Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Poljska, Poljska 2

Olimpija Grudžadž - Podbeskidzje

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
02.06. (Uto) 14:00 Puša Niepolomice-Hojničanka 2.24 3.27 2.97 1.88 1.84 (9)
02.06. (Uto) 16:00 Stomil Olštin-Črobri Glogov 2.20 3.18 3.15 1.73 2.03 (9)
02.06. (Uto) 16:10 GKS Belhatov-Sandecja Novi Sac 2.36 3.25 2.78 1.92 1.80 (9)
02.06. (Uto) 18:00 Termalika Bruk-Bet-Vigri Suvalki 1.71 3.48 4.63 1.74 2.00 (9)
02.06. (Uto) 18:40 Miedž Legnica-Stal Mjelec 2.56 3.29 2.52 1.91 1.80 (9)
03.06. (Sre) 16:10 GKS 1962 Jastrzebje-Varta 2.52 3.18 2.62 1.84 1.88 (9)
03.06. (Sre) 18:40 Olimpija Grudžadž-Podbeskidzje 3.20 3.43 2.06 2.07 1.68 (9)
04.06. (Čet) 16:10 Radomjak-Odra Opole 2.03 3.23 3.45 1.74 2.00 (9)
04.06. (Čet) 18:40 GKS Tihi-Zaglebje Sosn. 2.19 3.37 2.96 2.03 1.70 (9)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!

Olimpija Grudžadž

Podbeskidzje

  • Tim Podbeskidzje je poslednjih 5 mečeva bez nerešenog rezultata u takmičenju Poljska 2.
  • Ukupan broj golova na mečevima tima Olimpija Grudžadž je bio preko 3 u poslednjih 7 mečeva u takmičenju Poljska 2.
Kladionica 1 X 2 0-2 3+
Lob 3.20 3.35 2.07 2.05 1.68
MaxBet 3.15 3.40 2.05 2.05 1.70
Oktagonbet 3.20 3.35 2.07 2.05 1.68
Olimp 3.25 3.55 2.05 2.05 1.70
Prosečne kvote 3.20 3.43 2.06 2.07 1.68

Napomene: Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Podbeskidzje 22 13 4 5 42 : 21 (+21) 43
2 Varta 22 13 4 5 36 : 20 (+16) 43
3 Stal Mjelec 22 13 2 7 35 : 21 (+14) 41
4 Radomjak 22 10 6 6 32 : 29 (+3) 36
5 GKS 1962 Jastrzebje 22 8 10 4 33 : 27 (+6) 34
6 Miedž Legnica 22 10 4 8 34 : 30 (+4) 34
7 Olimpija Grudžadž 22 10 4 8 36 : 36 (0) 34
8 GKS Tihi 22 8 7 7 43 : 36 (+7) 31
9 Sandecja Novi Sac 22 8 5 9 33 : 37 (-4) 29
10 Stomil Olštin 22 8 5 9 20 : 27 (-7) 29
11 Zaglebje Sosn. 22 8 5 9 33 : 36 (-3) 29
12 Termalika Bruk-Bet 22 8 5 9 32 : 24 (+8) 29
13 Črobri Glogov 22 7 5 10 26 : 35 (-9) 26
14 Puša Niepolomice 22 7 5 10 21 : 30 (-9) 26
15 GKS Belhatov 22 7 4 11 24 : 28 (-4) 25
16 Odra Opole 22 6 5 11 19 : 29 (-10) 23
17 Vigri Suvalki 22 5 4 13 18 : 37 (-19) 19
18 Hojničanka 22 5 4 13 31 : 45 (-14) 19
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Podbeskidzje 11 9 1 1 29 : 10 28 11 4 3 4 13 : 11 15
2. Varta 10 7 1 2 19 : 8 22 12 6 3 3 17 : 12 21
3. Stal Mjelec 11 7 2 2 19 : 11 23 11 6 0 5 16 : 10 18
4. Radomjak 11 7 2 2 16 : 11 23 11 3 4 4 16 : 18 13
5. GKS 1962 Jastrzebje 10 6 3 1 16 : 9 21 12 2 7 3 17 : 18 13
6. Miedž Legnica 10 6 2 2 20 : 13 20 12 4 2 6 14 : 17 14
7. Olimpija Grudžadž 11 6 2 3 21 : 18 20 11 4 2 5 15 : 18 14
8. GKS Tihi 10 5 4 1 25 : 14 19 12 3 3 6 18 : 22 12
9. Sandecja Novi Sac 12 6 3 3 22 : 16 21 10 2 2 6 11 : 21 8
10. Stomil Olštin 11 5 3 3 12 : 11 18 11 3 2 6 8 : 16 11
11. Zaglebje Sosn. 11 4 3 4 18 : 18 15 11 4 2 5 15 : 18 14
12. Termalika Bruk-Bet 11 5 3 3 22 : 14 18 11 3 2 6 10 : 10 11
13. Črobri Glogov 13 5 4 4 16 : 12 19 9 2 1 6 10 : 23 7
14. Puša Niepolomice 11 1 1 9 6 : 21 4 11 6 4 1 15 : 9 22
15. GKS Belhatov 10 5 2 3 15 : 9 17 12 2 2 8 9 : 19 8
16. Odra Opole 11 4 4 3 9 : 6 16 11 2 1 8 10 : 23 7
17. Vigri Suvalki 11 3 3 5 10 : 16 12 11 2 1 8 8 : 21 7
18. Hojničanka 13 3 1 9 13 : 23 10 9 2 3 4 18 : 22 9

Olimpija Grudžadž

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
08.03.2020 Vigri Suvalki 2:1 3+ Poljska 2 2019/2020
01.03.2020 Stal Mjelec 0:5 3+ Poljska 2 2019/2020
30.11.2019 Hojničanka 3:1 3+ Poljska 2 2019/2020
27.11.2019 Črobri Glogov 2:2 3+ Poljska 2 2019/2020
23.11.2019 Zaglebje Sosn. 2:1 3+ Poljska 2 2019/2020
08.11.2019 Sandecja Novi Sac 1:3 3+ Poljska 2 2019/2020
02.11.2019 Odra Opole 3:1 3+ Poljska 2 2019/2020
26.10.2019 GKS 1962 Jastrzebje 0:2 0-2 Poljska 2 2019/2020
19.10.2019 Radomjak 2:2 3+ Poljska 2 2019/2020
12.10.2019 GKS Belhatov 0:1 0-2 Poljska 2 2019/2020

Podbeskidzje

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
09.03.2020 Varta 2:0 0-2 Poljska 2 2019/2020
01.03.2020 Vigri Suvalki 4:0 3+ Poljska 2 2019/2020
30.11.2019 Stal Mjelec 1:2 3+ Poljska 2 2019/2020
22.11.2019 Hojničanka 2:1 3+ Poljska 2 2019/2020
16.11.2019 Zaglebje Sosn. 4:1 3+ Poljska 2 2019/2020
10.11.2019 Črobri Glogov 1:1 0-2 Poljska 2 2019/2020
03.11.2019 Sandecja Novi Sac 3:1 3+ Poljska 2 2019/2020
27.10.2019 Odra Opole 2:0 0-2 Poljska 2 2019/2020
19.10.2019 GKS 1962 Jastrzebje 0:2 0-2 Poljska 2 2019/2020
12.10.2019 Radomjak 3:1 3+ Poljska 2 2019/2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
24.08.2019 1:2 3+ Poljska 2 2019/2020
31.03.2018 0:0 0-2 Poljska 2 2017/2018
13.09.2017 0:3 3+ Poljska 2 2017/2018
19.11.2016 3:0 3+ Poljska 2 2016/2017
30.07.2016 0:2 0-2 Poljska 2 2016/2017
Olimpija Grudžadž
Ukupno 5 1 1 3 4:7 (-3) 11 0,80 1,40 2,20 2 3 40:60
Domaćin 2 0 1 1 0:2 (-2) 2 0,00 1,00 1,00 2 0 100:0
Gost 3 1 0 2 4:5 (-1) 9 1,33 1,67 3,00 0 3 0:100

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno