Austrija, Austrija 3 Istok

Sent Pelten Am. - Rapid Am.

Sent Pelten Am.

Rapid Am.



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Ibrajsdorf 12 9 1 2 37 : 10 (+27) 28
2 Leobendorf 12 7 3 2 26 : 11 (+15) 24
3 Mauerverk 11 8 0 3 22 : 9 (+13) 24
4 ASK-BSC Bruk Leita 12 6 2 4 16 : 16 (0) 20
5 Viener Športklub 12 6 2 4 20 : 23 (-3) 20
6 Rapid Am. 10 6 1 3 19 : 8 (+11) 19
7 Sent Pelten Am. 12 5 4 3 19 : 16 (+3) 19
8 Matersburg Am. 11 5 3 3 20 : 18 (+2) 18
9 FCM Traiškirhen 12 5 2 5 21 : 20 (+1) 17
10 Mansdorf 11 5 2 4 16 : 17 (-1) 17
11 Nojzidl Am Zi 12 4 4 4 23 : 22 (+1) 16
12 Tim Viner Linien 11 3 5 3 17 : 19 (-2) 14
13 Parndorf 12 3 3 6 13 : 19 (-6) 12
14 Admira Vaker Am. 12 1 2 9 12 : 27 (-15) 5
15 Štadlau 12 0 4 8 12 : 33 (-21) 4
16 Švehat 12 0 2 10 7 : 32 (-25) 2
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Ibrajsdorf 6 4 1 1 20 : 6 13 6 5 0 1 17 : 4 15
2. Leobendorf 6 4 2 0 16 : 6 14 6 3 1 2 10 : 5 10
3. Mauerverk 4 4 0 0 9 : 1 12 7 4 0 3 13 : 8 12
4. ASK-BSC Bruk Leita 7 3 1 3 9 : 11 10 5 3 1 1 7 : 5 10
5. Viener Športklub 5 2 1 2 7 : 9 7 7 4 1 2 13 : 14 13
6. Rapid Am. 6 4 1 1 11 : 5 13 4 2 0 2 8 : 3 6
7. Sent Pelten Am. 6 5 0 1 12 : 7 15 6 0 4 2 7 : 9 4
8. Matersburg Am. 5 4 0 1 12 : 4 12 6 1 3 2 8 : 14 6
9. FCM Traiškirhen 6 2 1 3 8 : 8 7 6 3 1 2 13 : 12 10
10. Mansdorf 6 3 1 2 8 : 8 10 5 2 1 2 8 : 9 7
11. Nojzidl Am Zi 7 2 3 2 16 : 12 9 5 2 1 2 7 : 10 7
12. Tim Viner Linien 7 2 3 2 14 : 14 9 4 1 2 1 3 : 5 5
13. Parndorf 5 2 1 2 4 : 5 7 7 1 2 4 9 : 14 5
14. Admira Vaker Am. 5 1 1 3 8 : 11 4 7 0 1 6 4 : 16 1
15. Štadlau 4 0 2 2 5 : 9 2 8 0 2 6 7 : 24 2
16. Švehat 8 0 2 6 5 : 20 2 4 0 0 4 2 : 12 0

Sent Pelten Am.

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
19.10.2018 Admira Vaker Am. 2:1 3+ Austrija 3 i 2018/2019
09.10.2018 Viener Športklub 0:0 0-2 Austrija 3 i 2018/2019
05.10.2018 Štadlau 2:1 3+ Austrija 3 i 2018/2019
28.09.2018 Mauerverk 0:1 0-2 Austrija 3 i 2018/2019
23.09.2018 Matersburg Am. 3:0 3+ Austrija 3 i 2018/2019
15.09.2018 Leobendorf 0:1 0-2 Austrija 3 i 2018/2019
08.09.2018 FCM Traiškirhen 3:1 3+ Austrija 3 i 2018/2019
31.08.2018 Nojzidl Am Zi 4:4 3+ Austrija 3 i 2018/2019
26.08.2018 ASK-BSC Bruk Leita 2:0 0-2 Austrija 3 i 2018/2019
18.08.2018 Tim Viner Linien 3:3 3+ Austrija 3 i 2018/2019

Rapid Am.

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
05.10.2018 Leobendorf 1:1 0-2 Austrija 3 i 2018/2019
28.09.2018 FCM Traiškirhen 1:2 3+ Austrija 3 i 2018/2019
22.09.2018 Nojzidl Am Zi 3:1 3+ Austrija 3 i 2018/2019
18.09.2018 Tim Viner Linien 3:0 3+ Austrija 3 i 2018/2019
14.09.2018 ASK-BSC Bruk Leita 0:1 0-2 Austrija 3 i 2018/2019
31.08.2018 Ibrajsdorf 2:1 3+ Austrija 3 i 2018/2019
28.08.2018 Parndorf 2:0 0-2 Austrija 3 i 2018/2019
24.08.2018 Švehat 3:0 3+ Austrija 3 i 2018/2019
17.08.2018 Mansdorf 0:2 0-2 Austrija 3 i 2018/2019
10.08.2018 Sent Pelten Am. 4:0 3+ Austrija 3 i 2018/2019

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
10.08.2018 0:4 3+ Austrija 3 i 2018/2019
17.11.2017 2:1 3+ Austrija 3 i 2017/2018
08.08.2017 2:1 3+ Austrija 3 i 2017/2018
12.03.2017 1:5 3+ Austrija 3 i 2016/2017
21.08.2016 0:2 0-2 Austrija 3 i 2016/2017
16.04.2016 2:0 0-2 Austrija 3 i 2015/2016
19.09.2015 0:0 0-2 Austrija 3 i 2015/2016
28.04.2015 0:4 3+ Austrija 3 i 2014/2015
07.11.2014 0:1 0-2 Austrija 3 i 2014/2015
Sent Pelten Am.
Ukupno 9 3 1 5 7:18 (-11) 25 0,78 2,00 2,78 4 5 44:56
Domaćin 5 2 0 3 4:11 (-7) 15 0,80 2,20 3,00 2 3 40:60
Gost 4 1 1 2 3:7 (-4) 10 0,75 1,75 2,50 2 2 50:50
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno