Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Belorusija, Belarusbank Vysshaya Liga

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
26.04. (Pet) 15:30 Vitebsk-BATE 3.29 3.12 2.18 1.66 2.11 (5)
26.04. (Pet) 17:30 Dinamo Brest-Naftan 1.38 4.36 7.76 1.91 1.81 (5)
27.04. (Sub) 13:00 Isloč-Neman 4.13 3.20 1.88 1.54 2.32 (5)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Slavija Mozir 5 4 1 0 11 : 5 (+6) 13
2 Neman 5 4 0 1 8 : 4 (+4) 12
3 Dinamo Brest 5 3 2 0 13 : 3 (+10) 11
4 Torpedo BelAZ 5 3 1 1 4 : 1 (+3) 10
5 Dinamo Minsk 5 2 3 0 8 : 2 (+6) 9
6 Arsenal Džeržinsk 5 2 2 1 5 : 2 (+3) 8
7 Vitebsk 5 2 1 2 6 : 5 (+1) 7
8 Gomelj 5 1 2 2 8 : 8 (0) 5
9 Isloč 5 1 2 2 5 : 6 (-1) 5
10 BATE 5 1 2 2 3 : 6 (-3) 5
11 Dnjepar Mogilev 5 1 2 2 2 : 5 (-3) 5
12 Smorgon 5 1 2 2 7 : 14 (-7) 5
13 Naftan 5 0 4 1 5 : 6 (-1) 4
14 Minsk 5 0 2 3 3 : 8 (-5) 2
15 Sluck 5 0 1 4 2 : 8 (-6) 1
16 Šahtjor Soligorsk (-20) 5 1 1 3 2 : 9 (-7) -16
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2-3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu konferencija
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Slavija Mozir 3 2 1 0 5 : 2 7 2 2 0 0 6 : 3 6
2. Neman 3 2 0 1 3 : 2 6 2 2 0 0 5 : 2 6
3. Dinamo Brest 2 2 0 0 7 : 1 6 3 1 2 0 6 : 2 5
4. Torpedo BelAZ 2 2 0 0 3 : 0 6 3 1 1 1 1 : 1 4
5. Dinamo Minsk 3 1 2 0 7 : 2 5 2 1 1 0 1 : 0 4
6. Arsenal Džeržinsk 3 1 1 1 3 : 2 4 2 1 1 0 2 : 0 4
7. Vitebsk 2 1 0 1 4 : 3 3 3 1 1 1 2 : 2 4
8. Gomelj 2 0 0 2 2 : 4 0 3 1 2 0 6 : 4 5
9. Isloč 3 0 2 1 1 : 3 2 2 1 0 1 4 : 3 3
10. BATE 2 0 1 1 2 : 4 1 3 1 1 1 1 : 2 4
11. Dnjepar Mogilev 2 0 1 1 0 : 2 1 3 1 1 1 2 : 3 4
12. Smorgon 1 0 1 0 2 : 2 1 4 1 1 2 5 : 12 4
13. Naftan 2 0 2 0 1 : 1 2 3 0 2 1 4 : 5 2
14. Minsk 4 0 2 2 3 : 5 2 1 0 0 1 0 : 3 0
15. Sluck 3 0 1 2 2 : 5 1 2 0 0 2 0 : 3 0
16. Šahtjor Soligorsk (-20) 3 1 0 2 2 : 7 3 2 0 1 1 0 : 2 1
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno