Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Poljska, PKO Ekstraklasa

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
02.03. (Sub) 16:30 Šlonsk Vroclav-Viđev 2.16 3.10 3.60 1.54 2.41 (12)
02.03. (Sub) 19:00 Legija Varšava-Pogon 1.92 3.57 3.82 2.04 1.74 (12)
03.03. (Ned) 11:30 LKS Lođ-Puša Niepolomice 2.43 3.33 2.85 1.84 1.92 (12)
03.03. (Ned) 14:00 Zaglebje Lubin-Korona 2.14 3.31 3.40 1.79 1.98 (12)
03.03. (Ned) 16:30 Rakov Čestohova-Leh Poznanj 2.03 3.31 3.74 1.70 2.09 (12)
04.03. (Pon) 18:00 Radomjak-Stal Mjelec 1.92 3.37 4.09 1.67 2.14 (12)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Jagielonija 23 12 6 5 51 : 33 (+18) 42
2 Šlonsk Vroclav 22 12 6 4 31 : 17 (+14) 42
3 Leh Poznanj 22 11 7 4 36 : 26 (+10) 40
4 Pogon 22 12 3 7 43 : 25 (+18) 39
5 Legija Varšava 22 10 7 5 34 : 27 (+7) 37
6 Rakov Čestohova 21 10 6 5 39 : 25 (+14) 36
7 Gornjik Zabže 23 10 5 8 31 : 27 (+4) 35
8 Stal Mjelec 22 9 5 8 29 : 30 (-1) 32
9 Viđev 22 8 4 10 28 : 31 (-3) 28
10 Varta 23 6 9 8 23 : 27 (-4) 27
11 Zaglebje Lubin 22 7 6 9 25 : 36 (-11) 27
12 Krakovija 23 5 11 7 29 : 30 (-1) 26
13 Pjast 22 4 13 5 20 : 23 (-3) 25
14 Radomjak 22 6 7 9 24 : 33 (-9) 25
15 Korona 21 4 10 7 25 : 28 (-3) 22
16 Puša Niepolomice 21 5 7 9 28 : 39 (-11) 22
17 Ruh Hožov 23 2 12 9 26 : 36 (-10) 18
18 LKS Lođ 22 2 4 16 16 : 45 (-29) 10
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2-3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Jagielonija 11 8 2 1 28 : 10 26 12 4 4 4 23 : 23 16
2. Šlonsk Vroclav 11 5 3 3 15 : 9 18 11 7 3 1 16 : 8 24
3. Leh Poznanj 12 7 3 2 24 : 12 24 10 4 4 2 12 : 14 16
4. Pogon 11 5 2 4 25 : 20 17 11 7 1 3 18 : 5 22
5. Legija Varšava 11 6 3 2 19 : 10 21 11 4 4 3 15 : 17 16
6. Rakov Čestohova 11 8 3 0 24 : 5 27 10 2 3 5 15 : 20 9
7. Gornjik Zabže 11 7 2 2 14 : 8 23 12 3 3 6 17 : 19 12
8. Stal Mjelec 11 6 3 2 18 : 11 21 11 3 2 6 11 : 19 11
9. Viđev 11 6 0 5 14 : 15 18 11 2 4 5 14 : 16 10
10. Varta 11 2 4 5 8 : 12 10 12 4 5 3 15 : 15 17
11. Zaglebje Lubin 11 4 4 3 12 : 13 16 11 3 2 6 13 : 23 11
12. Krakovija 12 3 5 4 21 : 20 14 11 2 6 3 8 : 10 12
13. Pjast 10 3 5 2 11 : 9 14 12 1 8 3 9 : 14 11
14. Radomjak 11 2 5 4 12 : 15 11 11 4 2 5 12 : 18 14
15. Korona 10 3 5 2 17 : 14 14 11 1 5 5 8 : 14 8
16. Puša Niepolomice 11 4 5 2 16 : 16 17 10 1 2 7 12 : 23 5
17. Ruh Hožov 12 2 6 4 14 : 16 12 11 0 6 5 12 : 20 6
18. LKS Lođ 11 2 4 5 10 : 21 10 11 0 0 11 6 : 24 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno