Rusija, Rusija 2

Jenisej - Himki

Jenisej

Himki



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Torpedo 23 16 3 4 36 : 19 (+17) 51
2 Rotor 23 15 3 5 37 : 20 (+17) 48
3 Himki 23 14 4 5 40 : 14 (+26) 46
4 Čertanovo 23 12 9 2 30 : 15 (+15) 45
5 Neftehimik Niž. 23 11 7 5 32 : 21 (+11) 40
6 SKA-Habarovsk 23 10 7 6 37 : 26 (+11) 37
7 Baltika 23 10 6 7 31 : 21 (+10) 36
8 Šinjik 23 10 6 7 35 : 31 (+4) 36
9 Tom 23 9 9 5 30 : 17 (+13) 36
10 Nižnji Novgorod 23 8 8 7 25 : 25 (0) 32
11 Čajka 23 8 6 9 26 : 26 (0) 30
12 Krasnodar II 23 6 8 9 28 : 28 (0) 26
13 Avangard Kursk 23 5 10 8 23 : 33 (-10) 25
14 FK Armavir 23 5 9 9 20 : 25 (-5) 24
15 Spartak Moskva II 23 6 6 11 36 : 40 (-4) 24
16 Jenisej 23 5 7 11 18 : 36 (-18) 22
17 Luč 23 4 8 11 23 : 38 (-15) 20
18 Tekstilčik 23 5 2 16 23 : 46 (-23) 17
19 Fakel 23 3 6 14 12 : 40 (-28) 15
20 Mordovija 23 3 6 14 16 : 37 (-21) 15
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Torpedo 14 11 1 2 25 : 12 34 9 5 2 2 11 : 7 17
2. Rotor 10 6 2 2 20 : 14 20 13 9 1 3 17 : 6 28
3. Himki 11 9 0 2 22 : 6 27 12 5 4 3 18 : 8 19
4. Čertanovo 11 5 4 2 17 : 10 19 12 7 5 0 13 : 5 26
5. Neftehimik Niž. 11 4 5 2 14 : 12 17 12 7 2 3 18 : 9 23
6. SKA-Habarovsk 13 7 3 3 19 : 9 24 10 3 4 3 18 : 17 13
7. Baltika 10 5 2 3 14 : 8 17 13 5 4 4 17 : 13 19
8. Šinjik 11 4 2 5 14 : 17 14 12 6 4 2 21 : 14 22
9. Tom 12 6 4 2 17 : 6 22 11 3 5 3 13 : 11 14
10. Nižnji Novgorod 12 4 4 4 12 : 15 16 11 4 4 3 13 : 10 16
11. Čajka 11 5 2 4 12 : 10 17 12 3 4 5 14 : 16 13
12. Krasnodar II 10 2 5 3 13 : 11 11 13 4 3 6 15 : 17 15
13. Avangard Kursk 12 4 5 3 14 : 17 17 11 1 5 5 9 : 16 8
14. FK Armavir 12 3 7 2 10 : 9 16 11 2 2 7 10 : 16 8
15. Spartak Moskva II 11 4 1 6 19 : 19 13 12 2 5 5 17 : 21 11
16. Jenisej 10 2 4 4 10 : 16 10 13 3 3 7 8 : 20 12
17. Luč 14 2 5 7 14 : 22 11 9 2 3 4 9 : 16 9
18. Tekstilčik 11 3 1 7 12 : 24 10 12 2 1 9 11 : 22 7
19. Fakel 12 1 5 6 4 : 16 8 11 2 1 8 8 : 24 7
20. Mordovija 12 2 3 7 7 : 16 9 11 1 3 7 9 : 21 6

Jenisej

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
13.11.2019 Krasnodar II 0:4 3+ Rusija 2 2019/2020
09.11.2019 Himki 1:0 0-2 Rusija 2 2019/2020
03.11.2019 Rotor 1:2 3+ Rusija 2 2019/2020
27.10.2019 Čertanovo 0:2 0-2 Rusija 2 2019/2020
23.10.2019 Avangard Kursk 1:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
19.10.2019 Luč 1:0 0-2 Rusija 2 2019/2020
12.10.2019 FK Armavir 1:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
05.10.2019 Nižnji Novgorod 3:1 3+ Rusija 2 2019/2020
29.09.2019 Mordovija 2:1 3+ Rusija 2 2019/2020
25.09.2019 Zenit 1:2 3+ Rusija, Kup 2019/2020

Himki

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
13.11.2019 Rotor 0:2 0-2 Rusija 2 2019/2020
09.11.2019 Jenisej 0:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
03.11.2019 Tekstilčik 2:1 3+ Rusija 2 2019/2020
31.10.2019 Orenburg 2:1 3+ Rusija, Kup 2019/2020
27.10.2019 Avangard Kursk 3:0 3+ Rusija 2 2019/2020
23.10.2019 FK Armavir 1:0 0-2 Rusija 2 2019/2020
19.10.2019 Nižnji Novgorod 0:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
12.10.2019 Mordovija 4:0 3+ Rusija 2 2019/2020
05.10.2019 SKA-Habarovsk 1:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
29.09.2019 Baltika 0:1 0-2 Rusija 2 2019/2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
09.11.2019 1:0 0-2 Rusija 2 2019/2020
24.07.2019 0:4 3+ Rusija 2 2019/2020
28.04.2018 1:2 3+ Rusija 2 2017/2018
07.10.2017 4:1 3+ Rusija 2 2017/2018
08.04.2017 2:2 3+ Rusija 2 2016/2017
10.09.2016 3:0 3+ Rusija 2 2016/2017
23.04.2013 2:1 3+ Rusija 2 2012/2013
21.09.2012 2:1 3+ Rusija 2 2012/2013
21.05.2012 0:0 0-2 Rusija 2 2011/2012
04.11.2011 0:2 0-2 Rusija 2 2011/2012
24.06.2011 0:1 0-2 Rusija 2 2011/2012
Jenisej
Ukupno 11 5 2 4 15:14 (+1) 29 1,36 1,27 2,64 4 7 36:64
Domaćin 5 4 0 1 10:4 (+6) 14 2,00 0,80 2,80 2 3 40:60
Gost 6 1 2 3 5:10 (-5) 15 0,83 1,67 2,50 2 4 33:67

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno