Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Belorusija, Belarusbank Vysshaya Liga

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
22.09. (Ned) 11:00 Energetik-BGU-Isloč 4.52 3.89 1.60 2.18 1.61 (11)
22.09. (Ned) 14:00 Gomelj-Dinamo Minsk 3.65 3.42 1.85 2.08 1.67 (11)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Dinamo Brest 21 17 3 1 54 : 15 (+39) 54
2 Šahtjor Soligorsk 20 16 1 3 43 : 13 (+30) 49
3 BATE 19 15 1 3 40 : 11 (+29) 46
4 Dinamo Minsk 20 13 1 6 32 : 21 (+11) 40
5 Torpedo BelAZ 22 11 5 6 31 : 24 (+7) 38
6 Isloč 21 10 4 7 29 : 24 (+5) 34
7 Gorodeja 21 8 6 7 22 : 23 (-1) 30
8 Neman 22 7 5 10 21 : 31 (-10) 26
9 Sluck 22 7 5 10 22 : 36 (-14) 26
10 Minsk 22 5 8 9 27 : 34 (-7) 23
11 Slavija Mozir 20 6 5 9 23 : 29 (-6) 23
12 Vitebsk 21 5 6 10 18 : 30 (-12) 21
13 Gomelj 21 4 6 11 33 : 39 (-6) 18
14 Energetik-BGU 21 3 7 11 29 : 54 (-25) 16
15 Dnjepar Mogilev 21 4 4 13 20 : 31 (-11) 16
16 Torpedo Minsk 20 1 3 16 4 : 33 (-29) 6
Torpedo Minsk je nakon 15. kola odustao od daljeg takmičenja. Preostale utakmice su registrovane službenim rezultatima.

1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Dinamo Brest 10 8 1 1 35 : 8 25 11 9 2 0 19 : 7 29
2. Šahtjor Soligorsk 11 9 1 1 28 : 8 28 9 7 0 2 15 : 5 21
3. BATE 11 10 0 1 27 : 5 30 8 5 1 2 13 : 6 16
4. Dinamo Minsk 11 8 0 3 21 : 11 24 9 5 1 3 11 : 10 16
5. Torpedo BelAZ 11 5 4 2 13 : 9 19 11 6 1 4 18 : 15 19
6. Isloč 11 8 1 2 17 : 5 25 10 2 3 5 12 : 19 9
7. Gorodeja 10 5 2 3 12 : 12 17 11 3 4 4 10 : 11 13
8. Neman 11 2 4 5 5 : 11 10 11 5 1 5 16 : 20 16
9. Sluck 11 4 2 5 12 : 22 14 11 3 3 5 10 : 14 12
10. Minsk 11 5 4 2 15 : 13 19 11 0 4 7 12 : 21 4
11. Slavija Mozir 9 3 2 4 14 : 15 11 11 3 3 5 9 : 14 12
12. Vitebsk 11 3 4 4 12 : 13 13 10 2 2 6 6 : 17 8
13. Gomelj 10 1 3 6 15 : 19 6 11 3 3 5 18 : 20 12
14. Energetik-BGU 10 1 4 5 11 : 19 7 11 2 3 6 18 : 35 9
15. Dnjepar Mogilev 10 3 2 5 12 : 13 11 11 1 2 8 8 : 18 5
16. Torpedo Minsk 9 1 1 7 2 : 14 4 11 0 2 9 2 : 19 2
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno