Belorusija, Belarusbank Vysshaya Liga

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
17.06. (Čet) 15:00 Minsk-Energetik-BGU 2.52 3.39 2.58 1.94 1.78 (9)
17.06. (Čet) 17:00 Neman-Slavija Mozir 1.65 3.74 4.78 1.92 1.80 (9)
18.06. (Pet) 15:00 Sluck-Šahtjor Soligorsk 7.73 4.27 1.39 1.77 1.95 (9)
18.06. (Pet) 17:00 Dinamo Brest-Smorgon 1.36 4.51 8.13 1.95 1.78 (9)
19.06. (Sub) 11:45 Vitebsk-Ruh Brest 3.46 3.10 2.12 1.59 2.22 (9)
19.06. (Sub) 13:45 Gomelj-Isloč 1.65 3.99 4.46 2.36 1.53 (9)
19.06. (Sub) 15:45 Torpedo BelAZ-Sputnjik Rečica 1.19 6.26 12.02 2.38 1.52 (9)
19.06. (Sub) 17:45 Dinamo Minsk-BATE 2.68 3.20 2.54 1.68 2.07 (9)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Šahtjor Soligorsk 12 12 0 0 27 : 5 (+22) 36
2 BATE 12 9 2 1 26 : 10 (+16) 29
3 Ruh Brest 12 7 3 2 22 : 11 (+11) 24
4 Dinamo Minsk 12 7 2 3 21 : 7 (+14) 23
5 Gomelj 12 6 3 3 25 : 13 (+12) 21
6 Dinamo Brest 12 4 6 2 12 : 6 (+6) 18
7 Vitebsk 12 4 6 2 14 : 8 (+6) 18
8 Minsk 12 4 4 4 17 : 21 (-4) 16
9 Torpedo BelAZ 12 4 3 5 12 : 18 (-6) 15
10 Energetik-BGU 12 4 3 5 14 : 14 (0) 15
11 Isloč 12 4 2 6 17 : 21 (-4) 14
12 Sluck 12 2 5 5 11 : 18 (-7) 11
13 Slavija Mozir 12 2 2 8 12 : 22 (-10) 8
14 Neman 12 1 4 7 8 : 18 (-10) 7
15 Smorgon 12 1 2 9 5 : 28 (-23) 5
16 Sputnjik Rečica 12 1 1 10 6 : 29 (-23) 4
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu konferencija
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Šahtjor Soligorsk 8 8 0 0 20 : 2 24 4 4 0 0 7 : 3 12
2. BATE 8 8 0 0 20 : 6 24 4 1 2 1 6 : 4 5
3. Ruh Brest 7 5 2 0 15 : 2 17 5 2 1 2 7 : 9 7
4. Dinamo Minsk 6 4 0 2 9 : 3 12 6 3 2 1 12 : 4 11
5. Gomelj 5 4 1 0 14 : 2 13 7 2 2 3 11 : 11 8
6. Dinamo Brest 5 1 3 1 2 : 2 6 7 3 3 1 10 : 4 12
7. Vitebsk 5 2 3 0 8 : 2 9 7 2 3 2 6 : 6 9
8. Minsk 5 1 3 1 9 : 10 6 7 3 1 3 8 : 11 10
9. Torpedo BelAZ 5 2 1 2 6 : 7 7 7 2 2 3 6 : 11 8
10. Energetik-BGU 7 3 2 2 10 : 7 11 5 1 1 3 4 : 7 4
11. Isloč 7 2 1 4 6 : 10 7 5 2 1 2 11 : 11 7
12. Sluck 5 2 3 0 8 : 5 9 7 0 2 5 3 : 13 2
13. Slavija Mozir 7 1 2 4 8 : 12 5 5 1 0 4 4 : 10 3
14. Neman 6 0 2 4 4 : 9 2 6 1 2 3 4 : 9 5
15. Smorgon 4 1 1 2 4 : 6 4 8 0 1 7 1 : 22 1
16. Sputnjik Rečica 6 0 0 6 2 : 19 0 6 1 1 4 4 : 10 4
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno