Ponuda po danu
Po takmičenju
Slovenija, Slovenija 1
Rogaška - Koper
Rogaška
Koper
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Celje | 34 | 23 | 6 | 5 | 72 | : | 32 | (+40) | 75 |
2 | Olimpija | 34 | 18 | 10 | 6 | 68 | : | 41 | (+27) | 64 |
3 | Maribor | 34 | 18 | 9 | 7 | 64 | : | 33 | (+31) | 63 |
4 | Koper | 34 | 12 | 11 | 11 | 49 | : | 46 | (+3) | 47 |
5 | Bravo Ljubljana | 34 | 11 | 13 | 10 | 40 | : | 41 | (-1) | 46 |
6 | Mura | 34 | 11 | 9 | 14 | 40 | : | 52 | (-12) | 42 |
7 | Domžale | 34 | 12 | 3 | 19 | 48 | : | 58 | (-10) | 39 |
8 | Rogaška | 34 | 9 | 6 | 19 | 34 | : | 59 | (-25) | 33 |
9 | Radomlje | 34 | 7 | 10 | 17 | 31 | : | 49 | (-18) | 31 |
10 | Aluminij | 34 | 7 | 7 | 20 | 32 | : | 67 | (-35) | 28 |
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto i Pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu konferencija
2. i 3.mesto i Pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu konferencija
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Celje | 17 | 12 | 2 | 3 | 36 | : | 16 | 38 | 17 | 11 | 4 | 2 | 36 | : | 16 | 37 | |
2. | Olimpija | 17 | 7 | 8 | 2 | 30 | : | 18 | 29 | 17 | 11 | 2 | 4 | 38 | : | 23 | 35 | |
3. | Maribor | 17 | 14 | 1 | 2 | 42 | : | 11 | 43 | 17 | 4 | 8 | 5 | 22 | : | 22 | 20 | |
4. | Koper | 17 | 7 | 4 | 6 | 27 | : | 24 | 25 | 17 | 5 | 7 | 5 | 22 | : | 22 | 22 | |
5. | Bravo Ljubljana | 17 | 7 | 6 | 4 | 22 | : | 20 | 27 | 17 | 4 | 7 | 6 | 18 | : | 21 | 19 | |
6. | Mura | 17 | 5 | 6 | 6 | 21 | : | 22 | 21 | 17 | 6 | 3 | 8 | 19 | : | 30 | 21 | |
7. | Domžale | 17 | 6 | 2 | 9 | 23 | : | 26 | 20 | 17 | 6 | 1 | 10 | 25 | : | 32 | 19 | |
8. | Rogaška | 17 | 4 | 5 | 8 | 18 | : | 23 | 17 | 17 | 5 | 1 | 11 | 16 | : | 36 | 16 | |
9. | Radomlje | 17 | 3 | 4 | 10 | 16 | : | 31 | 13 | 17 | 4 | 6 | 7 | 15 | : | 18 | 18 | |
10. | Aluminij | 17 | 3 | 4 | 10 | 18 | : | 34 | 13 | 17 | 4 | 3 | 10 | 14 | : | 33 | 15 |
Rogaška
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05.05.2024 | Radomlje | 0:1 | 0-2 | Slovenija 1 | 2023/2024 | |||
28.04.2024 | Koper | 2:2 | 3+ | Slovenija 1 | 2023/2024 | |||
25.04.2024 | Mura | 2:2 | 3+ | Slovenija, Kup | 2023/2024 | |||
21.04.2024 | Maribor | 0:3 | 3+ | Slovenija 1 | 2023/2024 | |||
13.04.2024 | Celje | 1:2 | 3+ | Slovenija 1 | 2023/2024 | |||
10.04.2024 | Domžale | 1:0 | 0-2 | Slovenija 1 | 2023/2024 | |||
06.04.2024 | Olimpija | 2:3 | 3+ | Slovenija 1 | 2023/2024 | |||
02.04.2024 | Triglav | 3:2 | 3+ | Slovenija, Kup | 2023/2024 | |||
29.03.2024 | Bravo Ljubljana | 2:0 | 0-2 | Slovenija 1 | 2023/2024 | |||
17.03.2024 | Mura | 0:0 | 0-2 | Slovenija 1 | 2023/2024 |
Koper
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04.05.2024 | Domžale | 3:1 | 3+ | Slovenija 1 | 2023/2024 | |||
28.04.2024 | Rogaška | 2:2 | 3+ | Slovenija 1 | 2023/2024 | |||
21.04.2024 | Bravo Ljubljana | 0:0 | 0-2 | Slovenija 1 | 2023/2024 | |||
18.04.2024 | Domžale | 0:1 | 0-2 | Slovenija 1 | 2023/2024 | |||
14.04.2024 | Mura | 1:1 | 0-2 | Slovenija 1 | 2023/2024 | |||
11.04.2024 | Aluminij | 2:1 | 3+ | Slovenija 1 | 2023/2024 | |||
06.04.2024 | Radomlje | 1:1 | 0-2 | Slovenija 1 | 2023/2024 | |||
03.04.2024 | Mura | 1:1 | 0-2 | Slovenija, Kup | 2023/2024 | |||
30.03.2024 | Olimpija | 2:3 | 3+ | Slovenija 1 | 2023/2024 | |||
23.03.2024 | Mura | 2:1 | 3+ | Slovenija 1 | 2023/2024 |
Međusobni susreti
Rogaška | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 5 | 1 | 1 | 3 | 4:10 | (-6) | 14 | 0,80 | 2,00 | 2,80 | 1 | 4 | 20:80 |
Domaćin | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | (-1) | 5 | 1,00 | 1,50 | 2,50 | 1 | 1 | 50:50 |
Gost | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:7 | (-5) | 9 | 0,67 | 2,33 | 3,00 | 0 | 3 | 0:100 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari