Belorusija, Belarusbank Vysshaya Liga

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
03.04. (Pet) 14:00 Belšina Bobruisk-Gorodeja 2.40 2.97 3.02 1.49 2.45 (9)
03.04. (Pet) 16:00 Dinamo Minsk-Torpedo BelAZ 2.04 3.09 3.71 1.51 2.39 (9)
04.04. (Sub) 12:30 Šahtjor Soligorsk-Neman 1.40 4.11 7.79 1.67 2.09 (9)
04.04. (Sub) 14:30 BATE-Ruh Brest 1.35 4.57 8.59 1.95 1.78 (9)
04.04. (Sub) 16:30 Dinamo Brest-Slavija Mozir 1.35 4.43 8.52 1.81 1.92 (9)
05.04. (Ned) 11:00 Energetik-BGU-Minsk 2.84 3.22 2.35 1.89 1.83 (9)
05.04. (Ned) 13:00 Vitebsk-Smoleviči 2.31 2.92 3.19 1.46 2.58 (9)
05.04. (Ned) 15:00 Isloč-Sluck 1.82 3.18 4.42 1.46 2.53 (9)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Minsk 2 2 0 0 6 : 3 (+3) 6
2 Energetik-BGU 2 2 0 0 4 : 1 (+3) 6
3 Isloč 2 2 0 0 2 : 0 (+2) 6
4 Torpedo BelAZ 2 2 0 0 2 : 0 (+2) 6
5 Dinamo Brest 2 1 1 0 2 : 1 (+1) 4
6 Sluck 2 1 0 1 3 : 2 (+1) 3
7 Neman 2 1 0 1 2 : 1 (+1) 3
8 Šahtjor Soligorsk 2 1 0 1 2 : 1 (+1) 3
9 Ruh Brest 2 1 0 1 1 : 1 (0) 3
10 Slavija Mozir 2 1 0 1 3 : 4 (-1) 3
11 Vitebsk 2 1 0 1 1 : 2 (-1) 3
12 Smoleviči 2 0 1 1 1 : 2 (-1) 1
13 Dinamo Minsk 2 0 0 2 2 : 4 (-2) 0
14 BATE 2 0 0 2 2 : 5 (-3) 0
15 Belšina Bobruisk 2 0 0 2 1 : 4 (-3) 0
16 Gorodeja 2 0 0 2 0 : 3 (-3) 0
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu konferencija
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Minsk 1 1 0 0 3 : 2 3 1 1 0 0 3 : 1 3
2. Energetik-BGU 1 1 0 0 3 : 1 3 1 1 0 0 1 : 0 3
3. Isloč 2 2 0 0 2 : 0 6 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Torpedo BelAZ 1 1 0 0 1 : 0 3 1 1 0 0 1 : 0 3
5. Dinamo Brest 1 0 1 0 1 : 1 1 1 1 0 0 1 : 0 3
6. Sluck 2 1 0 1 3 : 2 3 0 0 0 0 0 : 0 0
7. Neman 1 1 0 0 2 : 0 3 1 0 0 1 0 : 1 0
8. Šahtjor Soligorsk 1 0 0 1 0 : 1 0 1 1 0 0 2 : 0 3
9. Ruh Brest 1 0 0 1 0 : 1 0 1 1 0 0 1 : 0 3
10. Slavija Mozir 1 1 0 0 2 : 1 3 1 0 0 1 1 : 3 0
11. Vitebsk 1 1 0 0 1 : 0 3 1 0 0 1 0 : 2 0
12. Smoleviči 0 0 0 0 0 : 0 0 2 0 1 1 1 : 2 1
13. Dinamo Minsk 1 0 0 1 0 : 1 0 1 0 0 1 2 : 3 0
14. BATE 0 0 0 0 0 : 0 0 2 0 0 2 2 : 5 0
15. Belšina Bobruisk 1 0 0 1 1 : 3 0 1 0 0 1 0 : 1 0
16. Gorodeja 1 0 0 1 0 : 2 0 1 0 0 1 0 : 1 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno