EP do 21, UEFA European Championship Hungary and Slovenia 2021 - Preliminary round Group Stage

Tabele: Glavna Golovi


Grupa 1

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Italija do 21 10 8 1 1 27 : 5 (+22) 25
2 Irska do 21 10 6 1 3 15 : 8 (+7) 19
3 Island do 21 9 6 0 3 16 : 12 (+4) 18
4 Švedska do 21 9 5 0 4 28 : 12 (+16) 15
5 Jermenija do 21 8 1 0 7 4 : 27 (-23) 3
6 Luksemburg do 21 10 1 0 9 3 : 29 (-26) 3
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Italija do 21 5 5 0 0 20 : 1 15 5 3 1 1 7 : 4 10
2. Irska do 21 5 3 1 1 9 : 3 10 5 3 0 2 6 : 5 9
3. Island do 21 5 4 0 1 12 : 3 12 4 2 0 2 4 : 9 6
4. Švedska do 21 5 4 0 1 23 : 3 12 4 1 0 3 5 : 9 3
5. Jermenija do 21 3 1 0 2 2 : 2 3 5 0 0 5 2 : 25 0
6. Luksemburg do 21 5 1 0 4 3 : 12 3 5 0 0 5 0 : 17 0

Grupa 2

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Francuska do 21 10 9 0 1 32 : 10 (+22) 27
2 Švajcarska do 21 10 9 0 1 26 : 8 (+18) 27
3 Gruzija do 21 10 5 0 5 17 : 14 (+3) 15
4 Slovačka do 21 10 4 0 6 22 : 21 (+1) 12
5 Azerbejdžan do 21 10 2 0 8 6 : 18 (-12) 6
6 Lihtenštajn do 21 10 1 0 9 3 : 35 (-32) 3
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Francuska do 21 5 5 0 0 17 : 3 15 5 4 0 1 15 : 7 12
2. Švajcarska do 21 5 5 0 0 14 : 4 15 5 4 0 1 12 : 4 12
3. Gruzija do 21 5 3 0 2 7 : 6 9 5 2 0 3 10 : 8 6
4. Slovačka do 21 5 3 0 2 15 : 10 9 5 1 0 4 7 : 11 3
5. Azerbejdžan do 21 5 2 0 3 4 : 7 6 5 0 0 5 2 : 11 0
6. Lihtenštajn do 21 5 1 0 4 3 : 16 3 5 0 0 5 0 : 19 0

Grupa 3

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Engleska do 21 10 9 1 0 34 : 9 (+25) 28
2 Austrija do 21 10 6 0 4 24 : 16 (+8) 18
3 Albanija do 21 10 4 2 4 16 : 21 (-5) 14
4 Turska do 21 10 4 1 5 15 : 18 (-3) 13
5 Kosovo do 21 10 3 0 7 9 : 20 (-11) 9
6 Andora do 21 10 1 2 7 10 : 24 (-14) 5
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Engleska do 21 5 5 0 0 17 : 3 15 5 4 1 0 17 : 6 13
2. Austrija do 21 5 3 0 2 13 : 7 9 5 3 0 2 11 : 9 9
3. Albanija do 21 5 2 0 3 6 : 11 6 5 2 2 1 10 : 10 8
4. Turska do 21 5 3 1 1 11 : 7 10 5 1 0 4 4 : 11 3
5. Kosovo do 21 5 2 0 3 4 : 9 6 5 1 0 4 5 : 11 3
6. Andora do 21 5 1 2 2 8 : 12 5 5 0 0 5 2 : 12 0

Grupa 4

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Češka do 21 10 6 3 1 20 : 4 (+16) 21
2 Hrvatska do 21 10 6 2 2 37 : 7 (+30) 20
3 Škotska do 21 10 5 3 2 16 : 5 (+11) 18
4 Grčka do 21 10 5 1 4 10 : 11 (-1) 16
5 Litvanija do 21 10 3 1 6 9 : 15 (-6) 10
6 San Marino do 21 10 0 0 10 0 : 50 (-50) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Češka do 21 5 2 3 0 9 : 1 9 5 4 0 1 11 : 3 12
2. Hrvatska do 21 5 3 0 2 24 : 4 9 5 3 2 0 13 : 3 11
3. Škotska do 21 5 2 2 1 6 : 3 8 5 3 1 1 10 : 2 10
4. Grčka do 21 5 3 0 2 7 : 3 9 5 2 1 2 3 : 8 7
5. Litvanija do 21 5 2 0 3 6 : 5 6 5 1 1 3 3 : 10 4
6. San Marino do 21 5 0 0 5 0 : 24 0 5 0 0 5 0 : 26 0

Grupa 5

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Rusija do 21 10 7 2 1 22 : 4 (+18) 23
2 Poljska do 21 10 6 2 2 19 : 8 (+11) 20
3 Bugarska do 21 10 5 3 2 14 : 5 (+9) 18
4 Srbija do 21 10 3 3 4 12 : 9 (+3) 12
5 Estonija do 21 10 1 2 7 3 : 34 (-31) 5
6 Letonija do 21 10 0 4 6 7 : 17 (-10) 4
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Rusija do 21 5 4 1 0 11 : 2 13 5 3 1 1 11 : 2 10
2. Poljska do 21 5 4 1 0 10 : 2 13 5 2 1 2 9 : 6 7
3. Bugarska do 21 5 3 1 1 7 : 1 10 5 2 2 1 7 : 4 8
4. Srbija do 21 5 2 1 2 9 : 5 7 5 1 2 2 3 : 4 5
5. Estonija do 21 5 1 1 3 2 : 16 4 5 0 1 4 1 : 18 1
6. Letonija do 21 5 0 3 2 4 : 8 3 5 0 1 4 3 : 9 1

Grupa 6

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Španija do 21 10 9 1 0 20 : 1 (+19) 28
2 Severna Makedonija do 21 10 5 3 2 20 : 12 (+8) 18
3 Izrael do 21 10 3 4 3 12 : 14 (-2) 13
4 Kazahstan do 21 10 3 1 6 12 : 21 (-9) 10
5 Farska Ostrva do 21 10 3 0 7 11 : 25 (-14) 9
6 Crna Gora do 21 10 2 1 7 11 : 13 (-2) 7
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Španija do 21 5 5 0 0 13 : 0 15 5 4 1 0 7 : 1 13
2. Severna Makedonija do 21 5 2 2 1 11 : 5 8 5 3 1 1 9 : 7 10
3. Izrael do 21 5 1 3 1 6 : 5 6 5 2 1 2 6 : 9 7
4. Kazahstan do 21 5 0 0 5 4 : 14 0 5 3 1 1 8 : 7 10
5. Farska Ostrva do 21 5 2 0 3 6 : 8 6 5 1 0 4 5 : 17 3
6. Crna Gora do 21 5 1 0 4 6 : 8 3 5 1 1 3 5 : 5 4

Grupa 7

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Holandija do 21 10 9 0 1 46 : 5 (+41) 27
2 Portugalija do 21 10 9 0 1 29 : 9 (+20) 27
3 Norveška do 21 8 3 1 4 14 : 16 (-2) 10
4 Belorusija do 21 9 2 2 5 15 : 21 (-6) 8
5 Kipar do 21 9 2 1 6 8 : 24 (-16) 7
6 Gibraltar do 21 8 0 0 8 0 : 37 (-37) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Holandija do 21 5 5 0 0 21 : 3 15 5 4 0 1 25 : 2 12
2. Portugalija do 21 5 5 0 0 15 : 3 15 5 4 0 1 14 : 6 12
3. Norveška do 21 4 2 0 2 10 : 8 6 4 1 1 2 4 : 8 4
4. Belorusija do 21 5 1 1 3 12 : 12 4 4 1 1 2 3 : 9 4
5. Kipar do 21 5 1 1 3 3 : 14 4 4 1 0 3 5 : 10 3
6. Gibraltar do 21 3 0 0 3 0 : 11 0 5 0 0 5 0 : 26 0

Grupa 8

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Danska do 21 10 8 2 0 21 : 9 (+12) 26
2 Rumunija do 21 10 6 2 2 22 : 7 (+15) 20
3 Ukrajina do 21 10 5 1 4 17 : 11 (+6) 16
4 Finska do 21 10 4 1 5 14 : 15 (-1) 13
5 Severna Irska do 21 10 2 3 5 7 : 13 (-6) 9
6 Malta do 21 10 0 1 9 4 : 30 (-26) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Danska do 21 5 4 1 0 12 : 5 13 5 4 1 0 9 : 4 13
2. Rumunija do 21 5 4 1 0 15 : 3 13 5 2 1 2 7 : 4 7
3. Ukrajina do 21 5 3 0 2 10 : 5 9 5 2 1 2 7 : 6 7
4. Finska do 21 5 1 1 3 6 : 7 4 5 3 0 2 8 : 8 9
5. Severna Irska do 21 5 1 2 2 3 : 4 5 5 1 1 3 4 : 9 4
6. Malta do 21 5 0 0 5 2 : 13 0 5 0 1 4 2 : 17 1

Grupa 9

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Nemačka do 21 8 6 0 2 22 : 10 (+12) 18
2 Belgija do 21 8 4 1 3 18 : 9 (+9) 13
3 BiH do 21 8 3 2 3 9 : 7 (+2) 11
4 Vels do 21 8 3 0 5 8 : 15 (-7) 9
5 Moldavija do 21 8 2 1 5 6 : 22 (-16) 7
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Nemačka do 21 4 3 0 1 9 : 5 9 4 3 0 1 13 : 5 9
2. Belgija do 21 4 3 1 0 13 : 2 10 4 1 0 3 5 : 7 3
3. BiH do 21 4 3 0 1 8 : 4 9 4 0 2 2 1 : 3 2
4. Vels do 21 4 3 0 1 6 : 5 9 4 0 0 4 2 : 10 0
5. Moldavija do 21 4 2 1 1 4 : 7 7 4 0 0 4 2 : 15 0
Prvaci grupa i najbolja drugoplasirana ekipa (pri čemu se ne računaju rezultati sa ekipama koje završe na 6. mestu) idu direktno na završni turnir , ostalih osam drugoplasiranih ekipa idu u plej of.
18+ igrajte odgovorno