Uzbekistan, Uzbekistan 1 - 1.deo

AGMK - Pahtakor

AGMK

  (Olmalik, OTMK Olmalik)

Pahtakor

 


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Pahtakor 1 1 0 0 3 : 1 (+2) 3
2 Sogdijona 1 1 0 0 2 : 1 (+1) 3
3 Andižon 1 0 1 0 1 : 1 (0) 1
4 Metalurg Bekobod 1 0 1 0 1 : 1 (0) 1
5 Nasaf Karši 1 0 1 0 1 : 1 (0) 1
6 Navbahor Namangan 1 0 1 0 1 : 1 (0) 1
7 Kizilkum Zarafšon 1 0 1 0 1 : 1 (0) 1
8 Kokon 1912 1 0 1 0 1 : 1 (0) 1
9 Samarkand Dinamo 1 0 1 0 1 : 1 (0) 1
10 Surkhon Termiz 1 0 1 0 1 : 1 (0) 1
11 Buhoro 1 0 1 0 0 : 0 (0) 1
12 AGMK 1 0 1 0 0 : 0 (0) 1
13 Bunedkor 1 0 0 1 1 : 2 (-1) 0
14 Lokomotiv Taškent 1 0 0 1 1 : 3 (-2) 0
1.mesto u 2.delu - Azijska Liga Šampiona
2.mesto u 2.delu i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Azijsku Ligu Šampiona
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Pahtakor 1 1 0 0 3 : 1 3 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Sogdijona 1 1 0 0 2 : 1 3 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Andižon 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 1 0 1 : 1 1
4. Metalurg Bekobod 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 1 0 1 : 1 1
5. Nasaf Karši 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 1 0 1 : 1 1
6. Navbahor Namangan 1 0 1 0 1 : 1 1 0 0 0 0 0 : 0 0
7. Kizilkum Zarafšon 1 0 1 0 1 : 1 1 0 0 0 0 0 : 0 0
8. Kokon 1912 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 1 0 1 : 1 1
9. Samarkand Dinamo 1 0 1 0 1 : 1 1 0 0 0 0 0 : 0 0
10. Surkhon Termiz 1 0 1 0 1 : 1 1 0 0 0 0 0 : 0 0
11. Buhoro 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 1 0 0 : 0 1
12. AGMK 1 0 1 0 0 : 0 1 0 0 0 0 0 : 0 0
13. Bunedkor 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 1 : 2 0
14. Lokomotiv Taškent 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 1 : 3 0

AGMK

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
09.03.2019 Buhoro 0:0 0-2 Uzbekistan 1 2019
23.02.2019 Lokomotiv Taškent 1:2 3+ Uzbekistan, SK 2019
19.02.2019 Al Nasr Rijad 0:4 3+ Azijska LŠ 2019
12.02.2019 Istiklol 4:2 3+ Azijska LŠ 2019
04.12.2018 Istiklol Fergana 1:0 0-2 Uzbekistan 1 Pao 2018
29.11.2018 Kizilkum Zarafšon 3:0 3+ Uzbekistan 1 2018
25.11.2018 Nasaf Karši 2:2 3+ Uzbekistan 1 2018
09.11.2018 Kokon 1912 1:3 3+ Uzbekistan 1 2018
04.11.2018 Sogdijona 0:1 0-2 Uzbekistan 1 2018
31.10.2018 Nefči Fergana 1:1 0-2 Uzbekistan 1 2018

Pahtakor

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
16.03.2019 Lokomotiv Taškent 3:1 3+ Uzbekistan 1 2019
12.03.2019 Al Ahli Džeda 1:0 0-2 Azijska LŠ 2019
05.03.2019 Persepolis 1:1 0-2 Azijska LŠ 2019
19.02.2019 Al Nasr Rijad 2:1 3+ Azijska LŠ 2019
12.02.2019 Al Kuva Al Džavija 2:1 3+ Azijska LŠ 2019
30.11.2018 Bunedkor 4:0 3+ Uzbekistan 1 2018
26.11.2018 Lokomotiv Taškent 2:3 3+ Uzbekistan 1 2018
10.11.2018 Metalurg Bekobod 2:1 3+ Uzbekistan 1 2018
05.11.2018 Buhoro 6:2 3+ Uzbekistan 1 2018
01.11.2018 Navbahor Namangan 0:0 0-2 Uzbekistan 1 2018

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
28.10.2018 3:1 3+ Uzbekistan, Kup 2018
12.07.2018 0:1 0-2 Uzbekistan 1 2018
18.03.2018 1:2 3+ Uzbekistan 1 2018
09.11.2017 0:2 0-2 Uzbekistan 1 2017
15.06.2017 2:0 0-2 Uzbekistan 1 2017
18.11.2016 0:1 0-2 Uzbekistan 1 2016
26.06.2016 1:2 3+ Uzbekistan 1 2016
02.08.2015 1:2 3+ Uzbekistan 1 2015
12.03.2015 1:1 0-2 Uzbekistan 1 2015
07.09.2014 0:3 3+ Uzbekistan 1 2014
12.04.2014 0:1 0-2 Uzbekistan 1 2014
17.08.2013 2:1 3+ Uzbekistan 1 2013
21.06.2013 1:0 0-2 Uzbekistan 1 2013
17.11.2012 0:3 3+ Uzbekistan 1 2012
24.03.2012 0:0 0-2 Uzbekistan 1 2012
01.11.2011 0:1 0-2 Uzbekistan 1 2011
10.03.2011 0:1 0-2 Uzbekistan 1 2011
02.10.2010 0:2 0-2 Uzbekistan 1 2010
18.04.2010 2:3 3+ Uzbekistan 1 2010
15.08.2009 1:0 0-2 Uzbekistan 1 2009
25.06.2009 1:4 3+ Uzbekistan 1 2009
14.09.2008 0:1 0-2 Uzbekistan 1 2008
26.05.2008 0:2 0-2 Uzbekistan 1 2008
AGMK
Ukupno 23 5 2 16 16:34 (-18) 50 0,70 1,48 2,17 14 9 61:39
Domaćin 12 4 0 8 10:16 (-6) 26 0,83 1,33 2,17 7 5 58:42
Gost 11 1 2 8 6:18 (-12) 24 0,55 1,64 2,18 7 4 64:36

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno