Rumunija, Rumunija 2

Dunarea Kalaraš - Univerzitatea Kluž

Dunarea Kalaraš

Univerzitatea Kluž



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Turis-Oltul Turnu Magurele 7 6 1 0 16 : 2 (+14) 19
2 Glorija Buzau 7 5 1 1 14 : 3 (+11) 16
3 Mioveni 7 4 3 0 10 : 4 (+6) 15
4 UTA Arad 6 4 1 1 15 : 3 (+12) 13
5 Rapid Bukurešt 7 4 1 2 10 : 7 (+3) 13
6 Arđeš Pitešti 7 4 0 3 9 : 7 (+2) 12
7 Petrolul Ploešti 6 3 2 1 7 : 6 (+1) 11
8 Vitorul Targu Žiju 7 3 2 2 6 : 6 (0) 11
9 Konkordija Čiajna 7 3 2 2 6 : 8 (-2) 11
10 Metaloglobus Bukurešt 7 3 1 3 11 : 8 (+3) 10
11 Farul 7 2 3 2 4 : 4 (0) 9
12 Resita 7 2 2 3 9 : 8 (+1) 8
13 Dunarea Kalaraš 7 2 2 3 8 : 11 (-3) 8
14 Ripensia 7 2 2 3 8 : 11 (-3) 8
15 Dako-Getika Bukurešt 7 2 0 5 2 : 10 (-8) 6
16 SS Polit. Temišvar 7 1 2 4 3 : 5 (-2) 5
17 Mijerkureja Čuk 6 1 2 3 6 : 9 (-3) 5
18 Panduri 7 1 2 4 3 : 10 (-7) 5
19 Univerzitatea Kluž 6 1 0 5 5 : 10 (-5) 3
20 Sportul Snagov 7 0 1 6 2 : 22 (-20) 1
Energetikanul je preseljen u Targu Žiju i promenio je ime u Vitorul Targu Žiju.
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Turis-Oltul Turnu Magurele 4 4 0 0 9 : 1 12 3 2 1 0 7 : 1 7
2. Glorija Buzau 4 3 0 1 10 : 2 9 3 2 1 0 4 : 1 7
3. Mioveni 3 1 2 0 5 : 3 5 4 3 1 0 5 : 1 10
4. UTA Arad 4 3 1 0 11 : 1 10 2 1 0 1 4 : 2 3
5. Rapid Bukurešt 4 2 1 1 5 : 3 7 3 2 0 1 5 : 4 6
6. Arđeš Pitešti 4 2 0 2 4 : 5 6 3 2 0 1 5 : 2 6
7. Petrolul Ploešti 2 0 1 1 1 : 4 1 4 3 1 0 6 : 2 10
8. Vitorul Targu Žiju 4 2 1 1 4 : 2 7 3 1 1 1 2 : 4 4
9. Konkordija Čiajna 4 3 0 1 5 : 5 9 3 0 2 1 1 : 3 2
10. Metaloglobus Bukurešt 4 2 0 2 6 : 3 6 3 1 1 1 5 : 5 4
11. Farul 3 2 1 0 3 : 0 7 4 0 2 2 1 : 4 2
12. Resita 4 2 1 1 7 : 4 7 3 0 1 2 2 : 4 1
13. Dunarea Kalaraš 3 1 1 1 5 : 6 4 4 1 1 2 3 : 5 4
14. Ripensia 3 1 0 2 3 : 4 3 4 1 2 1 5 : 7 5
15. Dako-Getika Bukurešt 3 1 0 2 1 : 5 3 4 1 0 3 1 : 5 3
16. SS Polit. Temišvar 4 0 2 2 0 : 2 2 3 1 0 2 3 : 3 3
17. Mijerkureja Čuk 3 1 2 0 6 : 3 5 3 0 0 3 0 : 6 0
18. Panduri 3 0 2 1 0 : 3 2 4 1 0 3 3 : 7 3
19. Univerzitatea Kluž 2 1 0 1 3 : 2 3 4 0 0 4 2 : 8 0
20. Sportul Snagov 3 0 0 3 0 : 8 0 4 0 1 3 2 : 14 1

Dunarea Kalaraš

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
14.09.2019 Univerzitatea Kluž 3:2 3+ Rumunija 2 2019/2020
07.09.2019 Sportul Snagov 2:0 0-2 Rumunija 2 2019/2020
31.08.2019 Ripensia 1:1 0-2 Rumunija 2 2019/2020
24.08.2019 Mijerkureja Čuk 1:1 0-2 Rumunija 2 2019/2020
18.08.2019 Petrolul Ploešti 1:3 3+ Rumunija 2 2019/2020
10.08.2019 Farul 0:1 0-2 Rumunija 2 2019/2020
03.08.2019 UTA Arad 0:3 3+ Rumunija 2 2019/2020
02.06.2019 Hermanštad 1:2 3+ Rumunija 1 2018/2019
26.05.2019 Gaz Metan M. 0:1 0-2 Rumunija 1 2018/2019
22.05.2019 Konkordija Čiajna 2:0 0-2 Rumunija 1 2018/2019

Univerzitatea Kluž

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
14.09.2019 Dunarea Kalaraš 2:3 3+ Rumunija 2 2019/2020
31.08.2019 Metaloglobus Bukurešt 0:2 0-2 Rumunija 2 2019/2020
25.08.2019 Glorija Buzau 0:2 0-2 Rumunija 2 2019/2020
17.08.2019 Arđeš Pitešti 0:1 0-2 Rumunija 2 2019/2020
11.08.2019 Vitorul Targu Žiju 3:0 3+ Rumunija 2 2019/2020
02.08.2019 Resita 0:2 0-2 Rumunija 2 2019/2020
12.06.2019 Hermanštad 1:0 0-2 Rumunija 1 2018/2019
09.06.2019 Hermanštad 0:2 0-2 Rumunija 1 2018/2019
01.06.2019 Panduri 2:0 0-2 Rumunija 2 2018/2019
25.05.2019 Balotešti 2:0 0-2 Rumunija 2 2018/2019

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
14.09.2019 3:2 3+ Rumunija 2 2019/2020
Dunarea Kalaraš
Ukupno 1 1 0 0 3:2 (+1) 5 3,00 2,00 5,00 0 1 0:100
Domaćin 1 1 0 0 3:2 (+1) 5 3,00 2,00 5,00 0 1 0:100
Gost 0 0 0 0 0:0 (0) 0 0,00 0,00 0,00 0 0 0:0

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno