Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Holandija, Eredivisie

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
23.11. (Sub) 17:30 Utreht-AZ Alkmar 2.67 3.54 2.38 2.24 1.61 (4)
23.11. (Sub) 18:45 Ajaks-Herakles 1.11 9.25 16.75 4.78 1.16 (4)
23.11. (Sub) 18:45 PEC Cvole-Fortuna Sitard 1.73 4.16 3.85 2.85 1.40 (4)
23.11. (Sub) 19:45 ADO Den Hag-Viljem II 2.59 3.48 2.46 2.23 1.62 (4)
24.11. (Ned) 11:15 Groningen-Fejenord 3.04 3.45 2.19 2.08 1.71 (4)
24.11. (Ned) 13:30 PSV Ajndhoven-Herenven 1.49 4.45 5.50 2.47 1.51 (4)
24.11. (Ned) 13:30 RKC Valvajk-Emen 2.45 3.76 2.48 2.44 1.52 (4)
24.11. (Ned) 15:45 Sparta Roterdam-Vitese 2.49 3.78 2.43 2.54 1.48 (4)
24.11. (Ned) 15:45 VVV Venlo-Tvente 2.68 3.56 2.36 2.33 1.57 (4)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Ajaks 13 11 2 0 43 : 9 (+34) 35
2 AZ Alkmar 13 9 2 2 31 : 8 (+23) 29
3 PSV Ajndhoven 13 7 3 3 29 : 17 (+12) 24
4 Utreht 13 7 2 4 28 : 18 (+10) 23
5 Vitese 13 7 2 4 24 : 19 (+5) 23
6 Viljem II 13 7 1 5 16 : 18 (-2) 22
7 Herakles 13 6 3 4 24 : 18 (+6) 21
8 Herenven 13 5 6 2 20 : 14 (+6) 21
9 Groningen 13 6 2 5 17 : 14 (+3) 20
10 Fejenord 13 5 5 3 25 : 24 (+1) 20
11 Tvente 13 5 3 5 23 : 24 (-1) 18
12 Sparta Roterdam 13 4 4 5 22 : 24 (-2) 16
13 Emen 13 4 1 8 16 : 28 (-12) 13
14 Fortuna Sitard 13 3 3 7 18 : 32 (-14) 12
15 ADO Den Hag 13 3 1 9 14 : 23 (-9) 10
16 PEC Cvole 13 3 1 9 19 : 32 (-13) 10
17 VVV Venlo 13 3 0 10 12 : 37 (-25) 9
18 RKC Valvajk 13 1 1 11 14 : 36 (-22) 4
1. i 2.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Pobednik kupa i pobednik baraža za Ligu Evrope - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Ajaks 6 6 0 0 24 : 1 18 7 5 2 0 19 : 8 17
2. AZ Alkmar 7 5 1 1 19 : 5 16 6 4 1 1 12 : 3 13
3. PSV Ajndhoven 6 4 1 1 16 : 8 13 7 3 2 2 13 : 9 11
4. Utreht 6 5 0 1 18 : 4 15 7 2 2 3 10 : 14 8
5. Vitese 7 4 1 2 14 : 10 13 6 3 1 2 10 : 9 10
6. Viljem II 7 4 1 2 8 : 7 13 6 3 0 3 8 : 11 9
7. Herakles 7 4 1 2 17 : 9 13 6 2 2 2 7 : 9 8
8. Herenven 7 2 5 0 7 : 5 11 6 3 1 2 13 : 9 10
9. Groningen 6 4 0 2 11 : 5 12 7 2 2 3 6 : 9 8
10. Fejenord 7 3 3 1 15 : 12 12 6 2 2 2 10 : 12 8
11. Tvente 7 3 2 2 15 : 11 11 6 2 1 3 8 : 13 7
12. Sparta Roterdam 6 3 1 2 14 : 10 10 7 1 3 3 8 : 14 6
13. Emen 7 4 1 2 13 : 9 13 6 0 0 6 3 : 19 0
14. Fortuna Sitard 7 3 2 2 14 : 10 11 6 0 1 5 4 : 22 1
15. ADO Den Hag 6 1 1 4 5 : 10 4 7 2 0 5 9 : 13 6
16. PEC Cvole 6 2 1 3 14 : 16 7 7 1 0 6 5 : 16 3
17. VVV Venlo 6 2 0 4 6 : 16 6 7 1 0 6 6 : 21 3
18. RKC Valvajk 6 1 0 5 5 : 12 3 7 0 1 6 9 : 24 1
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno