Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Belorusija, Belarusbank Vysshaya Liga

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
03.07. (Pet) 16:00 Smoleviči-Dinamo Brest 3.31 3.42 2.23 2.04 1.70 (9)
04.07. (Sub) 13:00 BATE-Energetik-BGU 1.39 4.31 7.41 1.96 1.79 (11)
04.07. (Sub) 15:00 Gorodeja-Vitebsk 3.51 3.00 2.15 1.47 2.51 (11)
04.07. (Sub) 17:00 Neman-Isloč 2.39 3.03 2.92 1.57 2.29 (10)
05.07. (Ned) 13:00 Minsk-Belšina Bobruisk 1.87 3.24 4.12 1.58 2.28 (10)
05.07. (Ned) 15:00 Torpedo BelAZ-Šahtjor Soligorsk 5.21 3.45 1.65 1.65 2.16 (10)
05.07. (Ned) 17:00 Ruh Brest-Dinamo Minsk 3.87 3.24 1.92 1.68 2.09 (10)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 BATE 15 9 3 3 29 : 16 (+13) 30
2 Šahtjor Soligorsk 15 7 6 2 21 : 7 (+14) 27
3 Neman 14 8 2 4 21 : 13 (+8) 26
4 Torpedo BelAZ 15 7 5 3 19 : 14 (+5) 26
5 Energetik-BGU 15 8 2 5 22 : 15 (+7) 26
6 Dinamo Brest 15 8 1 6 28 : 17 (+11) 25
7 Dinamo Minsk 15 7 2 6 20 : 12 (+8) 23
8 Isloč 15 7 2 6 18 : 19 (-1) 23
9 Slavija Mozir 16 6 3 7 20 : 28 (-8) 21
10 Vitebsk 15 5 6 4 15 : 16 (-1) 21
11 Ruh Brest 15 4 7 4 14 : 13 (+1) 19
12 Sluck 16 5 3 8 19 : 26 (-7) 18
13 Gorodeja 15 4 3 8 12 : 22 (-10) 15
14 Minsk 13 4 2 7 15 : 25 (-10) 14
15 Smoleviči 14 2 4 8 14 : 22 (-8) 10
16 Belšina Bobruisk 15 1 3 11 10 : 32 (-22) 6
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu konferencija
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. BATE 7 4 2 1 10 : 5 14 8 5 1 2 19 : 11 16
2. Šahtjor Soligorsk 8 4 2 2 13 : 4 14 7 3 4 0 8 : 3 13
3. Neman 7 5 1 1 14 : 6 16 7 3 1 3 7 : 7 10
4. Torpedo BelAZ 7 5 1 1 9 : 4 16 8 2 4 2 10 : 10 10
5. Energetik-BGU 7 4 1 2 15 : 7 13 8 4 1 3 7 : 8 13
6. Dinamo Brest 8 4 1 3 17 : 12 13 7 4 0 3 11 : 5 12
7. Dinamo Minsk 8 4 1 3 7 : 4 13 7 3 1 3 13 : 8 10
8. Isloč 9 5 2 2 14 : 10 17 6 2 0 4 4 : 9 6
9. Slavija Mozir 8 3 3 2 10 : 10 12 8 3 0 5 10 : 18 9
10. Vitebsk 7 3 3 1 8 : 6 12 8 2 3 3 7 : 10 9
11. Ruh Brest 7 2 2 3 6 : 7 8 8 2 5 1 8 : 6 11
12. Sluck 8 2 3 3 10 : 10 9 8 3 0 5 9 : 16 9
13. Gorodeja 7 2 1 4 5 : 9 7 8 2 2 4 7 : 13 8
14. Minsk 6 2 1 3 7 : 12 7 7 2 1 4 8 : 13 7
15. Smoleviči 7 2 1 4 10 : 13 7 7 0 3 4 4 : 9 3
16. Belšina Bobruisk 8 0 2 6 5 : 18 2 7 1 1 5 5 : 14 4
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno