POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Oktagonbet
Betting & gambling revolution
vesti91.com
Najnovije sportske vesti iz srpskih medija
livescore91.com
Pratite svoj omiljeni mali klub uživo
Po takmičenju
Sv. Prvenstvo
(1)
Evropa
(12)
Španija
(33)
Engleska
(125)
Nemačka
(32)
Italija
(33)
Francuska
(34)
Alžir
(3)
Argentina
(28)
Australija
(6)
Austrija
(16)
Azerbejdžan
(1)
Belgija
(1)
Brazil
(12)
Bugarska
(19)
Češka
(10)
Čile
(9)
Ekvador
(9)
EP do 21
(16)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(15)
Gana
(1)
Grčka
(8)
Holandija
(21)
Hrvatska
(1)
Irska
(3)
Jamajka
(6)
Japan
(30)
Južna Koreja
(4)
Katar
(5)
Kina
(8)
Kipar
(2)
Kolumbija
(13)
KONKAKAF Liga Nacija
(4)
Kup Amerike
(6)
Mađarska
(15)
Meksiko
(17)
Poljska
(9)
Portugalija
(10)
Prijateljski (kl.)
(3)
Prijateljski (r)
(24)
Rumunija
(6)
Rusija
(22)
SAD
(24)
Severna Irska
(5)
Škotska
(21)
Slovačka
(6)
Slovenija
(6)
Švajcarska
(6)
Švedska
(16)
Turska
(10)
UEFA Liga Nacija
(1)
Ukrajina
(13)
Urugvaj
(5)
Venecuela
(3)
Rezultati po danu
<
03.12.2021. (Petak)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
Albanija 1
Lači
5:0
Dinamo Tirana
Teuta
1:1
Vlaznija
Alžir 1
RC Relizane
1:1
CS Konstantin
Vidad Tlemsen
0:2
Olimpik de Medea
Arapski Kup - po grupama
Bahrein
0:0
Irak
Igrano u Kataru.
Mauritanija
0:1
Ujedinjeni Arapski Emirati
Igrano u Kataru.
Oman
1:2
Katar
Igrano u Kataru.
Sirija
2:0
Tunis
Igrano u Kataru.
Argentina 1
Kolon
3:0
Atletiko Tukuman
Sentral Kordoba Santjago del Estero
2:0
Union Santa Fe
Australija 1
Velington Feniks
0:2
Vestern Sidnej Vonderers
Belgija 1
Sent Truden
1:2
Union San Žil
Belgija 2
Dajnce
3:0
Ekscelzior Virton
Bolivija 1
Real Tomajapo
0:0
Strongest
Bosna i Hercegovina 1
Zrinjski
6:2
Leotar
Brazil 1
Atletiko Paranaense
1:0
Kujaba
Šapekoense
0:1
Atletiko Gojaniense
Sport Resife
1:1
Flamengo
Burundi 1
Rojal de Muramvija
0:3
Les Krokos
Danska 2 - 1.deo
Fredericija
0:2
Horsens
Hobro
1:2
Helsinger
Engleska 2
Fulam
1:1
Bornmaut
Engleska, Kup
2.kolo
Gejtshed
0:2
Čarlton Atletik
Roteram Jun.
1:0
Stokport Kaunti
Francuska 2
Ajačio
0:0
Valensijen
Amijen
3:0
Dankerk
Avan Gengan
3:2
Dižon
Grenobl Fut 38
1:2
Avr
Kvevili
2:1
Nansi Loren
Pariz
1:0
Bastija
Rodez
1:0
Nim Olimpik
Sošo Monbeliar
2:1
Po
Francuska 3
Bastija-Borgo
1:0
Le Man
Bulonj
1:2
Laval
Orlean
0:1
Set 34
Red Star
2:1
Burž Peron
Šambli
2:2
Sedan Arden
Viljefranš
1:0
Kretej Lusitanos
Gibraltar 1 - 1.deo
Lajnks FK
6:2
Evropa Point
Gruzija 1
Dinamo Batumi
2:2
Dila Gori
Holandija 1
Groningen
1:1
PEC Cvole
Holandija 2
Almere Siti
2:0
Ajndhoven
Den Boš
0:5
NAC Breda
Dordreht
2:5
Roda
Helmond Sport
1:1
Volendam
MVV Mastriht
1:1
TOP Os
Telstar
1:3
VVV Venlo
Hrvatska 2
Dinamo Zagreb II
1:0
Kustošija
Indija 1 - Superliga
Čenaijin
0:0
Ist Bengal
Indonezija 1
Persija
1:0
Persikabo 1973
Persik
2:0
Persita
PSIS
1:2
PSS
Italija 2
Peruđa
1:0
Vićenca
Izrael 2 - 1.deo
Agudat Sport Ašdod
0:0
Sekcija Nes Ciona
Beitar Tel Aviv Bat Jam
1:2
Hapoel Petah Tikva
Bnei Jehuda
0:0
Makabi Ahi Nazaret
Hapoel Afula
1:2
Hapoel Ranana
Hapoel Kfar Saba
1:2
Hapoel Um El Fakem
Hapoel Ramat Gan
0:1
Kafr Kasim
Hapoel Rišon LeZion
0:2
Hapoel Akre
Makabi Bnei Reineh
2:0
Hapoel Nir Ramat HaŠaron
Jermenija 1
Urartu
0:0
Ararat Jermenija
Južna Afrika 2
Platinum Siti Rovers
0:1
Kejp Taun Ol Stars
Kina 2 - 2.deo
Ksinjiang Tianšan Leopard
0:3
Heilđiang Ajs Siti
Đangsi Beidamen
2:2
BIT Beidžing
Kipar 1
Aris Limasol
1:0
Olimpijakos Nikozija
Kipar 2
Onsilos Sotira
1:0
Ahironas Liopetriou
Kolumbija, 2.deo Plej of
Miljonarios
3:0
Alijanca Petrolera
Kostarika 1 Apertura - Plej of
polufinale
Santos de Guapiles
3:2
Alahuelense
Kuvajt 1
Al Arabi
2:2
Al Salmija
Al Tadamon
2:1
Al Jarmuk
Mađarska 1
Pakš
2:3
Budapešt Honved
Meksiko 1 (Apertura) - Plej of
polufinale
Pumas UNAM
0:1
Atlas
Meksiko 2 (Apertura) - Plej of
četvrtfinale
Venados
0:2
Atlante
Nemačka 1
Union Berlin
2:1
RB Lajpcig
Nemačka 2
Darmštat 98
1:3
Fortuna 95 Dizeldorf
Verder
4:0
Erzgebirge Aue
Nemačka 3
Cvikau
1:2
Sarbriken
Nemačka 4 (Bajern)
Bajern Minhen II
2:0
Ilertisen
Nemačka 4 (Jugozapad)
1899 Hofenhajm II
2:0
Štutgart II
Astorija Valdorf
0:4
Štajnbah
Nemačka 4 (Severoistok)
Babelsberg 03
2:0
Tasmanija Berlin
Herta II
3:0
Germanija Halberštad
Karl Cajs Jena
2:0
Berlin Ankaraspor 07
Paragvaj 1 (Klausura)
Libertad
5:0
River Plata Asunsion
Poljska 1
Gornjik Zabže
3:1
Šlonsk Vroclav
Stal Mjelec
2:1
Visla Plock
Poljska 2
Miedž Legnica
2:0
GKS Tihi
Zaglebje Sosnovjec
5:0
Gornjik Polkovice
Portugalija 1
Benfika
1:3
Sporting Lisabon
Portimonense
0:3
Porto
Portugalija 3 1.deo
Anadia
2:1
Sao Žoao Ver
Orijental Dragon
0:0
Sporting Lisabon B
Rumunija 1 - 1.deo
Akademika Klinćeni
1:0
Dinamo Bukurešt
Rumunija 2 1.deo
Konkordija Čiajna
0:0
Hermanštad
Rusija 1
Zenit
2:2
Rostov
Salvador 1 Apertura Plej of
četvrtfinale
Čalatenango
0:0
FAS
Severna Irska 2 - 1.deo
Dandela
3:0
Belikler Komrejds
Njuri Siti
2:0
Anag Junajted
Škotska 2
Invernes Kaledonijen
1:0
Kilmarnok
1
2
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Crna Gora
Češka
Čile
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Mađarska
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Slovačka
Slovenija
Srbija
Sudan
Škotska
Španija
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
EP do 21
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Afrike
AFF Prvenstvo
Kup Azije
UEFA Liga Nacija
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Kup Amerike
Kup Okeanije
UNKAF Kup
Karipski Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Gold Kup
Finalisima
Arapski Kup
Sv. Prvenstvo
SP do 20
Olimpijske Igre
Kup Konfed.
Rezultati po danu
18.03.2024.
17.03.2024.
16.03.2024.
15.03.2024.
14.03.2024.
13.03.2024.
12.03.2024.
Penal 91
Kvote BIH kladionica
bezmotike.com
Prosečne kvote i statistika
Vijesti 91
Sportske vesti iz hrvatskih medija
UK Sport 91
Sportske vesti iz engleskih medija
18+ igrajte odgovorno