Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Holandija, Eredivisie

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
13.08. (Sub) 16:45 Go Ahed Igls-PSV Ajndhoven 7.48 5.02 1.39 2.37 1.56 (12)
13.08. (Sub) 18:00 Emen-RKC Valvajk 1.94 3.56 3.80 1.95 1.82 (12)
13.08. (Sub) 18:00 Utreht-Kambur 1.50 4.64 5.80 2.61 1.47 (12)
13.08. (Sub) 19:00 Fejenord-Herenven 1.30 5.72 8.93 2.72 1.43 (12)
14.08. (Ned) 10:15 Volendam-NEC Nijmegen 2.58 3.54 2.57 2.22 1.63 (12)
14.08. (Ned) 12:30 Ajaks-Groningen 1.17 7.68 14.38 3.31 1.31 (12)
14.08. (Ned) 12:30 Tvente-Fortuna Sitard 1.50 4.39 6.13 2.21 1.63 (12)
14.08. (Ned) 14:45 Sparta Roterdam-AZ Alkmar 3.99 3.50 1.92 1.81 1.96 (12)
20.08. (Sub) 14:30 Vitese-Herenven 1.85 3.67 3.82 2.02 1.71 (3)
20.08. (Sub) 16:45 Fortuna Sitard-Kambur 1.98 3.58 3.43 2.06 1.69 (3)
20.08. (Sub) 18:00 PSV Ajndhoven-Volendam 1.16 7.40 14.00 2.90 1.36 (1)
20.08. (Sub) 19:00 Emen-Utreht 3.52 3.63 1.94 2.08 1.67 (3)
21.08. (Ned) 10:15 Groningen-Go Ahed Igls 1.85 3.63 3.85 1.99 1.74 (3)
21.08. (Ned) 12:30 AZ Alkmar-NEC Nijmegen 1.54 4.20 5.53 2.19 1.61 (3)
21.08. (Ned) 12:30 Sparta Roterdam-Ajaks 10.60 5.93 1.24 2.51 1.47 (3)
21.08. (Ned) 14:45 RKC Valvajk-Fejenord 6.07 4.70 1.45 2.52 1.47 (3)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Ekscelzior Roter. 2 2 0 0 5 : 1 (+4) 6
2 Fejenord 1 1 0 0 5 : 2 (+3) 3
3 PSV Ajndhoven 1 1 0 0 4 : 1 (+3) 3
4 AZ Alkmar 1 1 0 0 2 : 0 (+2) 3
5 Ajaks 1 1 0 0 3 : 2 (+1) 3
6 Tvente 1 1 0 0 1 : 0 (+1) 3
7 Groningen 1 0 1 0 2 : 2 (0) 1
8 RKC Valvajk 1 0 1 0 2 : 2 (0) 1
9 Utreht 1 0 1 0 2 : 2 (0) 1
10 Volendam 1 0 1 0 2 : 2 (0) 1
11 Herenven 1 0 1 0 0 : 0 (0) 1
12 Sparta Roterdam 1 0 1 0 0 : 0 (0) 1
13 Fortuna Sitard 1 0 0 1 2 : 3 (-1) 0
14 NEC Nijmegen 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
15 Kambur 1 0 0 1 0 : 2 (-2) 0
16 Go Ahed Igls 1 0 0 1 0 : 2 (-2) 0
17 Emen 1 0 0 1 1 : 4 (-3) 0
18 Vitese 2 0 0 2 3 : 8 (-5) 0
1.mesto - Liga Šampiona
2.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa - Liga Evrope
3.mesto i pobednik plej ofa za Ligu Konferencija - Kvalifikacije za Ligu Konferencija
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Ekscelzior Roter. 1 1 0 0 3 : 1 3 1 1 0 0 2 : 0 3
2. Fejenord 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 5 : 2 3
3. PSV Ajndhoven 1 1 0 0 4 : 1 3 0 0 0 0 0 : 0 0
4. AZ Alkmar 1 1 0 0 2 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
5. Ajaks 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 3 : 2 3
6. Tvente 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 1 : 0 3
7. Groningen 1 0 1 0 2 : 2 1 0 0 0 0 0 : 0 0
8. RKC Valvajk 1 0 1 0 2 : 2 1 0 0 0 0 0 : 0 0
9. Utreht 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 1 0 2 : 2 1
10. Volendam 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 1 0 2 : 2 1
11. Herenven 1 0 1 0 0 : 0 1 0 0 0 0 0 : 0 0
12. Sparta Roterdam 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 1 0 0 : 0 1
13. Fortuna Sitard 1 0 0 1 2 : 3 0 0 0 0 0 0 : 0 0
14. NEC Nijmegen 1 0 0 1 0 : 1 0 0 0 0 0 0 : 0 0
15. Kambur 1 0 0 1 0 : 2 0 0 0 0 0 0 : 0 0
16. Go Ahed Igls 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 2 0
17. Emen 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 1 : 4 0
18. Vitese 1 0 0 1 2 : 5 0 1 0 0 1 1 : 3 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno