Ponuda po danu
Po takmičenju
Argentina, Argentina 1
Sentral Kordoba Santjago del Estero - Argentinos Juniors
Sentral Kordoba Santjago del Estero
Argentinos Juniors
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Arg. Juniors | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
2 | Atletiko Tukuman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
3 | Banfild | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
4 | Barakas Sentral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
5 | Belgrano | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
6 | Boka Juniors | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
7 | Sentral Kordoba SdE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
8 | Defensa Husticia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
9 | Deportivo Riestra | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
10 | Estudijantes LP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
11 | Himnazia La Plata | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
12 | Godoj Kruz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
13 | Hurakan B.Aires | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
14 | Independiente | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
15 | Indep. Rivadavia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
16 | Instituto | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
17 | Lanus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
18 | Njuels Old Bojs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
19 | Platense | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
20 | Rasing Klub | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
21 | River Plata | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
22 | Rozario Sentral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
23 | San Lorenco | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
24 | Sarmiento | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
25 | Taljeres | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
26 | Tigre | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
27 | Union Santa Fe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
28 | Velez Sarsfild | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
1.mesto, Estudijantes La Plata (pobednik Liga Kupa), pobednik Kupa i 3 tima po plasmanu u Zbirnoj tabeli - Kopa Libertadores
6 timova po plasmanu u Zbirnoj tabeli - Kopa Sudamerikana
Zbirna tabela se dobija sabiranjem bodova osvojenih u Ligi i grupnoj fazi Liga Kupa
Iz lige se ispada na osnovu tabele za opstanak i zbirne tabele.
6 timova po plasmanu u Zbirnoj tabeli - Kopa Sudamerikana
Zbirna tabela se dobija sabiranjem bodova osvojenih u Ligi i grupnoj fazi Liga Kupa
Iz lige se ispada na osnovu tabele za opstanak i zbirne tabele.
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Arg. Juniors | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
2. | Atletiko Tukuman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
3. | Banfild | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
4. | Barakas Sentral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
5. | Belgrano | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
6. | Boka Juniors | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
7. | Sentral Kordoba SdE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
8. | Defensa Husticia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
9. | Deportivo Riestra | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
10. | Estudijantes LP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
11. | Himnazia La Plata | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
12. | Godoj Kruz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
13. | Hurakan B.Aires | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
14. | Independiente | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
15. | Indep. Rivadavia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
16. | Instituto | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
17. | Lanus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
18. | Njuels Old Bojs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
19. | Platense | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
20. | Rasing Klub | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
21. | River Plata | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
22. | Rozario Sentral | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
23. | San Lorenco | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
24. | Sarmiento | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
25. | Taljeres | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
26. | Tigre | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
27. | Union Santa Fe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
28. | Velez Sarsfild | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 |
Sentral Kordoba Santjago del Estero
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14.04.2024 | San Lorenco | 0:0 | 0-2 | Argentina, LK | 2024 | |||
06.04.2024 | Estudijantes LP | 0:5 | 3+ | Argentina, LK | 2024 | |||
02.04.2024 | Kilmes | 3:1 | 3+ | Argentina, Kup | 2024 | |||
30.03.2024 | Rasing Klub | 1:3 | 3+ | Argentina, LK | 2024 | |||
19.03.2024 | Union Santa Fe | 2:2 | 3+ | Argentina, LK | 2024 | |||
13.03.2024 | Belgrano | 2:2 | 3+ | Argentina, LK | 2024 | |||
07.03.2024 | Lanus | 1:0 | 0-2 | Argentina, LK | 2024 | |||
01.03.2024 | Tigre | 0:1 | 0-2 | Argentina, LK | 2024 | |||
27.02.2024 | Atletiko Tukuman | 0:0 | 0-2 | Argentina, LK | 2024 | |||
20.02.2024 | Defensa Husticia | 1:1 | 0-2 | Argentina, LK | 2024 |
Argentinos Juniors
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
28.04.2024 | Velez Sarsfild | 0:0 | 0-2 | Argentina, LK | 2024 | |||
24.04.2024 | Korintijans | 1:0 | 0-2 | Kopa Sud. gr. | 2024 | |||
20.04.2024 | Defensa Husticia | 1:1 | 0-2 | Argentina, LK | 2024 | |||
15.04.2024 | Barakas Sentral | 3:3 | 3+ | Argentina, LK | 2024 | |||
09.04.2024 | Rasing Montevideo | 0:3 | 3+ | Kopa Sud. gr. | 2024 | |||
05.04.2024 | Velez Sarsfild | 0:0 | 0-2 | Argentina, LK | 2024 | |||
02.04.2024 | Nasional Asuns. | 3:2 | 3+ | Kopa Sud. gr. | 2024 | |||
29.03.2024 | Instituto | 2:1 | 3+ | Argentina, LK | 2024 | |||
20.03.2024 | Rozario Sentral | 3:0 | 3+ | Argentina, LK | 2024 | |||
15.03.2024 | Himnazia Tiro | 2:1 | 3+ | Argentina, Kup | 2024 |
Međusobni susreti
Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|
28.02.2023 | 1:0 | 0-2 | Argentina 1 | 2023 | |||
01.07.2022 | 1:2 | 3+ | Argentina 1 | 2022 | |||
02.08.2021 | 1:1 | 0-2 | Argentina 1 | 2021 | |||
11.04.2021 | 0:0 | 0-2 | Argentina, LK | 2021 | |||
21.09.2019 | 1:3 | 3+ | Argentina 1 | 2019/2020 | |||
28.05.2017 | 0:1 | 0-2 | Argentina 2 | 2016/2017 | |||
30.10.2016 | 0:0 | 0-2 | Argentina 2 | 2016/2017 |
Sentral Kordoba Santjago del Estero | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 7 | 1 | 3 | 3 | 4:7 | (-3) | 11 | 0,57 | 1,00 | 1,57 | 5 | 2 | 71:29 |
Domaćin | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | (-1) | 5 | 0,67 | 1,00 | 1,67 | 2 | 1 | 67:33 |
Gost | 4 | 0 | 3 | 1 | 2:4 | (-2) | 6 | 0,50 | 1,00 | 1,50 | 3 | 1 | 75:25 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari