Ponuda po danu
Po takmičenju
Crna Gora, Crna Gora 1
Jedinstvo B.Polje - Arsenal Tivat
Jedinstvo B.Polje
Arsenal Tivat
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dečić | 33 | 17 | 10 | 6 | 49 | : | 26 | (+23) | 61 |
2 | Budućnost Po. | 33 | 16 | 10 | 7 | 63 | : | 39 | (+24) | 58 |
3 | Mornar | 33 | 14 | 13 | 6 | 40 | : | 32 | (+8) | 55 |
4 | Sutjeska | 33 | 13 | 14 | 6 | 43 | : | 30 | (+13) | 53 |
5 | Jezero | 33 | 13 | 9 | 11 | 39 | : | 34 | (+5) | 48 |
6 | Petrovac | 33 | 10 | 14 | 9 | 35 | : | 33 | (+2) | 44 |
7 | Arsenal Tivat | 33 | 8 | 14 | 11 | 37 | : | 52 | (-15) | 38 |
8 | Mladost DG | 33 | 8 | 7 | 18 | 32 | : | 52 | (-20) | 31 |
9 | Jedinstvo B.Polje | 33 | 6 | 11 | 16 | 37 | : | 51 | (-14) | 29 |
10 | Rudar Pljevlja | 33 | 6 | 6 | 21 | 22 | : | 48 | (-26) | 24 |
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu konferencija
2.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu konferencija
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dečić | 16 | 7 | 4 | 5 | 22 | : | 16 | 25 | 17 | 10 | 6 | 1 | 27 | : | 10 | 36 | |
2. | Budućnost Po. | 16 | 9 | 5 | 2 | 34 | : | 18 | 32 | 17 | 7 | 5 | 5 | 29 | : | 21 | 26 | |
3. | Mornar | 16 | 8 | 6 | 2 | 20 | : | 11 | 30 | 17 | 6 | 7 | 4 | 20 | : | 21 | 25 | |
4. | Sutjeska | 17 | 8 | 6 | 3 | 27 | : | 19 | 30 | 16 | 5 | 8 | 3 | 16 | : | 11 | 23 | |
5. | Jezero | 17 | 7 | 4 | 6 | 22 | : | 16 | 25 | 16 | 6 | 5 | 5 | 17 | : | 18 | 23 | |
6. | Petrovac | 16 | 6 | 8 | 2 | 20 | : | 15 | 26 | 17 | 4 | 6 | 7 | 15 | : | 18 | 18 | |
7. | Arsenal Tivat | 17 | 4 | 8 | 5 | 23 | : | 26 | 20 | 16 | 4 | 6 | 6 | 14 | : | 26 | 18 | |
8. | Mladost DG | 16 | 4 | 3 | 9 | 13 | : | 22 | 15 | 17 | 4 | 4 | 9 | 19 | : | 30 | 16 | |
9. | Jedinstvo B.Polje | 17 | 5 | 5 | 7 | 19 | : | 23 | 20 | 16 | 1 | 6 | 9 | 18 | : | 28 | 9 | |
10. | Rudar Pljevlja | 17 | 4 | 5 | 8 | 12 | : | 19 | 17 | 16 | 2 | 1 | 13 | 10 | : | 29 | 7 |
Jedinstvo B.Polje
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04.05.2024 | Mornar | 3:4 | 3+ | Crna Gora 1 | 2023/2024 | |||
27.04.2024 | Arsenal Tivat | 1:1 | 0-2 | Crna Gora 1 | 2023/2024 | |||
21.04.2024 | Sutjeska | 1:3 | 3+ | Crna Gora 1 | 2023/2024 | |||
13.04.2024 | Jezero | 2:0 | 0-2 | Crna Gora 1 | 2023/2024 | |||
07.04.2024 | Rudar Pljevlja | 1:1 | 0-2 | Crna Gora 1 | 2023/2024 | |||
03.04.2024 | Dečić | 0:2 | 0-2 | Crna Gora 1 | 2023/2024 | |||
30.03.2024 | Mladost DG | 0:0 | 0-2 | Crna Gora 1 | 2023/2024 | |||
17.03.2024 | Petrovac | 0:1 | 0-2 | Crna Gora 1 | 2023/2024 | |||
13.03.2024 | Budućnost Po. | 1:2 | 3+ | Crna Gora 1 | 2023/2024 | |||
09.03.2024 | Mornar | 0:0 | 0-2 | Crna Gora 1 | 2023/2024 |
Arsenal Tivat
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04.05.2024 | Budućnost Po. | 0:4 | 3+ | Crna Gora 1 | 2023/2024 | |||
27.04.2024 | Jedinstvo B.Polje | 1:1 | 0-2 | Crna Gora 1 | 2023/2024 | |||
21.04.2024 | Mornar | 1:2 | 3+ | Crna Gora 1 | 2023/2024 | |||
14.04.2024 | Sutjeska | 1:0 | 0-2 | Crna Gora 1 | 2023/2024 | |||
07.04.2024 | Jezero | 0:4 | 3+ | Crna Gora 1 | 2023/2024 | |||
03.04.2024 | Rudar Pljevlja | 4:2 | 3+ | Crna Gora 1 | 2023/2024 | |||
30.03.2024 | Dečić | 0:2 | 0-2 | Crna Gora 1 | 2023/2024 | |||
17.03.2024 | Mladost DG | 2:1 | 3+ | Crna Gora 1 | 2023/2024 | |||
13.03.2024 | Petrovac | 1:1 | 0-2 | Crna Gora 1 | 2023/2024 | |||
10.03.2024 | Budućnost Po. | 0:6 | 3+ | Crna Gora 1 | 2023/2024 |
Međusobni susreti
Jedinstvo B.Polje | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 37 | 10 | 15 | 12 | 40:38 | (+2) | 78 | 1,08 | 1,03 | 2,11 | 24 | 13 | 65:35 |
Domaćin | 18 | 6 | 10 | 2 | 22:15 | (+7) | 37 | 1,22 | 0,83 | 2,06 | 14 | 4 | 78:22 |
Gost | 19 | 4 | 5 | 10 | 18:23 | (-5) | 41 | 0,95 | 1,21 | 2,16 | 10 | 9 | 53:47 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari