Ponuda po danu
Po takmičenju
Ukrajina, Ukrajina 1
Ruh Ljvov - Minai
Ruh Ljvov
(Ruh Vinjiki)
Minai
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šahtjor | 27 | 21 | 4 | 2 | 61 | : | 21 | (+40) | 67 |
2 | Dinamo Kijev | 27 | 20 | 3 | 4 | 67 | : | 25 | (+42) | 63 |
3 | Krivbas | 27 | 16 | 6 | 5 | 47 | : | 26 | (+21) | 54 |
4 | Dnjepar-1 | 27 | 13 | 9 | 5 | 37 | : | 25 | (+12) | 48 |
5 | Ruh Ljvov | 27 | 11 | 12 | 4 | 41 | : | 29 | (+12) | 45 |
6 | Polisia | 27 | 12 | 7 | 8 | 33 | : | 27 | (+6) | 43 |
7 | LNZ Čerkasi | 27 | 8 | 8 | 11 | 25 | : | 32 | (-7) | 32 |
8 | Vorskla | 27 | 8 | 6 | 13 | 25 | : | 41 | (-16) | 30 |
9 | Kolos Kovalivka | 26 | 6 | 11 | 9 | 18 | : | 24 | (-6) | 29 |
10 | Černomorec Odesa | 27 | 9 | 2 | 16 | 35 | : | 43 | (-8) | 29 |
11 | Zarja | 26 | 6 | 10 | 10 | 26 | : | 33 | (-7) | 28 |
12 | Oleksandrija | 27 | 6 | 9 | 12 | 24 | : | 36 | (-12) | 27 |
13 | Obolon | 27 | 5 | 10 | 12 | 17 | : | 35 | (-18) | 25 |
14 | Veres | 27 | 5 | 8 | 14 | 26 | : | 42 | (-16) | 23 |
15 | Metalist 1925 Harkov | 27 | 5 | 7 | 15 | 28 | : | 49 | (-21) | 22 |
16 | Minai | 27 | 3 | 10 | 14 | 21 | : | 43 | (-22) | 19 |
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (Plej of)
2.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (2.kolo)
Pobednik Kupa - Liga Evrope plej of
3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope (3.kolo)
4.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope (2.kolo)
2.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (2.kolo)
Pobednik Kupa - Liga Evrope plej of
3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope (3.kolo)
4.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope (2.kolo)
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šahtjor | 14 | 11 | 1 | 2 | 30 | : | 12 | 34 | 13 | 10 | 3 | 0 | 31 | : | 9 | 33 | |
2. | Dinamo Kijev | 14 | 11 | 1 | 2 | 33 | : | 8 | 34 | 13 | 9 | 2 | 2 | 34 | : | 17 | 29 | |
3. | Krivbas | 13 | 8 | 3 | 2 | 22 | : | 13 | 27 | 14 | 8 | 3 | 3 | 25 | : | 13 | 27 | |
4. | Dnjepar-1 | 14 | 6 | 4 | 4 | 19 | : | 14 | 22 | 13 | 7 | 5 | 1 | 18 | : | 11 | 26 | |
5. | Ruh Ljvov | 13 | 4 | 8 | 1 | 17 | : | 12 | 20 | 14 | 7 | 4 | 3 | 24 | : | 17 | 25 | |
6. | Polisia | 14 | 6 | 4 | 4 | 17 | : | 16 | 22 | 13 | 6 | 3 | 4 | 16 | : | 11 | 21 | |
7. | LNZ Čerkasi | 13 | 3 | 3 | 7 | 12 | : | 20 | 12 | 14 | 5 | 5 | 4 | 13 | : | 12 | 20 | |
8. | Vorskla | 13 | 3 | 3 | 7 | 13 | : | 25 | 12 | 14 | 5 | 3 | 6 | 12 | : | 16 | 18 | |
9. | Kolos Kovalivka | 13 | 3 | 6 | 4 | 8 | : | 10 | 15 | 13 | 3 | 5 | 5 | 10 | : | 14 | 14 | |
10. | Černomorec Odesa | 13 | 6 | 1 | 6 | 18 | : | 18 | 19 | 14 | 3 | 1 | 10 | 17 | : | 25 | 10 | |
11. | Zarja | 13 | 4 | 3 | 6 | 9 | : | 14 | 15 | 13 | 2 | 7 | 4 | 17 | : | 19 | 13 | |
12. | Oleksandrija | 14 | 4 | 4 | 6 | 11 | : | 20 | 16 | 13 | 2 | 5 | 6 | 13 | : | 16 | 11 | |
13. | Obolon | 13 | 3 | 5 | 5 | 9 | : | 15 | 14 | 14 | 2 | 5 | 7 | 8 | : | 20 | 11 | |
14. | Veres | 14 | 4 | 5 | 5 | 21 | : | 23 | 17 | 13 | 1 | 3 | 9 | 5 | : | 19 | 6 | |
15. | Metalist 1925 Harkov | 13 | 4 | 4 | 5 | 16 | : | 23 | 16 | 14 | 1 | 3 | 10 | 12 | : | 26 | 6 | |
16. | Minai | 14 | 2 | 6 | 6 | 13 | : | 20 | 12 | 13 | 1 | 4 | 8 | 8 | : | 23 | 7 |
Ruh Ljvov
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04.05.2024 | Oleksandrija | 2:2 | 3+ | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
27.04.2024 | Veres | 3:1 | 3+ | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
22.04.2024 | Minai | 1:1 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
13.04.2024 | Krivbas | 1:1 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
07.04.2024 | Šahtjor | 1:3 | 3+ | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
01.04.2024 | LNZ Čerkasi | 1:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
16.03.2024 | Metalist 1925 Harkov | 4:1 | 3+ | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
08.03.2024 | Dnjepar-1 | 1:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
02.03.2024 | Kolos Kovalivka | 1:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
25.02.2024 | Polisia | 1:1 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 |
Minai
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06.05.2024 | Veres | 1:3 | 3+ | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
27.04.2024 | Černomorec Odesa | 2:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
22.04.2024 | Ruh Ljvov | 1:1 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
17.04.2024 | Dinamo Kijev | 1:3 | 3+ | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
13.04.2024 | Obolon | 1:1 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
08.04.2024 | Polisia | 2:3 | 3+ | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
31.03.2024 | Oleksandrija | 2:2 | 3+ | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
23.03.2024 | LNZ Čerkasi | 2:1 | 3+ | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
12.03.2024 | Šahtjor | 0:2 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
07.03.2024 | Zarja | 0:2 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 |
Međusobni susreti
Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22.04.2024 | 1:1 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
08.10.2023 | 0:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2023/2024 | |||
25.05.2023 | 0:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2022/2023 | |||
14.11.2022 | 1:1 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2022/2023 | |||
24.10.2021 | 2:2 | 3+ | Ukrajina 1 | 2021/2022 | |||
11.04.2021 | 2:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2020/2021 | |||
01.11.2020 | 0:0 | 0-2 | Ukrajina 1 | 2020/2021 | |||
03.08.2020 | 1:0 | 0-2 | Ukrajina 2 | 2019/2020 | |||
12.10.2019 | 1:1 | 0-2 | Ukrajina 2 | 2019/2020 |
Ruh Ljvov | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 9 | 2 | 7 | 0 | 8:5 | (+3) | 13 | 0,89 | 0,56 | 1,44 | 8 | 1 | 89:11 |
Domaćin | 5 | 2 | 3 | 0 | 6:3 | (+3) | 9 | 1,20 | 0,60 | 1,80 | 4 | 1 | 80:20 |
Gost | 4 | 0 | 4 | 0 | 2:2 | (0) | 4 | 0,50 | 0,50 | 1,00 | 4 | 0 | 100:0 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari