POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(49)
Engleska
(43)
Nemačka
(71)
Italija
(31)
Francuska
(32)
Srbija
(13)
Albanija
(2)
Alžir
(1)
Andora
(3)
Angola
(2)
Argentina
(44)
Australija
(2)
Austrija
(15)
Azerbejdžan
(4)
Azija
(2)
Bahrein
(3)
Bangladeš
(3)
Belgija
(17)
Belorusija
(4)
BIH
(5)
Bolivija
(1)
Brazil
(46)
Bugarska
(8)
Češka
(14)
Čile
(14)
Crna Gora
(5)
Danska
(16)
Egipat
(7)
Ekvador
(8)
Estonija
(8)
Evr. Prvenstvo
(23)
Farska Ostrva
(4)
Filipini
(2)
Finska
(23)
Gana
(1)
Gibraltar
(1)
Grčka
(9)
Gvatemala
(2)
Holandija
(26)
Honduras
(3)
Hong Kong
(5)
Hrvatska
(9)
Indija
(1)
Irak
(3)
Irska
(10)
Island
(7)
Izrael
(7)
Japan
(20)
Jermenija
(1)
Jordan
(1)
Južna Afrika
(9)
Južna Amerika
(33)
Južna Koreja
(11)
Kanada
(3)
Kazahstan
(5)
Kenija
(9)
Kina
(16)
Kipar
(8)
Kolumbija
(8)
Kostarika
(5)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Luksemburg
(4)
Malavi
(2)
Malta
(1)
Mađarska
(15)
Meksiko
(1)
Moldavija
(1)
Norveška
(27)
Oman
(2)
Paragvaj
(3)
Peru
(6)
Poljska
(20)
Portugalija
(26)
Rep. Srpska
(3)
Rumunija
(9)
Rusija
(27)
SAD
(39)
Salvador
(6)
San Marino
(2)
Saud. Arabija
(8)
Sev. Makedonija
(6)
Severna Irska
(2)
Singapur
(2)
Škotska
(17)
Slovačka
(9)
Slovenija
(7)
Švajcarska
(9)
Švedska
(60)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(7)
Tajvan
(1)
Tunis
(4)
Turska
(34)
U.A.Emirati
(7)
Ukrajina
(17)
Urugvaj
(6)
Uzbekistan
(3)
Vels
(2)
Venecuela
(1)
Vijetnam
(7)
Rezultati po danu
<
05.11.2021. (Petak)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
Argentina 1
Defensa Husticia
3:0
Rozario Sentral
Argentina 2
Instituto
1:1
Vilja Dalmine
Austrija 2
Austrija Luštenau
2:0
Horn
Floridsdorfer
2:2
Lafnic
GAK
0:3
Amšteten
Kapfenberger SV
1:1
FK Juniors OO
Vaker Insbruk
1:2
Sent Pelten
Austrija 3 Centar
Dojčlandberger Sport Klub
0:0
Rid Am.
Austrija 3 Zapad
Švac
4:2
Vaker Insbruk Am.
Azijski Kup - završni deo
Za 1.mesto
Muharak
3:0
Nasaf Karši
Belgija 1
Heverle Leuven
1:0
Ostende
Belgija 2
Lomel SK
1:3
Ekscelzior Virton
Belorusija 1
Ruh Brest
2:0
Vitebsk
Sputnjik Rečica
0:3
Torpedo BelAZ
Službeni rezultat.
Brazil 1
Kujaba
0:0
Šapekoense
Brazil 2
Avai
1:1
Vitoria Baija
CSA
2:0
Remo
Regatas Brazil
1:0
Sampajo Korea
Bugarska 1 - 1.deo
Lokomotiva Sofija
0:3
Beroe
Burundi 1
Rojal de Muramvija
0:1
Bumamuru
Češka 2
Visočina Jihlava
1:0
Viškov
Čile 2
Puerto Mont
0:0
Santjago Morning
Crna Gora 1
Zeta
1:2
Podgorica
Danska 1 - 1.deo
Viborg
2:2
Nordsjalend
Danska 2 - 1.deo
Esbjerg
2:2
Jamerbugt
Danska 4 - 1.deo
Nesbi
2:1
Dalum
Egipat 1
Future
1:1
El Masri Klub
Gazl El Mahala
3:0
ENPPI
Smouha Sporting
3:0
El Šarkeja
Zamalek
3:5
Al Ahli Kairo
Engleska 1
Sautempton
1:0
Aston Vila
Engleska, Kup
1.kolo
Sadberi
0:4
Kolčester Junajted
Estonija 1 - 2.deo
Tameka Tartu
2:0
Viljandi Tulevik
Francuska 1
Rasing Lens
4:0
Troa
Francuska 3
Anesi
1:1
Le Man
Bastija-Borgo
1:2
Šole
Bulonj
1:2
Burž Peron
Laval
2:0
Briošin
Orlean
2:1
Kretej Lusitanos
Red Star
0:2
Berišon Šateru
Šambli
1:4
Set 34
Viljefranš
3:0
Avranšez
Gana 1
Vest Afrika Futbol Akademi
1:1
Harts of Ouk
Holandija 1
Tvente
1:0
Herakles
Holandija 2
Den Boš
2:1
De Grafšap
Dordreht
2:1
NAC Breda
Helmond Sport
0:3
Roda
Jong AZ Alkmar
0:1
MVV Mastriht
Jong PSV
2:2
TOP Os
Jong Utreht
0:6
Ajndhoven
Volendam
2:2
Emen
VVV Venlo
1:3
Jong Ajaks
Hrvatska 1
Slaven Belupo
1:2
Gorica Velika Gorica
Hrvatska 2
Inter Zaprešić
2:1
Kustošija
Sesvete
2:1
Opatija
Indonezija 1
Persija
1:1
Barito Putera
Persipura
0:1
Bali Junajted
Irak 1
Al Šorta
1:0
Al Kuva Al Džavija
Naft Al Basra
1:1
Al Kahraba
Njuroz Sulejmanija
0:0
Naft Misan
Zaho
2:0
Al Talaba
Iran 1
Fajr Šepasi
1:1
Esteglal Teheran
Havadar
2:0
Padideh Horasan
Traktor Sazi
1:2
Pajkan
Zob Ahan
1:0
Sepahan
Irska 1
Fin Harps
1:1
Deri Siti
Sent Patriks Atletik
0:3
Slajgo Rovers
Voterford
1:3
Šamrok Rovers
Italija 1
Empoli
2:2
Đenova
Italija 2
Kozenca
0:1
Ređina
Izrael 2 - 1.deo
Agudat Sport Ašdod
1:0
Hapoel Afula
Beitar Tel Aviv Bat Jam
1:2
Hapoel Nir Ramat HaŠaron
Hapoel Petah Tikva
1:0
Kafr Kasim
Hapoel Rišon LeZion
0:1
Makabi Ahi Nazaret
Makabi Bnei Reineh
2:1
Hapoel Um El Fakem
Jermenija 1
Pjunik
1:0
Noa
Južna Afrika 1
Supersport Junajted
2:1
TS Galaksi
Kenija 1
Vazito
0:2
KCB
Kipar 1
APOEL
3:0
AEL Limasol
Apolon Limasol
3:0
Doksa Katokopia
PAEEK
0:0
Olimpijakos Nikozija
Kipar 2
Olimpijada Limpion
0:1
Ermis Aradipos
Kolumbija 2, 2.deo Plej of
Bogota
1:4
Fortaleza Zipakira
Kuvajt, Fed Kup gr.
Al Arabi
3:1
Kazma
Al Šabab Kuvajt
1:2
Burgan
Kadšia
2:4
Al Naser
Kuvajt Klub
0:0
Al Salmija
Litvanija 1
Riteriai
1:2
Panevežis
Luksemburg 1
Rodanž 91
0:1
Progres Niderkorn
Svift Hesperanž
7:0
Ham Benfika
Mađarska 1
MTK
0:3
Ðirmot
Meksiko 1 Apertura
Atlas
2:0
Keretaro
Pumas UNAM
0:3
Santos Laguna
Moldavija 1
Milsami
1:3
Petrokub
Sfintul George
1:0
Balti
Nemačka 1
Majnc 05
1:1
Bor. Menhengladbah
Nemačka 2
Holštajn Kil
2:1
Dinamo Drezden
Nirnberg
1:2
Verder
Nemačka 4 (Bajern)
Vaker Burghauzen
1:4
Unterhahing
Nemačka 4 (Jugozapad)
Frankfurt 1899
1:3
Homburg
1
2
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
04.05.2024.
03.05.2024.
02.05.2024.
01.05.2024.
30.04.2024.
29.04.2024.
28.04.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno