Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Belorusija, Belarusbank Vysshaya Liga

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
07.10. (Pet) 16:00 Dinamo Brest-Dnjepar Mogilev 1.59 3.87 5.07 2.00 1.73 (6)
08.10. (Sub) 11:00 Sluck-BATE 4.97 3.79 1.62 2.06 1.68 (6)
08.10. (Sub) 13:00 Torpedo BelAZ-Gomelj 1.99 3.24 3.54 1.68 2.06 (6)
08.10. (Sub) 15:30 Vitebsk-Dinamo Minsk 4.60 3.51 1.71 1.77 1.96 (6)
08.10. (Sub) 17:30 Šahtjor Soligorsk-Minsk 1.36 4.51 8.18 2.06 1.68 (6)
09.10. (Ned) 10:30 Energetik-BGU-Arsenal Džeržinsk 1.29 4.95 9.34 2.02 1.72 (6)
09.10. (Ned) 12:30 Isloč-Belšina Bobruisk 1.79 3.61 3.93 1.97 1.74 (6)
09.10. (Ned) 14:30 Neman-Slavija Mozir 1.69 3.78 4.28 2.12 1.66 (6)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Dinamo Minsk 22 13 7 2 35 : 16 (+19) 46
2 Energetik-BGU 22 13 6 3 37 : 18 (+19) 45
3 Šahtjor Soligorsk 22 13 4 5 36 : 14 (+22) 43
4 BATE 23 11 9 3 38 : 17 (+21) 42
5 Isloč 23 12 4 7 38 : 27 (+11) 40
6 Torpedo BelAZ 23 10 6 7 30 : 24 (+6) 36
7 Minsk 23 10 5 8 35 : 35 (0) 35
8 Gomelj 23 10 4 9 28 : 28 (0) 34
9 Neman 23 6 12 5 30 : 30 (0) 30
10 Slavija Mozir 23 8 5 10 31 : 35 (-4) 29
11 Sluck 23 6 8 9 24 : 33 (-9) 26
12 Belšina Bobruisk 23 5 10 8 31 : 35 (-4) 25
13 Dinamo Brest 22 4 7 11 19 : 32 (-13) 19
14 Vitebsk 23 4 7 12 22 : 34 (-12) 19
15 Arsenal Džeržinsk 23 3 5 15 15 : 36 (-21) 14
16 Dnjepar Mogilev 23 3 3 17 21 : 56 (-35) 12
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu konferencija
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Dinamo Minsk 11 5 5 1 18 : 8 20 11 8 2 1 17 : 8 26
2. Energetik-BGU 11 5 4 2 18 : 8 19 11 8 2 1 19 : 10 26
3. Šahtjor Soligorsk 10 6 1 3 13 : 6 19 12 7 3 2 23 : 8 24
4. BATE 12 5 4 3 19 : 12 19 11 6 5 0 19 : 5 23
5. Isloč 11 4 3 4 16 : 15 15 12 8 1 3 22 : 12 25
6. Torpedo BelAZ 11 4 4 3 17 : 12 16 12 6 2 4 13 : 12 20
7. Minsk 12 7 2 3 17 : 14 23 11 3 3 5 18 : 21 12
8. Gomelj 12 6 0 6 13 : 15 18 11 4 4 3 15 : 13 16
9. Neman 11 5 4 2 15 : 12 19 12 1 8 3 15 : 18 11
10. Slavija Mozir 12 3 3 6 15 : 19 12 11 5 2 4 16 : 16 17
11. Sluck 11 3 4 4 13 : 16 13 12 3 4 5 11 : 17 13
12. Belšina Bobruisk 12 2 4 6 11 : 19 10 11 3 6 2 20 : 16 15
13. Dinamo Brest 11 1 5 5 10 : 17 8 11 3 2 6 9 : 15 11
14. Vitebsk 11 2 5 4 12 : 16 11 12 2 2 8 10 : 18 8
15. Arsenal Džeržinsk 12 2 3 7 10 : 18 9 11 1 2 8 5 : 18 5
16. Dnjepar Mogilev 12 3 0 9 13 : 33 9 11 0 3 8 8 : 23 3
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno