Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Rusija, Rusija 1

Arsenal Tula - PFC Soči

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
18.10. (Pet) 16:30 Akhmat Grozni-Lokomotiva Mos. 3.42 3.16 2.18 1.61 2.27 (9)
19.10. (Sub) 11:00 Tambov-Ural 2.62 3.14 2.70 1.67 2.13 (9)
19.10. (Sub) 13:30 Spartak Moskva-Rubin 1.66 3.67 5.13 1.82 1.95 (9)
19.10. (Sub) 16:00 Zenit-Rostov 1.60 3.81 5.47 1.88 1.88 (9)
20.10. (Ned) 08:30 Orenburg-Krila Sovjetov 2.18 3.26 3.27 1.79 1.98 (9)
20.10. (Ned) 11:00 Ufa-CSKA Moskva 4.48 3.23 1.87 1.56 2.38 (9)
20.10. (Ned) 13:30 Arsenal Tula-PFC Soči 2.23 3.18 3.27 1.65 2.17 (9)
20.10. (Ned) 16:00 Dinamo Moskva-Krasnodar 2.71 3.17 2.58 1.73 2.04 (9)
25.10. (Pet) 16:30 Rubin-Ural 2.25 3.05 3.30 1.59 2.32 (1)
26.10. (Sub) 10:00 Tambov-Ufa 2.71 3.00 2.72 1.59 2.33 (1)
26.10. (Sub) 15:00 Rostov-PFC Soči 1.62 3.60 5.55 1.73 2.07 (1)
27.10. (Ned) 11:00 Akhmat Grozni-Arsenal Tula 2.04 3.20 3.65 1.63 2.24 (1)
27.10. (Ned) 11:00 CSKA Moskva-Dinamo Moskva 1.92 3.35 3.95 1.73 2.07 (1)
27.10. (Ned) 11:00 Krila Sovjetov-Zenit 6.20 3.90 1.52 1.88 1.89 (1)
27.10. (Ned) 13:30 Krasnodar-Orenburg 1.51 4.00 6.10 1.99 1.80 (1)
27.10. (Ned) 16:00 Lokomotiva Mos.-Spartak Moskva 1.95 3.30 3.80 1.73 2.07 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!

Arsenal Tula

PFC Soči

  • Tim PFC Soči je poslednjih 6 mečeva bez nerešenog rezultata u takmičenju Rusija 1.
  • Na utakmicama tima Arsenal Tula broj golova je bio od 2 do 3 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Rusija 1.
Kladionica 1 X 2 0-2 3+
Lob 2.25 3.05 3.25 1.65 2.18
MaxBet 2.20 3.15 3.20 1.65 2.15
Oktagonbet 2.25 3.05 3.25 1.63 2.15
Olimp 2.25 3.25 3.30 1.62 2.20
Prosečne kvote 2.23 3.18 3.27 1.65 2.17

Napomene: Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Lokomotiva Mos. 12 8 2 2 20 : 11 (+9) 26
2 Rostov 12 8 2 2 23 : 15 (+8) 26
3 Krasnodar 12 8 2 2 25 : 13 (+12) 26
4 Zenit 12 8 2 2 21 : 6 (+15) 26
5 CSKA Moskva 12 8 1 3 19 : 11 (+8) 25
6 Ufa 12 4 3 5 11 : 11 (0) 15
7 Spartak Moskva 12 4 2 6 13 : 15 (-2) 14
8 Rubin 12 4 2 6 8 : 16 (-8) 14
9 Krila Sovjetov 12 4 2 6 17 : 16 (+1) 14
10 Arsenal Tula 12 4 2 6 14 : 18 (-4) 14
11 Orenburg 12 4 2 6 17 : 19 (-2) 14
12 Ural 12 4 2 6 18 : 26 (-8) 14
13 PFC Soči 12 3 3 6 10 : 15 (-5) 12
14 Akhmat Grozni 12 3 3 6 8 : 17 (-9) 12
15 Dinamo Moskva 12 2 4 6 8 : 14 (-6) 10
16 Tambov 12 2 2 8 10 : 19 (-9) 8
Rubin je kažnjen 2 sezone zabrane igranja u UEFA takmičenjima, zbog kršenja finansijskog fer pleja u 2014. godini. (Kazna se odnosi na 2 sezone u kojima klub izbori pravo na nastup u UEFA takmičenjima).

1. i 2.mesto - Liga Šampiona
3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa - Liga Evrope
4.mesto - Kvalifikacije za Ligu Evrope (3.kolo)
5.mesto - Kvalifikacije za Ligu Evrope (2.kolo)
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Lokomotiva Mos. 6 4 1 1 11 : 5 13 6 4 1 1 9 : 6 13
2. Rostov 6 5 1 0 12 : 5 16 6 3 1 2 11 : 10 10
3. Krasnodar 6 5 1 0 13 : 4 16 6 3 1 2 12 : 9 10
4. Zenit 5 3 2 0 11 : 3 11 7 5 0 2 10 : 3 15
5. CSKA Moskva 6 4 1 1 10 : 6 13 6 4 0 2 9 : 5 12
6. Ufa 7 4 0 3 9 : 7 12 5 0 3 2 2 : 4 3
7. Spartak Moskva 6 2 1 3 5 : 6 7 6 2 1 3 8 : 9 7
8. Rubin 6 3 1 2 4 : 5 10 6 1 1 4 4 : 11 4
9. Krila Sovjetov 6 2 1 3 8 : 7 7 6 2 1 3 9 : 9 7
10. Arsenal Tula 6 2 2 2 8 : 8 8 6 2 0 4 6 : 10 6
11. Orenburg 6 2 2 2 9 : 9 8 6 2 0 4 8 : 10 6
12. Ural 8 3 1 4 15 : 18 10 4 1 1 2 3 : 8 4
13. PFC Soči 5 1 1 3 2 : 5 4 7 2 2 3 8 : 10 8
14. Akhmat Grozni 5 2 2 1 6 : 6 8 7 1 1 5 2 : 11 4
15. Dinamo Moskva 6 1 1 4 5 : 8 4 6 1 3 2 3 : 6 6
16. Tambov 6 2 0 4 4 : 8 6 6 0 2 4 6 : 11 2

Arsenal Tula

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
06.10.2019 Lokomotiva Mos. 1:2 3+ Rusija 1 2019/2020
29.09.2019 Krasnodar 0:2 0-2 Rusija 1 2019/2020
25.09.2019 Fakel 2:1 3+ Rusija, Kup 2019/2020
22.09.2019 Ural 1:1 0-2 Rusija 1 2019/2020
13.09.2019 Zenit 1:3 3+ Rusija 1 2019/2020
01.09.2019 CSKA Moskva 1:2 3+ Rusija 1 2019/2020
25.08.2019 Orenburg 2:1 3+ Rusija 1 2019/2020
18.08.2019 Rubin 0:1 0-2 Rusija 1 2019/2020
11.08.2019 Ufa 1:0 0-2 Rusija 1 2019/2020
04.08.2019 Tambov 1:0 0-2 Rusija 1 2019/2020

PFC Soči

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
05.10.2019 Krila Sovjetov 0:2 0-2 Rusija 1 2019/2020
30.09.2019 Akhmat Grozni 2:0 0-2 Rusija 1 2019/2020
25.09.2019 Šinjik 0:0 0-2 Rusija, Kup 2019/2020
22.09.2019 Dinamo Moskva 3:2 3+ Rusija 1 2019/2020
14.09.2019 Lokomotiva Mos. 0:1 0-2 Rusija 1 2019/2020
31.08.2019 Rubin 3:0 3+ Rusija 1 2019/2020
26.08.2019 Ural 1:3 3+ Rusija 1 2019/2020
16.08.2019 Orenburg 1:1 0-2 Rusija 1 2019/2020
11.08.2019 CSKA Moskva 0:0 0-2 Rusija 1 2019/2020
04.08.2019 Ufa 0:0 0-2 Rusija 1 2019/2020

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno