Ponuda po danu
Po takmičenju
Češka, Češka 2
Silon Taborsko - Lišenj
Silon Taborsko
(MAS Taborsko, Spartak MAS Sezimovo Usti)
Lišenj
Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dukla | 26 | 15 | 5 | 6 | 44 | : | 27 | (+17) | 50 |
2 | Viškov | 26 | 13 | 7 | 6 | 44 | : | 32 | (+12) | 46 |
3 | Sigma Olomouc B | 26 | 14 | 3 | 9 | 38 | : | 35 | (+3) | 45 |
4 | Silon Taborsko | 26 | 11 | 9 | 6 | 36 | : | 23 | (+13) | 42 |
5 | Črudim | 26 | 10 | 8 | 8 | 45 | : | 41 | (+4) | 38 |
6 | Sparta Prag B | 26 | 10 | 6 | 10 | 48 | : | 44 | (+4) | 36 |
7 | Selije i Belo Vlašim | 26 | 8 | 11 | 7 | 35 | : | 35 | (0) | 35 |
8 | Zbrojovka Brno | 26 | 10 | 4 | 12 | 34 | : | 34 | (0) | 34 |
9 | Lišenj | 26 | 8 | 10 | 8 | 29 | : | 30 | (-1) | 34 |
10 | Opava | 26 | 9 | 7 | 10 | 27 | : | 29 | (-2) | 34 |
11 | Viagem Pribram | 26 | 10 | 3 | 13 | 28 | : | 39 | (-11) | 33 |
12 | Viktorija Žižkov | 26 | 9 | 5 | 12 | 39 | : | 47 | (-8) | 32 |
13 | Visočina Jihlava | 26 | 8 | 7 | 11 | 38 | : | 39 | (-1) | 31 |
14 | Varnsdorf | 26 | 6 | 11 | 9 | 45 | : | 45 | (0) | 29 |
15 | Prostejov | 26 | 8 | 4 | 14 | 33 | : | 47 | (-14) | 28 |
16 | Hanačka Slavija | 26 | 6 | 6 | 14 | 27 | : | 43 | (-16) | 24 |
Domaćin-gost tabela
Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dukla | 13 | 7 | 3 | 3 | 23 | : | 17 | 24 | 13 | 8 | 2 | 3 | 21 | : | 10 | 26 | |
2. | Viškov | 13 | 9 | 3 | 1 | 28 | : | 15 | 30 | 13 | 4 | 4 | 5 | 16 | : | 17 | 16 | |
3. | Sigma Olomouc B | 13 | 7 | 1 | 5 | 17 | : | 14 | 22 | 13 | 7 | 2 | 4 | 21 | : | 21 | 23 | |
4. | Silon Taborsko | 13 | 8 | 4 | 1 | 24 | : | 8 | 28 | 13 | 3 | 5 | 5 | 12 | : | 15 | 14 | |
5. | Črudim | 13 | 8 | 3 | 2 | 27 | : | 17 | 27 | 13 | 2 | 5 | 6 | 18 | : | 24 | 11 | |
6. | Sparta Prag B | 13 | 7 | 2 | 4 | 26 | : | 17 | 23 | 13 | 3 | 4 | 6 | 22 | : | 27 | 13 | |
7. | Selije i Belo Vlašim | 12 | 5 | 4 | 3 | 18 | : | 14 | 19 | 14 | 3 | 7 | 4 | 17 | : | 21 | 16 | |
8. | Zbrojovka Brno | 13 | 4 | 2 | 7 | 13 | : | 13 | 14 | 13 | 6 | 2 | 5 | 21 | : | 21 | 20 | |
9. | Lišenj | 13 | 5 | 5 | 3 | 16 | : | 10 | 20 | 13 | 3 | 5 | 5 | 13 | : | 20 | 14 | |
10. | Opava | 13 | 6 | 4 | 3 | 18 | : | 14 | 22 | 13 | 3 | 3 | 7 | 9 | : | 15 | 12 | |
11. | Viagem Pribram | 13 | 5 | 3 | 5 | 11 | : | 13 | 18 | 13 | 5 | 0 | 8 | 17 | : | 26 | 15 | |
12. | Viktorija Žižkov | 13 | 6 | 3 | 4 | 27 | : | 24 | 21 | 13 | 3 | 2 | 8 | 12 | : | 23 | 11 | |
13. | Visočina Jihlava | 14 | 6 | 5 | 3 | 27 | : | 19 | 23 | 12 | 2 | 2 | 8 | 11 | : | 20 | 8 | |
14. | Varnsdorf | 13 | 4 | 7 | 2 | 29 | : | 22 | 19 | 13 | 2 | 4 | 7 | 16 | : | 23 | 10 | |
15. | Prostejov | 13 | 6 | 1 | 6 | 20 | : | 17 | 19 | 13 | 2 | 3 | 8 | 13 | : | 30 | 9 | |
16. | Hanačka Slavija | 13 | 4 | 3 | 6 | 14 | : | 18 | 15 | 13 | 2 | 3 | 8 | 13 | : | 25 | 9 |
Silon Taborsko
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05.05.2024 | Sigma Olomouc B | 0:1 | 0-2 | Češka 2 | 2023/2024 | |||
27.04.2024 | Lišenj | 1:0 | 0-2 | Češka 2 | 2023/2024 | |||
20.04.2024 | Viagem Pribram | 1:1 | 0-2 | Češka 2 | 2023/2024 | |||
17.04.2024 | Viktorija Žižkov | 5:0 | 3+ | Češka 2 | 2023/2024 | |||
13.04.2024 | Prostejov | 1:2 | 3+ | Češka 2 | 2023/2024 | |||
06.04.2024 | Varnsdorf | 4:1 | 3+ | Češka 2 | 2023/2024 | |||
30.03.2024 | Viškov | 2:2 | 3+ | Češka 2 | 2023/2024 | |||
16.03.2024 | Visočina Jihlava | 2:1 | 3+ | Češka 2 | 2023/2024 | |||
09.03.2024 | Zbrojovka Brno | 0:0 | 0-2 | Češka 2 | 2023/2024 | |||
02.03.2024 | Črudim | 0:0 | 0-2 | Češka 2 | 2023/2024 |
Lišenj
Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04.05.2024 | Prostejov | 0:0 | 0-2 | Češka 2 | 2023/2024 | |||
27.04.2024 | Silon Taborsko | 0:1 | 0-2 | Češka 2 | 2023/2024 | |||
20.04.2024 | Sigma Olomouc B | 1:2 | 3+ | Češka 2 | 2023/2024 | |||
17.04.2024 | Selije i Belo Vlašim | 5:4 | 3+ | Češka 2 | 2023/2024 | |||
13.04.2024 | Dukla | 0:0 | 0-2 | Češka 2 | 2023/2024 | |||
06.04.2024 | Hanačka Slavija | 1:1 | 0-2 | Češka 2 | 2023/2024 | |||
27.03.2024 | Varnsdorf | 1:1 | 0-2 | Češka 2 | 2023/2024 | |||
16.03.2024 | Opava | 3:0 | 3+ | Češka 2 | 2023/2024 | |||
08.03.2024 | Viagem Pribram | 1:0 | 0-2 | Češka 2 | 2023/2024 | |||
02.03.2024 | Viktorija Žižkov | 0:1 | 0-2 | Češka 2 | 2023/2024 |
Međusobni susreti
Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
---|---|---|---|---|---|---|---|
27.04.2024 | 1:0 | 0-2 | Češka 2 | 2023/2024 | |||
30.09.2023 | 0:0 | 0-2 | Češka 2 | 2023/2024 | |||
19.04.2023 | 1:3 | 3+ | Češka 2 | 2022/2023 | |||
18.09.2022 | 1:0 | 0-2 | Češka 2 | 2022/2023 | |||
23.04.2022 | 1:1 | 0-2 | Češka 2 | 2021/2022 | |||
17.10.2021 | 0:2 | 0-2 | Češka 2 | 2021/2022 | |||
05.05.2021 | 1:1 | 0-2 | Češka 2 | 2020/2021 | |||
28.11.2020 | 0:1 | 0-2 | Češka 2 | 2020/2021 |
Silon Taborsko | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ukupno | 8 | 2 | 3 | 3 | 5:8 | (-3) | 13 | 0,63 | 1,00 | 1,63 | 7 | 1 | 88:13 |
Domaćin | 4 | 2 | 0 | 2 | 2:3 | (-1) | 5 | 0,50 | 0,75 | 1,25 | 4 | 0 | 100:0 |
Gost | 4 | 0 | 3 | 1 | 3:5 | (-2) | 8 | 0,75 | 1,25 | 2,00 | 3 | 1 | 75:25 |
18+ igrajte odgovorno
Komentari