Srbija, Srbija 2 - 1.deo

Zlatibor Čajetina - Zemun

Zlatibor Čajetina

Zemun



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Dinamo Vranje 3 3 0 0 9 : 2 (+7) 9
2 Trajal 3 3 0 0 4 : 1 (+3) 9
3 Bačka B.Palanka 3 2 0 1 6 : 3 (+3) 6
4 Kabel 3 2 0 1 7 : 5 (+2) 6
5 Novi Pazar 3 1 2 0 3 : 1 (+2) 5
6 OFK Žarkovo 3 1 1 1 4 : 1 (+3) 4
7 Kolubara 3 1 1 1 4 : 2 (+2) 4
8 Grafičar 3 1 1 1 1 : 1 (0) 4
9 Zlatibor Čajetina 3 1 1 1 1 : 2 (-1) 4
10 Radnički Pirot 3 1 1 1 3 : 5 (-2) 4
11 Zemun 3 1 0 2 3 : 2 (+1) 3
12 Radnički 1923 3 1 0 2 5 : 7 (-2) 3
13 Metalac G.Mil. 3 1 0 2 3 : 5 (-2) 3
14 Sinđelić 3 0 2 1 2 : 5 (-3) 2
15 Bud. Dobanovci 3 0 1 2 0 : 5 (-5) 1
16 Smederevo 1924 3 0 0 3 1 : 9 (-8) 0
Bežanija i Borac Čačak su odustali od takmičenja (finansijski razlozi). Umesto njih nastupaju Kolubara i Novi Pazar.
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Dinamo Vranje 2 2 0 0 5 : 2 6 1 1 0 0 4 : 0 3
2. Trajal 2 2 0 0 3 : 1 6 1 1 0 0 1 : 0 3
3. Bačka B.Palanka 2 2 0 0 5 : 1 6 1 0 0 1 1 : 2 0
4. Kabel 1 1 0 0 3 : 2 3 2 1 0 1 4 : 3 3
5. Novi Pazar 1 1 0 0 2 : 0 3 2 0 2 0 1 : 1 2
6. OFK Žarkovo 2 1 1 0 4 : 0 4 1 0 0 1 0 : 1 0
7. Kolubara 1 0 1 0 0 : 0 1 2 1 0 1 4 : 2 3
8. Grafičar 1 1 0 0 1 : 0 3 2 0 1 1 0 : 1 1
9. Zlatibor Čajetina 2 1 1 0 1 : 0 4 1 0 0 1 0 : 2 0
10. Radnički Pirot 1 1 0 0 2 : 1 3 2 0 1 1 1 : 4 1
11. Zemun 1 1 0 0 3 : 0 3 2 0 0 2 0 : 2 0
12. Radnički 1923 2 1 0 1 3 : 4 3 1 0 0 1 2 : 3 0
13. Metalac G.Mil. 2 1 0 1 2 : 3 3 1 0 0 1 1 : 2 0
14. Sinđelić 2 0 2 0 2 : 2 2 1 0 0 1 0 : 3 0
15. Bud. Dobanovci 1 0 0 1 0 : 1 0 2 0 1 1 0 : 4 1
16. Smederevo 1924 1 0 0 1 0 : 3 0 2 0 0 2 1 : 6 0

Zlatibor Čajetina

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
14.08.2019 Zemun 1:0 0-2 Srbija 2 2019/2020
10.08.2019 Novi Pazar 0:2 0-2 Srbija 2 2019/2020
03.08.2019 Grafičar 0:0 0-2 Srbija 2 2019/2020
11.05.2019 Inđija 1:2 3+ Srbija 2 2018/2019
05.05.2019 Bežanija 1:0 0-2 Srbija 2 2018/2019
30.04.2019 Radnički 1923 0:2 0-2 Srbija 2 2018/2019
27.04.2019 Sinđelić 4:0 3+ Srbija 2 2018/2019
20.04.2019 Metalac G.Mil. 0:0 0-2 Srbija 2 2018/2019
14.04.2019 Javor Matis 1:4 3+ Srbija 2 2018/2019
10.04.2019 TSC Bačka Topola 1:3 3+ Srbija 2 2018/2019

Zemun

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
14.08.2019 Zlatibor Čajetina 0:1 0-2 Srbija 2 2019/2020
10.08.2019 Sinđelić 3:0 3+ Srbija 2 2019/2020
02.08.2019 Metalac G.Mil. 0:1 0-2 Srbija 2 2019/2020
19.05.2019 Rad 1:1 0-2 Srbija 1 2018/2019
11.05.2019 Radnik Surdulica 2:1 3+ Srbija 1 2018/2019
05.05.2019 Dinamo Vranje 0:1 0-2 Srbija 1 2018/2019
01.05.2019 Bačka B.Palanka 7:0 3+ Srbija 1 2018/2019
25.04.2019 Mačva 5:1 3+ Srbija 1 2018/2019
19.04.2019 Spartak Subotica 0:0 0-2 Srbija 1 2018/2019
13.04.2019 Voždovac 2:2 3+ Srbija 1 2018/2019

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
14.08.2019 1:0 0-2 Srbija 2 2019/2020
Zlatibor Čajetina
Ukupno 1 1 0 0 1:0 (+1) 1 1,00 0,00 1,00 1 0 100:0
Domaćin 1 1 0 0 1:0 (+1) 1 1,00 0,00 1,00 1 0 100:0
Gost 0 0 0 0 0:0 (0) 0 0,00 0,00 0,00 0 0 0:0

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno