 2.50 3.05 2.82 1.60 2.23 (6)
27.04. (Sub) 15:00 Mak. Petah Tikva-Makabi Netanija 3.15 3.26 2.17 1.84 1.87 (6)
27.04. (Sub) 17:00 Ašdod-Hap. Petah Tikva 2.18 3.15 3.25 1.69 2.07 (6)
27.04. (Sub) 17:00 Hapoel Tel Aviv-Beitar Jerusalim 2.70 3.22 2.51 1.79 1.93 (6)
29.04. (Pon) 17:00 Hapoel Ber Ševa-Bnei Sahnin 1.59 3.61 5.60 1.72 2.01 (4)
29.04. (Pon) 17:30 Hapoel Haifa-Makabi Haifa 5.20 3.99 1.59 2.06 1.71 (4)
06.05. (Pon) 17:30 Bnei Sahnin-Makabi Tel Aviv 2.85 2.21 3.70 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Plej of

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Makabi Tel Aviv 30 21 6 3 62 : 22 (+40) 69
2 Makabi Haifa 30 19 7 4 62 : 22 (+40) 62
3 Hapoel Ber Ševa 30 17 4 9 49 : 25 (+24) 55
4 Hapoel Haifa 30 15 5 10 42 : 40 (+2) 50
5 Makabi Bnei Raina 30 11 10 9 32 : 29 (+3) 43
6 Bnei Sahnin 30 8 13 9 28 : 37 (-9) 36
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Makabi Tel Aviv 16 11 4 1 33 : 11 37 14 10 2 2 29 : 11 32
2. Makabi Haifa 16 11 4 1 31 : 8 37 14 8 3 3 31 : 14 27
3. Hapoel Ber Ševa 15 11 2 2 27 : 8 35 15 6 2 7 22 : 17 20
4. Hapoel Haifa 14 7 2 5 23 : 20 23 16 8 3 5 19 : 20 27
5. Makabi Bnei Raina 14 5 6 3 17 : 14 21 16 6 4 6 15 : 15 22
6. Bnei Sahnin 15 3 7 5 13 : 19 16 15 5 6 4 15 : 18 21

Plej aut

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Hapoel Jerusalim 29 10 7 12 32 : 34 (-2) 37
2 Hapoel Hadera 29 9 6 14 25 : 41 (-16) 33
3 Mak. Petah Tikva 29 9 6 14 35 : 53 (-18) 33
4 Makabi Netanija 29 9 5 15 30 : 44 (-14) 32
5 Beitar Jerusalim 29 10 6 13 39 : 35 (+4) 31
6 Hapoel Tel Aviv 29 6 10 13 32 : 44 (-12) 27
7 Ašdod 29 6 9 14 23 : 44 (-21) 27
8 Hap. Petah Tikva 29 3 12 14 22 : 43 (-21) 21
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Hapoel Jerusalim 15 8 3 4 20 : 13 27 14 2 4 8 12 : 21 10
2. Hapoel Hadera 15 4 4 7 14 : 26 16 14 5 2 7 11 : 15 17
3. Mak. Petah Tikva 15 8 1 6 24 : 21 25 14 1 5 8 11 : 32 8
4. Makabi Netanija 15 6 1 8 17 : 25 19 14 3 4 7 13 : 19 13
5. Beitar Jerusalim 14 3 5 6 16 : 21 14 15 7 1 7 23 : 14 22
6. Hapoel Tel Aviv 14 4 6 4 16 : 18 18 15 2 4 9 16 : 26 10
7. Ašdod 14 4 2 8 11 : 21 14 15 2 7 6 12 : 23 13
8. Hap. Petah Tikva 14 3 6 5 11 : 15 15 15 0 6 9 11 : 28 6
U tabele su uračunati i bodovi iz 1.dela.

1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2-3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno