Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Holandija, Eredivisie

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
22.10. (Pet) 18:00 Viljem II-Fortuna Sitard 1.91 3.60 3.89 1.93 1.85 (10)
23.10. (Sub) 16:45 Utreht-Herenven 1.48 4.55 6.17 2.41 1.55 (10)
23.10. (Sub) 18:00 PEC Cvole-Herakles 2.93 3.39 2.36 1.88 1.90 (10)
23.10. (Sub) 19:00 RKC Valvajk-Sparta Roterdam 2.63 3.41 2.59 1.99 1.79 (10)
24.10. (Ned) 10:15 Tvente-NEC Nijmegen 1.75 3.80 4.46 2.08 1.73 (10)
24.10. (Ned) 12:30 Kambur-Fejenord 4.94 4.44 1.59 2.83 1.41 (10)
24.10. (Ned) 12:30 Vitese-Go Ahed Igls 1.58 4.29 5.33 2.42 1.55 (10)
24.10. (Ned) 14:45 Ajaks-PSV Ajndhoven 1.49 4.58 5.97 2.76 1.43 (10)
24.10. (Ned) 18:00 Groningen-AZ Alkmar 4.21 3.71 1.81 2.02 1.77 (10)
30.10. (Sub) 14:30 PSV Ajndhoven-Tvente 1.35 5.00 7.80 (1)
30.10. (Sub) 16:45 Herakles-Ajaks 9.20 6.55 1.25 3.03 1.33 (2)
30.10. (Sub) 18:00 Herenven-Vitese 2.30 3.45 2.97 2.06 1.68 (2)
30.10. (Sub) 19:00 AZ Alkmar-PEC Cvole 1.20 6.68 13.00 2.45 1.48 (2)
31.10. (Ned) 11:15 Sparta Roterdam-Fejenord 5.00 4.20 1.61 2.55 1.45 (2)
31.10. (Ned) 13:30 NEC Nijmegen-Groningen 2.63 3.38 2.63 2.08 1.67 (2)
31.10. (Ned) 15:45 RKC Valvajk-Kambur 2.65 3.35 2.60 2.19 1.60 (2)
31.10. (Ned) 15:45 Utreht-Viljem II 1.60 4.05 5.35 2.21 1.60 (2)
31.10. (Ned) 19:00 Go Ahed Igls-Fortuna Sitard 2.45 3.38 2.78 2.03 1.71 (2)
01.12. (Sre) 15:45 AZ Alkmar-Fortuna Sitard 1.36 5.29 7.31 3.03 1.37 (5)
01.12. (Sre) 19:00 Fejenord-Herakles 1.36 5.03 7.78 2.42 1.54 (7)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Ajaks 9 7 1 1 32 : 2 (+30) 22
2 PSV Ajndhoven 9 7 0 2 22 : 12 (+10) 21
3 Utreht 9 5 2 2 19 : 10 (+9) 17
4 Viljem II 9 5 2 2 13 : 11 (+2) 17
5 Fejenord 8 5 1 2 22 : 11 (+11) 16
6 Vitese 9 5 1 3 9 : 15 (-6) 16
7 Tvente 9 4 3 2 15 : 11 (+4) 15
8 Herenven 9 4 1 4 11 : 14 (-3) 13
9 AZ Alkmar 8 4 0 4 19 : 13 (+6) 12
10 Kambur 9 4 0 5 16 : 22 (-6) 12
11 NEC Nijmegen 9 3 2 4 10 : 16 (-6) 11
12 Herakles 8 3 1 4 11 : 14 (-3) 10
13 Go Ahed Igls 9 3 1 5 11 : 18 (-7) 10
14 Fortuna Sitard 8 2 2 4 8 : 16 (-8) 8
15 RKC Valvajk 9 1 4 4 12 : 15 (-3) 7
16 Groningen 9 1 4 4 8 : 15 (-7) 7
17 Sparta Roterdam 9 1 4 4 8 : 17 (-9) 7
18 PEC Cvole 9 0 1 8 3 : 17 (-14) 1
1.mesto - Liga Šampiona
2.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa - Liga Evrope
3.mesto i pobednik kval. za LK - Kvalifikacije za Ligu Konferencija
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Ajaks 5 4 0 1 22 : 1 12 4 3 1 0 10 : 1 10
2. PSV Ajndhoven 5 4 0 1 14 : 9 12 4 3 0 1 8 : 3 9
3. Utreht 4 3 1 0 14 : 4 10 5 2 1 2 5 : 6 7
4. Viljem II 4 3 0 1 5 : 6 9 5 2 2 1 8 : 5 8
5. Fejenord 4 3 1 0 12 : 6 10 4 2 0 2 10 : 5 6
6. Vitese 4 1 1 2 4 : 9 4 5 4 0 1 5 : 6 12
7. Tvente 4 2 2 0 6 : 3 8 5 2 1 2 9 : 8 7
8. Herenven 5 2 0 3 7 : 10 6 4 2 1 1 4 : 4 7
9. AZ Alkmar 3 2 0 1 10 : 4 6 5 2 0 3 9 : 9 6
10. Kambur 5 3 0 2 11 : 8 9 4 1 0 3 5 : 14 3
11. NEC Nijmegen 4 1 1 2 2 : 4 4 5 2 1 2 8 : 12 7
12. Herakles 5 3 0 2 7 : 7 9 3 0 1 2 4 : 7 1
13. Go Ahed Igls 5 3 0 2 8 : 5 9 4 0 1 3 3 : 13 1
14. Fortuna Sitard 5 2 1 2 6 : 11 7 3 0 1 2 2 : 5 1
15. RKC Valvajk 4 1 1 2 4 : 5 4 5 0 3 2 8 : 10 3
16. Groningen 4 0 3 1 2 : 3 3 5 1 1 3 6 : 12 4
17. Sparta Roterdam 5 1 3 1 6 : 8 6 4 0 1 3 2 : 9 1
18. PEC Cvole 4 0 1 3 1 : 5 1 5 0 0 5 2 : 12 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno