Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Belorusija, Belarusbank Vysshaya Liga

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
20.07. (Pet) 11:45 Neman-Sluck 2.37 3.07 2.90 1.63 2.12 (6)
20.07. (Pet) 13:45 BATE-Minsk 1.38 4.30 8.58 1.91 1.85 (6)
21.07. (Sub) 07:00 Luč Minsk-Dinamo Brest 5.84 3.91 1.49 2.26 1.56 (5)
21.07. (Sub) 09:30 Gomelj-Dnjepar Mogilev 1.93 3.06 3.94 1.70 2.00 (5)
21.07. (Sub) 11:30 Gorodeja-Torpedo Minsk 2.14 3.16 3.20 1.67 2.07 (6)
22.07. (Ned) 09:30 Isloč-Dinamo Minsk 7.48 4.26 1.36 1.66 2.06 (5)
22.07. (Ned) 11:30 Šahtjor Soligorsk-Vitebsk 1.91 3.22 3.82 1.70 2.00 (5)
23.07. (Pon) 12:00 Smoleviči-Torpedo BelAZ 3.59 3.28 1.93 1.65 2.07 (5)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 BATE 16 13 2 1 28 : 10 (+18) 41
2 Vitebsk 16 10 4 2 25 : 10 (+15) 34
3 Dinamo Minsk 15 10 4 1 20 : 7 (+13) 34
4 Šahtjor Soligorsk 16 9 5 2 19 : 6 (+13) 32
5 Sluck 16 8 3 5 18 : 11 (+7) 27
6 Dinamo Brest 16 6 7 3 28 : 20 (+8) 25
7 Neman 16 7 4 5 17 : 18 (-1) 25
8 Torpedo BelAZ 15 7 3 5 15 : 11 (+4) 24
9 Isloč 16 3 8 5 9 : 14 (-5) 17
10 Minsk 16 3 6 7 18 : 20 (-2) 15
11 Smoleviči 16 3 5 8 13 : 17 (-4) 14
12 Gomelj 16 3 4 9 7 : 21 (-14) 13
13 Dnjepar Mogilev 16 2 5 9 9 : 21 (-12) 11
14 Gorodeja 16 2 5 9 11 : 22 (-11) 11
15 Torpedo Minsk 16 2 5 9 7 : 20 (-13) 11
16 Luč Minsk 16 2 4 10 12 : 28 (-16) 10
Krumkači Minsk je 19.03.2018. isključen iz takmičenja, zbog dugova prema igračima. Umesto njih u ligi će igrati Torpedo Minsk (trećeplasirana ekipa u 2.ligi u prošloj sezoni).

1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto i Dinamo Brest (pobednik Kupa) - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. BATE 8 6 2 0 14 : 3 20 8 7 0 1 14 : 7 21
2. Vitebsk 8 7 0 1 15 : 3 21 8 3 4 1 10 : 7 13
3. Dinamo Minsk 9 5 3 1 9 : 5 18 6 5 1 0 11 : 2 16
4. Šahtjor Soligorsk 8 6 1 1 12 : 2 19 8 3 4 1 7 : 4 13
5. Sluck 7 3 2 2 9 : 4 11 9 5 1 3 9 : 7 16
6. Dinamo Brest 8 4 3 1 16 : 11 15 8 2 4 2 12 : 9 10
7. Neman 8 2 3 3 7 : 9 9 8 5 1 2 10 : 9 16
8. Torpedo BelAZ 7 6 0 1 9 : 3 18 8 1 3 4 6 : 8 6
9. Isloč 8 1 4 3 4 : 6 7 8 2 4 2 5 : 8 10
10. Minsk 8 2 2 4 12 : 12 8 8 1 4 3 6 : 8 7
11. Smoleviči 8 2 3 3 9 : 10 9 8 1 2 5 4 : 7 5
12. Gomelj 8 1 3 4 2 : 12 6 8 2 1 5 5 : 9 7
13. Dnjepar Mogilev 8 1 3 4 4 : 7 6 8 1 2 5 5 : 14 5
14. Gorodeja 8 1 3 4 6 : 10 6 8 1 2 5 5 : 12 5
15. Torpedo Minsk 7 1 3 3 3 : 5 6 9 1 2 6 4 : 15 5
16. Luč Minsk 9 1 2 6 7 : 16 5 7 1 2 4 5 : 12 5
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno