Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Izrael, Ligat Tel Aviv Stock Exchange - Second Stage

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
17.04. (Sub) 15:00 Bnei Sahnin-Hapoel Kfar Saba 2.56 2.78 2.93 1.40 2.77 (10)
17.04. (Sub) 15:00 Makabi Netanija-Hapoel Tel Aviv 2.49 2.80 3.00 1.41 2.72 (10)
17.04. (Sub) 15:45 Mak. Petah Tikva-Hapoel Ber Ševa 2.55 2.86 2.87 1.42 2.69 (10)
17.04. (Sub) 17:30 Makabi Haifa-HI Kirjat Šmona 1.36 4.62 7.32 2.22 1.59 (10)
18.04. (Ned) 16:00 Hapoel Hadera-Hapoel Haifa 2.73 2.91 2.64 1.56 2.31 (10)
18.04. (Ned) 17:30 Makabi Tel Aviv-Ašdod 1.48 4.08 6.00 2.13 1.64 (10)
19.04. (Pon) 17:15 Beitar Jerusalim-Bnei Jehuda 1.97 3.11 3.85 1.53 2.38 (10)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Plej of

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Makabi Tel Aviv 29 19 8 2 54 : 24 (+30) 65
2 Makabi Haifa 29 20 4 5 57 : 22 (+35) 64
3 Ašdod 29 14 5 10 40 : 30 (+10) 47
4 Mak. Petah Tikva 29 12 5 12 28 : 27 (+1) 41
5 HI Kirjat Šmona 29 11 7 11 28 : 32 (-4) 40
6 Hapoel Ber Ševa 29 9 11 9 34 : 34 (0) 38
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Makabi Tel Aviv 15 10 4 1 30 : 14 34 14 9 4 1 24 : 10 31
2. Makabi Haifa 15 11 3 1 30 : 10 36 14 9 1 4 27 : 12 28
3. Ašdod 15 9 3 3 23 : 11 30 14 5 2 7 17 : 19 17
4. Mak. Petah Tikva 14 6 3 5 12 : 9 21 15 6 2 7 16 : 18 20
5. HI Kirjat Šmona 14 5 4 5 14 : 19 19 15 6 3 6 14 : 13 21
6. Hapoel Ber Ševa 14 4 5 5 16 : 18 17 15 5 6 4 18 : 16 21

Plej aut

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Makabi Netanija 28 10 8 10 36 : 30 (+6) 38
2 Beitar Jerusalim 28 9 8 11 34 : 34 (0) 35
3 Hapoel Hadera 28 9 8 11 28 : 30 (-2) 35
4 Hapoel Haifa 28 8 9 11 33 : 40 (-7) 33
5 Bnei Sahnin 28 8 7 13 16 : 37 (-21) 31
6 Hapoel Tel Aviv 28 7 9 12 18 : 30 (-12) 30
7 Bnei Jehuda 28 6 8 14 19 : 38 (-19) 26
8 Hapoel Kfar Saba 28 6 5 17 21 : 38 (-17) 23
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Makabi Netanija 15 7 2 6 22 : 13 23 13 3 6 4 14 : 17 15
2. Beitar Jerusalim 14 4 4 6 20 : 20 16 14 5 4 5 14 : 14 19
3. Hapoel Hadera 14 4 5 5 16 : 16 17 14 5 3 6 12 : 14 18
4. Hapoel Haifa 14 4 4 6 14 : 19 16 14 4 5 5 19 : 21 17
5. Bnei Sahnin 14 3 2 9 5 : 17 11 14 5 5 4 11 : 20 20
6. Hapoel Tel Aviv 14 1 7 6 7 : 19 10 14 6 2 6 11 : 11 20
7. Bnei Jehuda 13 4 3 6 9 : 17 15 15 2 5 8 10 : 21 11
8. Hapoel Kfar Saba 14 4 2 8 12 : 14 14 14 2 3 9 9 : 24 9
U tabele su uračunati i bodovi iz 1.dela.

1.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto u 2.delu i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno