Izrael, Ligat Tel Aviv Stock Exchange - Second Stage

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
02.06. (Uto) 16:45 Ašdod-Hapoel Ranana 1.96 3.29 3.59 1.69 2.07 (10)
02.06. (Uto) 17:00 Makabi Netanija-HI Kirjat Šmona 2.20 3.15 3.16 1.66 2.13 (10)
02.06. (Uto) 17:45 Hapoel Tel Aviv-Beitar Jerusalim 2.81 3.02 2.48 1.67 2.10 (5)
03.06. (Sre) 16:45 Hapoel Hadera-Sekcija Nes Ciona 1.98 3.09 3.79 1.45 2.58 (9)
03.06. (Sre) 17:30 Hapoel Haifa-Hapoel Ber Ševa 3.45 3.19 2.04 1.68 2.08 (4)
03.06. (Sre) 17:45 Makabi Tel Aviv-Makabi Haifa 1.81 3.36 4.15 1.77 1.95 (5)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Plej of

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Makabi Tel Aviv 27 20 7 0 50 : 7 (+43) 67
2 Makabi Haifa 27 18 4 5 59 : 22 (+37) 58
3 Beitar Jerusalim 27 15 5 7 43 : 26 (+17) 50
4 Hapoel Ber Ševa 27 13 6 8 34 : 24 (+10) 45
5 Hapoel Tel Aviv 27 12 5 10 26 : 37 (-11) 41
6 Hapoel Haifa 27 10 7 10 26 : 32 (-6) 37
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Makabi Tel Aviv 14 9 5 0 23 : 2 32 13 11 2 0 27 : 5 35
2. Makabi Haifa 14 9 2 3 37 : 15 29 13 9 2 2 22 : 7 29
3. Beitar Jerusalim 14 7 3 4 17 : 15 24 13 8 2 3 26 : 11 26
4. Hapoel Ber Ševa 13 9 1 3 22 : 9 28 14 4 5 5 12 : 15 17
5. Hapoel Tel Aviv 13 5 4 4 13 : 12 19 14 7 1 6 13 : 25 22
6. Hapoel Haifa 13 5 3 5 17 : 18 18 14 5 4 5 9 : 14 19

Plej aut

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Bnei Jehuda 27 9 8 10 23 : 26 (-3) 35
2 Hapoel Hadera 26 9 7 10 24 : 28 (-4) 34
3 Makabi Netanija 26 8 7 11 23 : 32 (-9) 31
4 Ašdod 26 6 10 10 30 : 33 (-3) 28
5 Hapoel Kfar Saba 27 7 6 14 22 : 35 (-13) 27
6 HI Kirjat Šmona 26 6 4 16 24 : 35 (-11) 22
7 Sekcija Nes Ciona 26 5 6 15 17 : 40 (-23) 21
8 Hapoel Ranana 26 2 10 14 20 : 44 (-24) 16
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Bnei Jehuda 14 2 4 8 8 : 17 10 13 7 4 2 15 : 9 25
2. Hapoel Hadera 13 5 3 5 14 : 15 18 13 4 4 5 10 : 13 16
3. Makabi Netanija 13 5 3 5 15 : 16 18 13 3 4 6 8 : 16 13
4. Ašdod 13 3 6 4 14 : 14 15 13 3 4 6 16 : 19 13
5. Hapoel Kfar Saba 13 2 2 9 9 : 19 8 14 5 4 5 13 : 16 19
6. HI Kirjat Šmona 13 5 1 7 13 : 14 16 13 1 3 9 11 : 21 6
7. Sekcija Nes Ciona 13 4 1 8 10 : 19 13 13 1 5 7 7 : 21 8
8. Hapoel Ranana 13 2 8 3 11 : 13 14 13 0 2 11 9 : 31 2
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno