Ponuda po danu
Po takmičenju
Brazil, Brazil 1
Kujaba - Palmeiras
Kujaba
Palmeiras
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atl. Paranaense | 5 | 3 | 1 | 1 | 7 | : | 3 | (+4) | 10 |
2 | Baija | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | : | 6 | (+2) | 10 |
3 | Atletiko Mineiro | 5 | 2 | 3 | 0 | 9 | : | 3 | (+6) | 9 |
4 | Botafogo | 5 | 3 | 0 | 2 | 11 | : | 6 | (+5) | 9 |
5 | Red Bul Bragantino | 5 | 2 | 3 | 0 | 7 | : | 5 | (+2) | 9 |
6 | Palmeiras | 5 | 2 | 2 | 1 | 3 | : | 1 | (+2) | 8 |
7 | Flamengo | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | : | 5 | (0) | 8 |
8 | Sao Paulo | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | : | 5 | (+3) | 7 |
9 | Internasional | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | : | 3 | (+1) | 7 |
10 | Kruzeiro | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | : | 7 | (0) | 7 |
11 | Fortaleza | 4 | 1 | 3 | 0 | 4 | : | 3 | (+1) | 6 |
12 | Gremio | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | : | 3 | (+1) | 6 |
13 | Krikiuma | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 | : | 2 | (+4) | 5 |
14 | Korintijans | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 | : | 3 | (0) | 5 |
15 | Žuventud | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | : | 7 | (-2) | 5 |
16 | Fluminense | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | : | 10 | (-3) | 5 |
17 | Vasko da Gama | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | : | 10 | (-6) | 3 |
18 | Vitoria Baija | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | : | 9 | (-5) | 1 |
19 | Atletiko Gojaniense | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | : | 7 | (-5) | 1 |
20 | Kujaba | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | : | 10 | (-10) | 0 |
1. do 4.mesto i pobednik Kupa - Kopa Libertadores
5. i 6.mesto - Kvalifikacije za Kopa Libertadores
7. do 12.mesto - Kopa Sudamerikana
5. i 6.mesto - Kvalifikacije za Kopa Libertadores
7. do 12.mesto - Kopa Sudamerikana
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Atl. Paranaense | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | : | 0 | 9 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 3 | 1 | |
2. | Baija | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | : | 1 | 6 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | : | 5 | 4 | |
3. | Atletiko Mineiro | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 1 | 4 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | : | 2 | 5 | |
4. | Botafogo | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | : | 3 | 6 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 3 | 3 | |
5. | Red Bul Bragantino | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | : | 2 | 7 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | : | 3 | 2 | |
6. | Palmeiras | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | : | 0 | 7 | |
7. | Flamengo | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 3 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | : | 2 | 5 | |
8. | Sao Paulo | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 2 | 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | : | 3 | 6 | |
9. | Internasional | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 2 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 1 | 3 | |
10. | Kruzeiro | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | : | 3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 4 | 1 | |
11. | Fortaleza | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | : | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 1 | 4 | |
12. | Gremio | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | : | 0 | 6 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 3 | 0 | |
13. | Krikiuma | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | : | 1 | 4 | |
14. | Korintijans | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | : | 0 | 5 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 3 | 0 | |
15. | Žuventud | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 1 | 4 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 6 | 1 | |
16. | Fluminense | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 | : | 5 | 5 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 5 | 0 | |
17. | Vasko da Gama | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 5 | 3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | : | 5 | 0 | |
18. | Vitoria Baija | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | : | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | : | 3 | 0 | |
19. | Atletiko Gojaniense | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 5 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 2 | 1 | |
20. | Kujaba | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 5 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 5 | 0 |
Kujaba
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05.05.2024 | Palmeiras | 0:2 | 0-2 | Brazil 1 | 2024 | |||
03.05.2024 | Gojas | 0:1 | 0-2 | Brazil, Kup | 2024 | |||
27.04.2024 | Atletiko Mineiro | 0:3 | 3+ | Brazil 1 | 2024 | |||
24.04.2024 | Deportivo Garsiljaso | 1:1 | 0-2 | Kopa Sud. gr. | 2024 | |||
20.04.2024 | Gremio | 0:1 | 0-2 | Brazil 1 | 2024 | |||
14.04.2024 | Atl. Paranaense | 0:4 | 3+ | Brazil 1 | 2024 | |||
11.04.2024 | Metropolitanos | 2:0 | 0-2 | Kopa Sud. gr. | 2024 | |||
03.04.2024 | Lanus | 1:1 | 0-2 | Kopa Sud. gr. | 2024 | |||
12.03.2024 | Portugeza RŽ | 0:0 | 0-2 | Brazil, Kup | 2024 | |||
22.02.2024 | Real Noroeste | 4:1 | 3+ | Brazil, Kup | 2024 |
Palmeiras
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05.05.2024 | Kujaba | 2:0 | 0-2 | Brazil 1 | 2024 | |||
03.05.2024 | Botafogo R. Preto | 2:1 | 3+ | Brazil, Kup | 2024 | |||
29.04.2024 | Sao Paulo | 0:0 | 0-2 | Brazil 1 | 2024 | |||
25.04.2024 | Independ. del Valje | 3:2 | 3+ | Kopa Libert. gr. | 2024 | |||
21.04.2024 | Flamengo | 0:0 | 0-2 | Brazil 1 | 2024 | |||
17.04.2024 | Internasional | 0:1 | 0-2 | Brazil 1 | 2024 | |||
14.04.2024 | Vitoria Baija | 1:0 | 0-2 | Brazil 1 | 2024 | |||
12.04.2024 | Liverpul Mont. | 3:1 | 3+ | Kopa Libert. gr. | 2024 | |||
07.04.2024 | Santos | 2:0 | 0-2 | Brazil, Paulista | 2024 | |||
04.04.2024 | San Lorenco | 1:1 | 0-2 | Kopa Libert. gr. | 2024 |
Međusobni susreti
Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|
05.05.2024 | 0:2 | 0-2 | Brazil 1 | 2024 | |||
19.08.2023 | 0:2 | 0-2 | Brazil 1 | 2023 | |||
15.04.2023 | 1:2 | 3+ | Brazil 1 | 2023 | |||
06.11.2022 | 1:1 | 0-2 | Brazil 1 | 2022 | |||
18.07.2022 | 0:1 | 0-2 | Brazil 1 | 2022 | |||
01.12.2021 | 1:3 | 3+ | Brazil 1 | 2021 | |||
22.08.2021 | 2:0 | 0-2 | Brazil 1 | 2021 |
Kujaba | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 7 | 1 | 1 | 5 | 5:11 | (-6) | 16 | 0,71 | 1,57 | 2,29 | 5 | 2 | 71:29 |
Domaćin | 4 | 0 | 1 | 3 | 2:8 | (-6) | 10 | 0,50 | 2,00 | 2,50 | 3 | 1 | 75:25 |
Gost | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:3 | (0) | 6 | 1,00 | 1,00 | 2,00 | 2 | 1 | 67:33 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari