Nemačka, Nemačka 4 (Bajern)

1860 Rozenhajm - Aubštat

1860 Rozenhajm

Aubštat



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Bajrojt 12 10 0 2 34 : 12 (+22) 30
2 Vak. Burghauzen 15 9 1 5 38 : 25 (+13) 28
3 Bajern Minhen II 12 8 3 1 43 : 14 (+29) 27
4 Švajnfurt 05 13 7 4 2 42 : 15 (+27) 25
5 Buhbach 14 6 5 3 23 : 14 (+9) 23
6 Aubštat 14 6 5 3 25 : 17 (+8) 23
7 Ilertisen 14 6 4 4 25 : 16 (+9) 22
8 Unterhahing 13 6 2 5 24 : 27 (-3) 20
9 Augsburg II 13 5 3 5 21 : 21 (0) 18
10 Pipinsrid 12 5 3 4 20 : 21 (-1) 18
11 Memingen 15 5 3 7 25 : 30 (-5) 18
12 Viktorija Ašafenburg 13 5 3 5 18 : 23 (-5) 18
13 Ahštat 14 5 3 6 21 : 28 (-7) 18
14 Hajmšteten 13 5 1 7 20 : 23 (-3) 16
15 Nirnberg II 14 3 5 6 21 : 23 (-2) 14
16 Eltersdorf 14 4 2 8 22 : 32 (-10) 14
17 Šalding-Hajning 14 3 4 7 16 : 31 (-15) 13
18 Grojter Firt II 12 2 5 5 19 : 27 (-8) 11
19 Rajn am Leh 14 2 2 10 9 : 37 (-28) 8
20 1860 Rozenhajm 13 1 4 8 13 : 43 (-30) 7
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Bajrojt 4 2 0 2 8 : 7 6 8 8 0 0 26 : 5 24
2. Vak. Burghauzen 7 3 1 3 18 : 13 10 8 6 0 2 20 : 12 18
3. Bajern Minhen II 5 4 1 0 20 : 7 13 7 4 2 1 23 : 7 14
4. Švajnfurt 05 6 5 1 0 27 : 3 16 7 2 3 2 15 : 12 9
5. Buhbach 7 3 3 1 15 : 8 12 7 3 2 2 8 : 6 11
6. Aubštat 7 3 2 2 13 : 6 11 7 3 3 1 12 : 11 12
7. Ilertisen 9 3 2 4 13 : 11 11 5 3 2 0 12 : 5 11
8. Unterhahing 7 4 1 2 14 : 11 13 6 2 1 3 10 : 16 7
9. Augsburg II 6 3 2 1 11 : 8 11 7 2 1 4 10 : 13 7
10. Pipinsrid 6 3 1 2 11 : 9 10 6 2 2 2 9 : 12 8
11. Memingen 8 3 3 2 14 : 12 12 7 2 0 5 11 : 18 6
12. Viktorija Ašafenburg 6 4 1 1 13 : 9 13 7 1 2 4 5 : 14 5
13. Ahštat 7 2 2 3 7 : 9 8 7 3 1 3 14 : 19 10
14. Hajmšteten 7 3 0 4 15 : 14 9 6 2 1 3 5 : 9 7
15. Nirnberg II 7 2 2 3 11 : 12 8 7 1 3 3 10 : 11 6
16. Eltersdorf 7 2 1 4 13 : 22 7 7 2 1 4 9 : 10 7
17. Šalding-Hajning 7 2 2 3 10 : 13 8 7 1 2 4 6 : 18 5
18. Grojter Firt II 7 1 2 4 8 : 17 5 5 1 3 1 11 : 10 6
19. Rajn am Leh 7 0 1 6 4 : 20 1 7 2 1 4 5 : 17 7
20. 1860 Rozenhajm 7 1 3 3 6 : 17 6 6 0 1 5 7 : 26 1

1860 Rozenhajm

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
24.09.2021 Bajrojt 1:5 3+ Nemačka 4 b 2021/2022
11.09.2021 Unterhahing 4:5 3+ Nemačka 4 b 2021/2022
03.09.2021 Šalding-Hajning 2:2 3+ Nemačka 4 b 2021/2022
27.08.2021 Bajern Minhen II 0:6 3+ Nemačka 4 b 2021/2022
20.08.2021 Memingen 0:4 3+ Nemačka 4 b 2021/2022
17.08.2021 Ahštat 2:2 3+ Nemačka 4 b 2021/2022
13.08.2021 Eltersdorf 1:5 3+ Nemačka 4 b 2021/2022
06.08.2021 Hajmšteten 0:2 0-2 Nemačka 4 b 2021/2022
03.08.2021 Augsburg II 1:3 3+ Nemačka 4 b 2021/2022
30.07.2021 Nirnberg II 1:0 0-2 Nemačka 4 b 2021/2022

Aubštat

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
18.09.2021 Eltersdorf 2:1 3+ Nemačka 4 b 2021/2022
10.09.2021 Hajmšteten 4:1 3+ Nemačka 4 b 2021/2022
04.09.2021 Augsburg II 1:1 0-2 Nemačka 4 b 2021/2022
31.08.2021 Nirnberg II 1:1 0-2 Nemačka 4 b 2021/2022
27.08.2021 Vak. Burghauzen 1:2 3+ Nemačka 4 b 2021/2022
20.08.2021 Ilertisen 2:1 3+ Nemačka 4 b 2021/2022
17.08.2021 Grojter Firt II 3:2 3+ Nemačka 4 b 2021/2022
14.08.2021 Rajn am Leh 4:0 3+ Nemačka 4 b 2021/2022
07.08.2021 Buhbach 1:1 0-2 Nemačka 4 b 2021/2022
03.08.2021 Viktorija Ašafenburg 4:0 3+ Nemačka 4 b 2021/2022

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
24.07.2021 0:0 0-2 Nemačka 4 b 2021/2022
05.10.2019 0:2 0-2 Nemačka 4 b 2019/2020
1860 Rozenhajm
Ukupno 2 0 1 1 0:2 (-2) 2 0,00 1,00 1,00 2 0 100:0
Domaćin 1 0 1 0 0:0 (0) 0 0,00 0,00 0,00 1 0 100:0
Gost 1 0 0 1 0:2 (-2) 2 0,00 2,00 2,00 1 0 100:0

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno